Diskusia: Akcia Líhnutí

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Jessie, 20/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Selendix nie si sam mam to spravene aj ja a nic sa nedeje problemi su s ulohama

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 24/3/17
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    Selendix tuto chybu som pozoroval na testovacom. Skús relog. Mne to tam pomohlo, pri plnení misií tohto eventu.
    Snáď je to aj Tvoj prípad.

    EDIT:
    ***Janci*** tak prepáč. Asi fakt, nič iného neostáva, než čakať na opravu. Zrejme v tom majú chybu.
    Niekto z moderátorov by im to mal, rozhodne nahlásiť.
     
    Naposledy upraveno: 24/3/17
  3. -baghira2- skusal som aj restovat a nefunguje
     
  4. kapacita

    kapacita User

    mi to taky ukazuje nesplněno a restart nepomohl
     
  5. |Oromë|

    |Oromë| User

    †Іςέмάŋ»ƒτ«Lέğέŋd†EU Ja sa tu už dávno nestresujem, ale vôbec. ;)

    -baghira2- To blikanie prišlo nepríjemné aj mne, osobne ale čakám, že to zmenia.

    Kľud, sú tam dáke muchy, osobne by ma prekvapilo ak by neboli. BP teraz necháva misie v hre na testnutie, určite prídu úpravy. Aspoň sme sa konečne pohli z mŕtveho bodu...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. ja som prišiel až teraz a ešte mám v tom hokej a nikde nevidím tie nové lode????
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Přišli hitaci a co se nestalo. Obsidiánové bedny na mapách, ale klíče k ním se nedají sehnat, nové lodě jsou pouze k zobrazení v hangáru, ale nemožné postavit nebo koupit a to nejlepší na závěr. Mise akce, splnil sem 3 a ta 4 se nechce dokončit, ikdyž mi to celé svítí zeleně a ta druhá mise se mi opakuje pořád dokola ta stejná. Myslím si, že se to povedlo velice dobře.
     
    -baghira2- a SSCUltimateAero tohle ocenili.
  8. 123812

    123812 User

    Akce zatím vypadá zajímavě - vajíčka - šrot, plasmid skoro zadarmo :) sem tam hodí 1 bod... Těch X tisíc bodů bude asi jen pro ty, co u toho sedí od rána... :)

    Za tuhle akci u mě má bp velké +
    Vajíčka - super věc
    Úkoly - až na některé opravené, spokojenost

    http://prntscr.com/enxt8y
    http://prntscr.com/enxtbw
    http://prntscr.com/enxte8
    http://prntscr.com/enxti3

    Mise - neobdržel jsem 10 bodů - mise Pozdě bycha honit
    Získal(a) jsi 5 Indoktrinační olej.
    Úspěšně jsi splnil úkol "Pozdě bycha honit".
    Obdržel jsi 100.000 bodů zkušenosti.
    Bylo ti započítáno 60 bodů za čest.
    Obdržel jsi 50.000 kreditů.
    Obdržel(a) jsi 400 jedn. uridia.
     
    Naposledy upraveno: 24/3/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Dnes po aktualizaci mi přestal fungovat zakoupený zdvojnasobovač . . . v boostrech je aktivní, ale odměny dvojnásobné nejsou :/
    Po aktualizaci jsem začala plnit mise které jsou "hotové"jen mi je to nějak nechce potvrdit :(
     
    Rasputinn13 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Ħũŗĕį

    Ħũŗĕį User

    Kedy budú tie misie opravené ??
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Borat

    Borat User

    Všetko sa dá dokopy. Aj misie aj double boxiky len treba mať chvíľku strpenia.

    Áno viem, že vás to štve, ale nič iné ako čakať sa nedá.
     
    Humanoid84[=Z=] tohle ocenil(a).
  12. jasné v pohode, hlavne, že sa to pohlo....
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Ahojte nefunguje misia: Pozdě bycha honit mám isť na 3-4 a 3-2 na suradnicu 50/100 svieti zeleno a nejde prejsť.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Nevím, jestli už to tu bylo zmíněno, ale máte chybu v přesměrování do tohoto témata z oznámení ze sekce Akce v Centrále.

    Nevím, proč odstranily ten velký nápis, který se objevoval při objevení HITACa atd., a šouply toto info do logu, ale neměli to dělat. V logu je tolik informací, že to téměř nejde nepřehlédnout. Obzvlášť když zmíněné vypisování logových informací nahoře uprostřed okna nefunguje jak má.
     
    _mnemonic_, Humanoid84[=Z=] a jaritko tohle ocenili.
  15. Dôkaz: [​IMG]

    Ahoje razom nemám v montáži cyborga ani žiadnu novu lod som jediny?
     
    Naposledy upraveno: 24/3/17
    degradoss a -baghira2- tohle ocenili.
  16. Preco vybrali z montaze lode
     
  17. Asi kvoli tomu bugu s jednou misiou preto zastavili aj tu refreakciu alebo ako sa to vola...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. *pursuer*

    *pursuer* User

    Ten dvojnasobok funguje aj na tie vajcia,skusal to niekto? :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Alyctro momentalne je zrusene bo je tam bug na ulohi takze opravuju aj lode vybrali von s montaze
     
  20. Mě by zajímalo jestli bude mikročipy, v monzáži..
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.