Diskusia: Akcia Líhnutí

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Jessie, 20/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Kante_

    Kante_ User

    To vypadá, jako bychom hráli každý jinou hru:D V FAQ jsem nic o tom, že by ten olej byl trvale nenašel. Ty boostry na body akce mají vliv i na olej? Kolik toho oleje v balíčku máš, že ti vyjde 33 na hodinu?
     
  2. HEROBRINE

    HEROBRINE User

    Badmaniaku? múžeš mi tu napsat, kolik už máš oleje?
     
    *Firefox1* tohle ocenil(a).
  3. Badmaniak

    Badmaniak User

    Psal jsem o Unofficial, že jsou již naplánované boostry implementované do hry (ale zatím nejdou koupit), které jsou na olej. Tyhle co jsou teď jsou jen na body virů (ale asi je chyba v tom na double, tam dostaneš dva, každpádně procenta jsou jen na virovou infekci zatím). Z toho je snad jasné, že bude olej i později. Ono i bez tohohle je to snad jasné, že olej bude dlouhodobá záležitost. Dokonce se ví už i jaká akce bude další. Ta Plague.

    A osobně za to neplatím ani u toho nesedím hodiny na pvp, ale hráč, co si sedne na pvp jen jede vajíčka, tak za hodku těch 30 klidně nasbírá. Jeden známej má už snad 1500 oleje a 80k bodů postupu. Takže si to spočtěte. Má už na 4 lasery prakticky suroviny, na všechny lodě olej. No sedí u toho třeba 3 hodiny denně na PVP, ale má to. Je to jen o tom, jestli to prostě je někdo ochotný ten čas a nervy obětovat jen střílením vajíček.
    Jste už moc rozmazlení PETem milí zlatí. :) Dřív se totiž i boxíky sbíraly ručně, brány se dělaly ručně a ti lidi u toho vážně seděli a nečuměli na film afkujíce na paladku. ;)

    EDIT: Oleje mám 200, protože jediné co dělám je HITAC, na vajíčka kašlu.


    EDIT2: Mimochodem ta akce má být údajně podle vývojářů už příští týden, takže přestaňte pyskovat. Odměnou bude i ten olej, kterej furt nutně potřebujete. ;)
     
    Naposledy upraveno: 7/4/17
  4. Tak to by som chcel vidieť ako nazbiera za hodku 30 oleja. Zbieram na pvp a keď mám za tri hodky 8 oleja tak som rád
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Badmaniak

    Badmaniak User

    I tak, co bys chtěl. :)
    Za jak dlouho nastřílíš na aegis, Tartarus a další lodě? Za hooodně dlouho. Tak co čekáš, že budeš mít jednu z nejlepších lodí za týden akce? Nebo bys čekal hned rovnou tři?
    Akce se budou opakovat, dokonce plánují vrátit staré akce, jelikož nové teď vyvíjet nebudou, s tím že odměny budou olej, Hybrid alloy a suroviny na LF4.
    Kdo u toho sedí má všechny lodě teď, kdo ne, bude je mít za půl roku, rok... Tak to bylo vždy. Někdo vysbíral 10 LF4 za den, někdo za půl roku, za rok.
    A buď rád, aspon teď to nejde kromě boosterů nijak koupit, a musí si to každý vystřílet sám...
    Mimochodem teď jsem to zkoušel a za 20 minut jsem měl asi 5 olejů.
     
  6. _mnemonic_

    _mnemonic_ User

    80k bodu - při 20% (40%) sanci na zisk (bez bustu) -to dela odhadem podle mne vic jak 100k vajec .O sanci na olej nemluvne (tu nelze ovlivnit) -Osobne při chozeni do práce (osobním zivote) mam 2,5 dne před koncem akce (bez bustru) necele 3k bodu a to mam i nejakej hitac za 75BVI a po tom mam tusim ani ne 60ks oleje -Takze každému kdo ma udelano na 3 lode a 2x dokola body -netusim jak to delate ale gratuluju k neuvěřitelnému hernímu nasazeni (bez ironie).Jinak i podle hl.stranky ma tato akce =Nová příběhová linie přesahující několik akcí= coz pocitam i ten olej ,body na odmneny,atd,, třeba jiného nazvu (tusim ze okno pokroku by se mnelo objevovat i nadále v akcich).Nastesti je na nejaky cas naplanovana uz (snad dej boze) 1 vetsi akce.
    Pro chytre hlavy z BP mensi OT: Co nahodit do odmnen za infiltraci, boje ,SC i třeba nove sutry ,body do postupu akce atd, nez delat cele velke akce uplne odznova.To urcite pujde rychlejc s mensi namahuu a hru ozvlastni jako celek.
     
    **NAUTILUS**70 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Badmaniak

    Badmaniak User

    Zaplatí si booster no, o máš hned 2,5 kratší čas na nasbírání :) A někdo tu prostě je a 3 hodiny jenom střílí vajca. Což je normální. Někdo sed u hry, někdo je s rodinou, někdo v hospodě, atd atd. 3 hodiny denně není tolik a komu se nechce, nikdo ho enutí, tak prostě bude mít lodičku za měsíc a ne v téhle akci, kde je problém :)
     
  8. HEROBRINE

    HEROBRINE User

    Bade? Popros toho Tvého známého, aby nám tu dal screen z hangáru o množství oleje, počtu bvi a počet sestřelených vajec a těch gygerthrollů? My asi hrajeme jinou akci a jinou hru?

    P.S. Jen se chci zeptat, kam zmizely úkoly mise akce ? Měl jsem spuštěný úkol na výrobu jedné ze tří nových lf-4 ek a úkoly zmizely oba? I ten přijatý a i ten , co by tam měl v NYXu zůstat na plnění?
    Může mi prosím někdo z kompetentních lidí odpovědět a zjistit, co dělám špatně?
    Nebo zase nějaká chybička nebo nedej bože nějaký bug?
     
    Naposledy upraveno: 8/4/17
  9. Musím uznať, že som si túto akciu veľmi užil. Nespočetne veľa zaujímavých a rôznorodých akciových misií, že som až takmer nevládal ich dokončiť. Nové lode ako sľúbili sa objavili počas tejto akcie, za to BP uznávam. Akciové Boostre=kvalitka. Ešte, že nemám sociálny život a stihol som si urobiť LF-4 za body vírusovej očisty. Zhrnutie, bezchybná akcia plná dobrodružstva, napínavých momentov, bez bugov, nových lodí a úžasných odmien pre usilovných hráčov. Ďakujem.
     
    jaritko tohle ocenil(a).
  10. Polas

    Polas User

    no mé poznatky 31 oleje a 1950 vajec a 800 gygeru asi nic moc
     
  11. ahojte tie odmeny za body upratovania treba vybrať do skončenia akcie, alebo to bude ešte pokračovať....dík
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. HEROBRINE

    HEROBRINE User

    †»BiБ»«Ðєfєcт«†?? tuto větu: Nové lode ako sľúbili sa objavili počas tejto akcie, za to BP uznávam.
    Doufám, že toto píšeš s velkou ironií a nemyslíš to vážně? Pokud ano a i tvoje další chvála je myšlena zcela upřímně, tak asi hrajeme každý jinou hru ne?
     
  13. HEROBRINE-mám ten istý pocit.†»BiБ»«Ðєfєcт«†-prosim Ťa,aké nové lode?Tie tri,ktoré veľa hráčov tak túžobne očakáva sa v montáži ani nikde inde neobjavili.Zatiaľ.
     
  14. 123812

    123812 User

    1. den akce v montáži byly, pak je dali pryč...
     
  15. jaritko

    jaritko User

    HEROBRINE, ako to tak čítam, nie len tá veta, ale aj celý príspevok je myslený ironicky.
     
    †»BiБ»«Ðєfєcт«† tohle ocenil(a).
  16. -Neptun-

    -Neptun- User

    No ja mam tez 31 oleje sice jsem hral z cele akce tak 3 dny ale i tak...5 oleje z ukolu a zbytek z hitace... 512 vajec a 342 gygerthrallu a mozna 4 kousky? Kolem tych 200 oleju bych veril kdo to valil porad ale aby nasbiral na celu lodku to sa mne nejak nezda)
     
  17. ZOHAN

    ZOHAN User

    Chtěl jsem touto cestou z hloubky mé duše poděkovat všem moderátorům tohoto fora za vzornou ignoraci hráčů zde v tomto vlákně během probíhající vynikající akce líhnutí. Myslel jsem si, že když mě z podpory pošlou na forum, tak že se aspoň do 48 - mi hodin dozvím nějakou odpověď od kompetentních lidí a vskutku, jak jsem se mýlil? Zatím vše kromě boosterů , co se při akci nepovedlo nebo nefungovalo, tak se do dnešního dne nevyřešilo a neopravilo a informovanost hráčů je nadprůměrně nulová. Opravdu děkujeme z celého srdce a s pozdravem : světu mír a DO bez lagů- zdar nazdar.
    HOWGH

    P.S. Tato akce již tedy konečně skončila a všechny dotazy byly vzorně zodpovězeny, tak už asi budete vědět co dělat dál ne?
     
  18. ja si myslím, že tentokrát sú v tom moderátori nevinne, pretože vedia presne to čo my NIČ.....BP hráčov ignoruje už dlhodobo, ale touto akciou dosiahli nový vrchol, len tak ďalej....
     
    -baghira2- a _mnemonic_ tohle ocenili.
  19. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN Nebaví ma už sa opakovať milion krát, mal by si vidiet systém kde nahlasujeme chyby a sťažnosti aby si pochopil... akékoľvek nové informácie dostávate sú takmer okamžite na fóre a na chate neviem čo ďalšie od nás "moderátorov" čakáš. Ani jeden z nás nie je v kontakte s vývojarmi hry priamo všetko ide cez ďalších ľudí a len niekedy náhodou sa podarí, že dostanem odpoveď na niečo ihneď.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. HEROBRINE

    HEROBRINE User

    Spíše se jedná o přístup moderátorů během akce v tomto vláknu k hráčům? Od pátku, popř. od soboty jsou tu dotazy od hráčů a bez jediné odezvy z Vaší strany? Na podpoře se nic neřeší, protože na centrále nikdo není, pošlou nás na forum a tím to končí?
    Začarovaný kruh.

    A pokud někdo nahlásí chybu, tak si přečtěte ještě jednou , co jste mi včera odpověděli na můj nahlášený bug/chybu? Dodal jsem tam i screen.

    Jessie ? On Zohan spíše myslel komunikaci zde na foru v tomto vláknu. Ono pokud člověk nemá informace, i tak může moderátor či admin komunikovat a vyjádřit se k problému jestli je to globální, nebo napsat: problém jsem vyzkoušel a ověřil a nahlásil dál? Zatím nemáme odpověď a ne napsat, že akce konečně skončila, tak už nebudou brblat a už to bude i fungovat?
    Borat v neděli večer pozamykal témata na foru a jsem zvědav, kam budeme hlásit znovu věci, co jsou stále v chybě stále dokola? třeba tituly ve hře?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.