Diskusia: Akcia Líhnutí

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Jessie, 20/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Naposledy upraveno: 22/3/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Co sa tyka novyvh lodi,dufam,ze ich dostupnost len v montazi bude trvala a neobiavia sa po case v obchde.ich vlastnenie by si hraci mali odmakat v hre,nie kupou z ockovej kreditky. Postradam vypis uloh ako to bolo na vianoce. Na zaver prajem uspesnu akciu bez bugou a chyb,uzime si ju. Sory za pravopis a znamienka _pisem na mobile.
    Howg.
     
    -baghira2- a *SATKO* tohle ocenili.
  3. Najednou to vypadá, že by to mohlo fungovat, tak se nechme překvapit a hurá na to.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. zdravím vie niekto prečo dnes nezačala ta akcia?
     
  5. angelexit

    angelexit User

    Mozna zacne az opulnoci :)
     
  6. hej nestresujte tu zase, nikde nebolo písané, že akcia začne hneď po polnoci.....akcia začne v priebehu dnešného dňa, ale v poobedných hodinách, možno nakoniec až večer

    ide o veľa vecí, ktoré pôjdu do hry, tak to asi chvíľu potrvá, kým to bude pripravené na spustenie
     
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

    †Іςέмάŋ»ƒτ«Lέğέŋd†EU asi to spustia až zajtra 24. marca. Tuším že som o tom písal, v inej téme #67
    Event sa pravdepodobne posunie na 24 marec 2017. Tu je odkaz: #966
    Mimo to, asi toho majú opravdu veľa na práci a je zrejmé; že ešte toho majú veľa čo opraviť.
    A to niečo trvá. Zvyknime si.

    P.S.:
    Nerád prezrádzam dopredu, ale asi tuším, prečo im to tak dlho trvá. Dôvodom by mohli byť
    Obsidiánske boxy, ktoré by mali byť od 24 marca po 27 marec, ako to tam uvádzajú.
    Post #966 samozrejme. Asi na tom skutočne a poriadne pracujú. Ale ako už poznáme:
    "Trpezlivosť ruže prináša."

    A pokým to naťahajú do kódexu tejto hry, je to fakt na veľmi dlho.
    Tuším, že |Oromë| už o tom dávnejšie písal, nakoľko je kód DO fakt praveký.
    Majte trpezlivosť, ak To nestíhnu do neskorých večerných hodín, tak zajtra určite.
    "Ani bonsaj nestíhne vyrásť za deň." Nakoľko ani naša nedočkavosť to neovplyvní.
     
    Naposledy upraveno: 23/3/17
    *pursuer*, Rasputinn13 a *SATKO* tohle ocenili.
  8. *SATKO*

    *SATKO* User

    pekne a správne napísané Baghi,nech sa to poriadne preverí a bude to šlapať.Radšej než to dať do hry a potom zúfať že to nefunguje
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Takéto akcie veľmi zriedka sú naplánované systémom, spúšťa sa to zvyčajne ručne.

    Aktualizácia hry ako taktiež akcia musela byť presunuta na zajtra približne v 10:00. Čas sa môže upraviť.
     
    _mnemonic_ a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Co sa tyka akcie_neuponahlat sa.stale plati ,, Praca chvatna malo platna".
     
    -baghira2- a *SATKO* tohle ocenili.
  11. No jo no, člověk míní osud mění. Tak snad dnes. Nebo zítra.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. takže update sa spustí 10:00 a server bude nedostupný 20-30 minút
     
  13. Tak prý za 30 až 40 min :D tak to vidím jeste tak na 2 hodiny :D
     
  14. opravili len misie a dali do hry nové okno boostrov...akcia sa spustí až za hodinu :D
     
  15. |Oromë|

    |Oromë| User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Badmaniak

    Badmaniak User

    Zdarec,
    počítal už někdo rychlosti těch lodí? Mě Cyborg přijde jak raketa.
    A Hammer je tedy pomalejší než Aegis? O kolik asi?
    Tak kdyby to někdo přirovnal ke Golíku, Surgeonu a Tartaru, budu rád.
    Díky. :)

    No a ty body, to jsem koukal, že nemá cenu nahánět. To hlavně ten olej bude důležitej.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. |Oromë| veď ja len informujem, nestresuj sa hneď :D
     
  18. -baghira2-

    -baghira2- User

    Tie úlohy na lode sú na porazenie. Domrvili ich už úplne. Na cz1 mal som nesplnenú úlohu Kauza mmo 10x vega.
    A ich výsledok? Pusat, Tartarus, Spearhed Elite? Čo to má vôbec spoločné s normálnymi vengeance? Veď nemajú
    ani rovnaký počet slotov na palube! A ku tomu, bolia z toho oči, ako to v tom okienku misie jednostaj bliká a
    prehadzuje tieto typy lodí. :mad:
    Som nazlostenejší ešte viac ako predtým. :mad:
    Škoda námahy, je to ešte omnoho horšie ako to predtým bolo, keď sa nedalo loviť. Toto je nonsens!

    P.S.: A posledný klinec do rakve. Prečo okno misie musí zaberať oveľa väčšiu plochu na obrazovke ako dosiaľ? :mad:

    EDIT: Badmaniak nie, nemôže; pretože spearhed nie je vengeance. Horšie to urobiť už fakt nešlo? Pre porovnanie GE6. Úloha z lvl. 14 Hra s ohňom, má byť citadell. Miesto toho tam tróni spearhed, spearhed veteran, spearhed elite. A v úlohe Pohraničná hliadka citadell. Toto snáď robia úmyselne, zlomyseľne, naschvál. Citadell takisto nie je spearheda. Ten, kto to tak úmyselne poprehadzoval; by mal byť s okamžitou platnosťou natrvalo prepustený! Ako zametač ulíc! A Tebe je to jedno? Pokým viem, tak jedno je len koleso na fúriku. :mad:
    Badmaniak prepáč, ale s tým sa odmietam akokoľvek zmieriť. Preto som na GE6 zrušil tú misiu. Išlo mi o citadell, a nie o spearhed!
    Tu ide o princíp, ak si to dosiaľ nepochopil. Šili to horúcou ihlou a zle. Kto to ešte kedy videl, postaviť to hore nohami a dolu hlavou?
    A osobne mi to pripadá ako miešanie jabĺk s tehlami.
     
    Naposledy upraveno: 24/3/17
  19. Badmaniak

    Badmaniak User

    Takže teď se baghiro dá ukoly splnit na jakýchkoliv lodích nebo jak? Speheda snad jako vengeance brána bejt nemuže ne? :)
     
  20. Selendix

    Selendix User

    V misi "Pozdě bycha honit" jsou dvě místa, které je třeba navštívit. Tak je navštívím a mise pořád svítí nesplněna, přitom oba body mám zelené (splněno).
    Co s tím?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.