Diskusia: Akcia Mrazivé peklo

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem |Oromë|, 22/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Matt

    Matt User

    momentálne by som rád vedel prečo už nepadá proxium...
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  2. storm128

    storm128 User

    ja som dostal za celu branu iba 7 proxia tak ocom to je ta akcia o nicom
     
  3. Selendix

    Selendix User

    tak teď jsem v půlce brány a v této zatím 0 proxia.

    Nějak to míň padá, ale jinak brána super.
     
    Naposledy upraveno: 1/2/17
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  4. je to o náhodě--mě ted padlo na konci z UFO 15 Proxium a 8 000 RSB :)

    Získal(a) jsi 15 Proxium.
    Obdržel jsi 276.266 bodů zkušenosti.
    Bylo ti započítáno 44.166 bodů za čest.
    Obdržel jsi 222.222 kreditů.
    Obdržel(a) jsi 2.222 jedn. uridia.
    Obdržel jsi 8.000 laserové munice typu RSB-75

    Je to dobrá brána a akce od BP. A booster mám jen na čest . Jediná věc co mě štve jsou ty večerní lagy na GE1.
     
  5. |Oromë|

    |Oromë| User

    Tak na ujasnenie.

    Double booster na proxium nezvysuje sance na padnutie Proxia, Znamena to len, ze dostanete 2x Proxia ak booster vlastnite!

    Sancu zvysuje len ten druhy obycajny booster.

    K ULF4, neviem kde hraci prisli na tvrdenie, ze je to nieco medzi LF3 a LF4.. ani nahodou. Ako som pisal, mal som tu moznost testovat 35 ULF4 laserov na 16lvl., v konecnom vysledku je laser o trochu lepsi ako klasicky. Odchylka tam je, no nie je to ziadna drasticka odchylka a celkova dmg je lepsia.

    Ja len zasnem, hraci tu maju statisice RSB a hromady EE vdaka brane a este sa stazujete, ze vam nic nepada...
     
    bhagira22 a *SATKO* tohle ocenili.
  6. no tak sorry orome ale mne z dvoch bran nepadlo ani jedno proxium
    a po druhe preco neplatia na boxy protokoly pet?
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  7. maisu1970

    maisu1970 User

    Ve třetím kole bez boxu z ufonitu.Do dalšího nejdu.
     
  8. K-A-R-E-L

    K-A-R-E-L User

    Tak nevím, ale že ULF4 je trošku horší říkali přímo lidi z DO na předposledním streamu. Obecně co se týče DMG je to trošku detailněji rozepsáno zde:

    http://www.bigpoint.com/darkorbit/board/threads/stats-and-tactics-for-pvp-an-overview.97205/

    Stručně ale takto:

    LF4 - (150-200 DMG) - průměr 175 DMG
    U-LF4 (128-220 DMG) - průměr 174 DMG


    To že Proxium aktuálně padá o dost méně než před tím asi vnímají všichni. Obecně nejde o to že by akce byly špatné, jsou jistě zpestřením hry, ale kritika je že jsou trošku nedotažené a nevyvážené.
     
    bhagira22, -baghira2- a Selendix tohle ocenili.
  9. pecko

    pecko User

    prepáč mi, ale toto tvrdenie úplne sa vymyká logike. to že ja zarábam na bráne, nemusí niekto iný. také čudné politické vyjadrovanie sa
     
    bhagira22 a *Firefox1* tohle ocenili.
  10. Bp se zase neco povedlo po restartu dnes po 16 hodine zmenila tabulky misto 500 ee dostanete nesmislny lejzr za cenu 15 proxia a dalsiho kamene,dle meho nazoru uhozene takze misto abych zbyral ee a klice tak se zamerim jen na klice.v brane moc proxia nepada a davat 30 kousku je proste mazec posilam BP 1 za zmazenou akci,do dnes byla super a vynosna dnes uz ne.
     
    ***SAK∑.feat.CR∑Đ*** tohle ocenil(a).
  11. |Oromë|

    |Oromë| User

    Prebehla uprava akcie, hodnoty boli zmenene aby sa zaistila stabilita hry a veci ziskane skrz exploit na UFE budu zmazane z uctov.

    Podakovat sa mozte hlavne hracom co si nepravom ziskali miliony RSB ked vyuzivali chyby, hlavne kvoli nim prebehla uprava. Nakoniec im to bude nanic, vsetko co ziskali cez tento podvod sa im zmaze.

    pecko Teraz je v hre vsetko az prilis lahke.. hraci zabudaju ake tazke bolo nieco ziskat.
     
    Naposledy upraveno: 1/2/17
    ddavidd11 tohle ocenil(a).
  12. to si děláte jako srandu tak já tu za učko stavím CPU a s problémama si naspořím 120 tisíc rsb a tet mě to ještě vezmete ?!! A k tomu to vaše proxium vůbec nepadá !!! A to nebudu ani počítat munici co jsem tam nechal !!!
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  13. |Oromë|

    |Oromë| User

    ddavidd11 tohle ocenil(a).
  14. -baghira2-

    -baghira2- User

    Dobrě urobili, že Ti na to sáhli Kapřík z klanu OBL, servr GE4.
    Takovým jak si Ty a Tebe podobným co si podvodem nahrabali 120 tisíc rsb a mnohem víc, to patří.

    Zneužívate toho a pak Vám vadí, když Vám BP stoupne na kuří oko. Tak Vám třeba.
    Nic jiného si ani nezasloužíte.

    Na druhé straně alespoň tahle munice rsb a ucb opět nadobudne svou hodnotu.
    Nakolik ju předtím svým podhodnocením poněkud stratila. #140
     
    Naposledy upraveno: 2/2/17
    bhagira22 a *pursuer* tohle ocenili.
  15. jaritko

    jaritko User

    Takže opäť žiadny postih za zneužívanie chyby?

    -baghira2- 120 000 RSB je nič, to máš po prejdení pár brán. Tu ide o hráčov, čo si zneužívaním chyby nahrabali miliony RSB a desaťtisíce EE.
     
    *Firefox1* tohle ocenil(a).
  16. jaritko aka chyba v tom bola?
     
  17. jaritko

    jaritko User

  18. svi1

    svi1 User

    Hack měl jsi pravdu. Chyba ve hře byla.
     
  19. dolikt

    dolikt User

    tak si ze mě děláte srandu jak totalní v*l se snažím udělat těch 40k rsb aspon jednou a oni to dají na 130 už sem měl 23 b)chybělo 7 proxium tak jako co to je t je to samí jak když přdaváli kuiperku dali 33ee box všichni koupili x2 boxi a dali to na 4ee
     
    _mnemonic_ tohle ocenil(a).
  20. Jestli nekdo podvadi maji mu smazat ucet a ne postihovat nas ostatni co se snazime hrat tak jak se ma.Jo vlastne ono je neni zac postihnout pac nikde nebylo zadne upozorneni ze jde o bug.A to nepoctivce neobhajuju.Kdyz udela chybu BP hodi to na hrace to je fakt ktereho jsem si vsiml uz hodne davno.Fakt nechapu toto trestani a obhajovani ze za to muze par zoufalcu kteri jsou nenazrani.

    Vsimate si jak rychle prisla oprava tzv bugu ve hre ktera ohrozuje nekoho jineho jak nas hrace ??? My cekame na opravu ukolu a jinych veci mesice a ono to jde za par dni ba dokonce hodin o tom bych tady debatoval aby si konecne nekdo vsiml ze se i nam normalnim hracum hra uz nezamlouva a jsme timto postojem vice jak znechuceni.