Diskusia: Akcia Líhnutí

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Jessie, 20/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Badmaniak

    Badmaniak User

    Nevím, proč by sem měl dávat screen. :) Já měl asi 12k bodů a 150 oleje a to jsem to vůbec nehrotil a na vajíčka nechodil. Kdo na tom seděl každý den pár hodin, nevím proč by nemohl mít na všechny lodě a 100k bodů. :) Vím o spoustě lidech co to sjeli aspoň dvakrát. Já na to nervy neměl. :)


    PS: Dostali jste dneska po loginu nějakou odměnu nebo ne?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    HEROBRINE problém je v tom, že ja sám nehrajem hru aktívne a viem viac menej všetko od hráčov, moderátorov prípadne si to nejako pozisťujem. Neviem Vám na všetko odpovedať a na všetko mať hlavne odpoveď pretože v hre je toľko už veci, že sa jednoducho človek nedokáže orientovať. Viz tvoja chyba s úlohou ktorú netuším ako skontrolovať keď tam nie je, netuším ako to nahlásiť keď je po akcií a neviem to už ani otestovať.

    Nedá sa bohužiaľ na každú jednú chybu a otázku nájsť odpoveď, sme taktiž len ľudia čo sa snažia hre pochopiť a pomôcť Vám ako vedia. Na podpore btw. taktiež pracujú len ľudia a samozrejme ani oni nemusia vedieť všetko o hre tak často krát hráča pošlu sem, kde sa vydiskutuje aký je problém kde a pod. ty si napísal o probléme s úlohou keď skončila akcia ja to už nemám ako kde pozrieť... zas ani náš systém nie je taký dokonalý.

    https://board-cs.darkorbit.com//threads/hlasenie-bugov-chyb-v-hre.107492/page-4

    ja tému stále vidím otvorenú a do dnešného dňa tam každý z vás má problém niečo nahlasiť podľa pravidiel a každý si to opisuje ako chce.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. 123812

    123812 User

    Proč? Protože bez důkazů si tu může napsat kdo chce, co chce. Až to doložíš, pak ti budu věřit... Taky tu můžu napsat, že mám XXX oleje a napíšu, že screen nedám.
     
  4. Badmaniak

    Badmaniak User

    A proč bych já měl shánět screen u někoho prosimtě?
    20k bodů tu má skoro každý co hrál dvě hodky denně. S boostrama 150% a šancí, to máš skoro trojnásobek, to už máš 60k. Fakt se ti zdá 100k pokroku tak moc? :)
    Stačí se zeptat na chatu, a každej druhej ti řekne, že tu dvacku měl bez problémů. A bez boostrů.
    Pokud chceš, můžu ti tu vyhodit svůj olej, ten si znásob dvakrát s boostry, pak ještě dvakrát kdybych tu byl dejme tomu 2 hodiny denně na vajcách, pak ještě dvakrát pokud bych tu ty hodiny byl 4. A už jsi na čísle přes tisíc. ;)
     
  5. 123812

    123812 User

    Badmaniak Kde máš tu jistotu, že ti ty oleje budou padat pořád stejně ? X/h ?

    Jojo, nesháněj, pak ale nedoufej, že ti tady každý uvěří, že si tvůj kamarád nasbíral oleje na všechny lodě.
    O body mi nejde, mluvil jsem hlavně o tom oleji.
     
  6. Badmaniak

    Badmaniak User

    A záleží na tom??
    Podívej se na tu novou akci. Tam si můžeš získat oleje za chvilinku na všechny lodě ještě lp než tady.

    A jak to vím že to bude padat furt stejně? Tak vidím jak to přibývalo mě a to jsem neměl dvojnásobky a nestřílel jsem vejce ale jen Hitac. Je to jednoduchá matematika. :)
    Máš ve FAQ napsané procenta, tak si to spočti. Jedno vejce dá 50% gygera, tak si z toho vypočti kolik vajec musíš mít na jeden olej (na dva s boostery) a nakonec ti vyjde, že když sejmeš jedno vajíčko za 20 sekund i gygem, tak jsi na těch číslech co píšu. :)

    A nevěř si tomu, ale já mám asi 150 oleje (plus minus, je mi to celkem fuk - nespěchám na to) a to bez toho abych se snažil. :)

    EDIT: A víš co, mě je to vlastně jedno jestli tomu věříš :D Jen mě štve, jak furt nadáváte jak je to nemožné, když to ani nebyl účel aby to lidé zvládli během téhle akce a přesto to někteří zvládli. A rozhodně kvůli někomu, kdo mě tady bude poučovat nebudu ještě shánět screeny po celém DO.
     
  7. ZOHAN

    ZOHAN User

    Problém s úkoly misí akce je zde ve vláknu nahlášený od pátku a ve vláknu hlášení bugů a chyb tam někdo z adminů včera napsal, že akce již skončila a akce ještě probíhala do půlnoci.??
    btw. Můžeš mi Jessie tady napsat, který můj příspěvek v hlášení bugů a chyb nesplňuje pravidla oné sekce?
     
  8. Badmaniak

    Badmaniak User

  9. Borat

    Borat User

    Opravene bolo to, že keď si zrušil misiu tak po relogu si ju mal znova aktívnu. Tam to je aj napísané a tí čo dostali vtedy ten ban tak dostali aj odpočet bz, cti, nových lodí.
     
  10. Badmaniak

    Badmaniak User

    Ano, já chápu co bylo opravené. A ta mise i když ji hráč dodělal, ji měl po relogu znovu. Takže ji mohl dělat opakovaně. (třeba sestřelit 4 aegis za 70M cti - za den v klidu i miliarda BZ).Takže moje otázka stále platí, zda ty BZ (urko vem čert) za ty mise co hráči udělali několikrát, bylo odečtené.
    Netřeba do toho míchat zneužívání jiné akční mise, která už byla vyřešená a potrestaná...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.