Diskusia: Akcia Mrazivé peklo

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem |Oromë|, 22/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. [flav]

    [flav] User

    -baghira2- ano neoplati sa pre slabsych hracov vsak tam vypukaju vela municie je proste urcena pre elit fuul to so sklamany znova sa nieco nepodarilo mohili ju rozdelit aspon na dve obtiaznosti pre lv do 16 povecme a tasku pre vysie lv
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Selendix

    Selendix User

    Dle mě je ta úprava šitá horkou jehlou.
    A drop proxia z brány mě přijde čím dál mizernější (z předchozí 0 ks a teď jsem v půlce za UFO a zatím jen 7 ks).
    To je asi taky úpravou, aby bylo získání ULF4 težší.

    Ještě, že je U a Boostry a nějaké ty rakety atp.


    A pokud jsem na yt viděl, že hráči před úpravou získávali proxium, když je ruplo ufo, místo aby dostali za to, že rupli ufo, tak to je chyba programátora. To tam samo od sebe nevzniklo - bych mu za leden nedal prémie ;).
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    Nedal prémie? Ozaj? Mali by mu za to poriadne siahnúť na plat. Ak už. :mad:
    Tak to domrviť. Urobil BP hanbu a prezentoval ju v zlom svetle. #171

    S prepáčením. Ale vedenie BP, by ho malo za to, správne vyhodiť natrvalo zo zamestnania.
    Čo sú tam potom za ľudia, keď sa toto jednému z nich prepečie? Pýtam sa?
    To sa im nikto nedíva na prsty, či svoju prácu vykonávajú svedomito? To fakt?

    Od čoho potom, ten programátor je za to platený? Za poškodzovanie záujmov BP?
    Akcia Mrazivé peklo tak ako posledné eventy šité horúcou ihlou a zle, v neprospech hráčov.
    To za tým vidím.

    Omg. Bože netrestaj, ale rovno tam udri!
     
    Naposledy upraveno: 2/2/17
    bhagira22 a Humanoid84[=Z=] tohle ocenili.
  4. angelexit

    angelexit User

    Nemyslím si, že tato chyba byla do hry dána záměrně, kdo ví. Je to to samý jako před několika roky s bankomatama, taky chytrej človíček přišel na to, že když vytáhne bankovky uprostřed a oni ty zbývajicí zalezou zpět se výběr nezapočítá. Také za to pak byli poprávu odměněni. Tohle je ten samej případ. Chybama se přeci jenom člověk učí :) Zde na tohle obohacování také dojedou. Spíš bych byl rád aby něco udělali s funkčností hry, po změně když proskočím bránou do dalšího kola je mi ukončeno spojení.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Dle ofika chápu, že byla nějaká chyba v připisování proxia, když někdo ve vlně, kde bylo UFO rupnul. Ale nechápu, proč neopravili teda tuto chybu a původní schéma výroby klíčů, EE, ULF4 a RSB nezůstalo stejné. Stejně si myslím, že zjistili, že i tak to bylo pro hráče tolik výdělečné, že by přišli o zisky z nákupu Uridia atd. A i do budoucna. Ty ULF4 jsou teď více dostupné, ale na to, aby byly tak účinné, bude potřeba další Uridium na upgrady. Z čehož vyplývá další hory Uridia. Jak jednoduché. V předchozím schematu by je hráči tolik nedělali, teď už nad tím více zapřemýšlí.
     
    Selendix a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Enriqe-XXX

    Enriqe-XXX User

    Neuveriteľné, dokým bol ten bug v hre a hráči neprávom získavali RSB, nikto sa nesťažoval a teraz keď oficiálne vyšla správa že bug je odstránený, všetci len nadávajú a najradšej by vyhadzovali programátorov. Fakt neuveriteľné.

    A čo že je ten drop nízky, keby bol vysoký, každý by párkrát pretočil bránu a čo? Mal by výbavu ako hráči ktorí si o full LF4 bojovali niekoľko rokov? Oni sa museli preto nadrieť tak sa nadrieme teraz pre U-LF4. Nevidím problém.

    Naozaj jediné s čím súhlasím je, že náročnosť brány mohla byť odstupňovaná podľa levelov.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Citát zmazaný.

    Kdyby odstranili pouze ten Bug, myslím, že by si hráči nestěžovali. Ale když upravili navíc schéma výroby předmětů, tak to je o něčem jiném.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 2/2/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Enriqe-XXX

    Enriqe-XXX User

    »¤FIREHONZAJS¤«, slabším hráčom ide prevažne o výbavu, teda v tomto prípade U-LF4. Tá je podstatne ľahšie dostupná ako RSB-75, ktoré slabší hráči potrebujú menej. Takže pre nich výhoda. Áno, pre silnejších hráčov ktorým ide o RSB je toto nevýhoda, ale sú SILNEJŠÍ, takže sa k nemu dostanú ľahšie. A nové U-LF4 sú práve pre novších hráčov, čiže ako je to teraz mi sedí.
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  9. -baghira2-

    -baghira2- User

    »¤FIREHONZAJS¤« Přesně tak.

    Aj programátor je nahraditelný. Když udělá chybu. má ho to stát jeho místo.

    Enriqe-XXX a proč pak neopravili v ledové bráně 7 mapu: 2x uber sibeloni a 1x uber lordakium?
    Neříkej mi, že nový hráč si i s týmito uber vetřelci snadno poradí?
    Ty tomu snád věříš? Já ne.
    Nový hráč potřebuje základní výbavu: LF3, letouny, štíty, základní CPU; a né rovnou U-LF4. :D
    A jak mu tá U-LF4 vůbec pomůže, pokud není full LF3 i v letounech? Odpověd zní: Vůbec ne.
    - Nejlehčí brána pro pokročilejší je snad Zeta. Uber sibeloni, U-Lordakium a saboteuři tam nejsou.

    EDIT:
    Enriqe-XXX. A právě, ku tomu to směruje.
    Já se dostal na cz1 pouze přes první dvě mapy. A teď na to kašlu.
    Sem zvědav či nový hráč obstojí voči saboteurům.
    Není takové mapy, kde by snad nebyl. Snad s výjimkou mapy číslo 8.
     
    Naposledy upraveno: 2/2/17
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  10. Enriqe-XXX

    Enriqe-XXX User

    -baghira2-, uznaj, pri takých podmienkach by im tam za chvíľu neostal nikto. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Já si myslím, že tato brána není ze strany BP koncipovaná pro slabší hráče, bohužel. Usibeloni, Ulordky, stejně daleko nedojdou. A při procentuální možnosti dropu proxia, si stejně tolik ULF4 nevyrobí. 40 proxia a k tomu ještě vysokofrekvenčí kabel, no nevím, nevím. Naopak kdyby si slabší hráči dělali klíče a EE, bylo by to dle mého názoru pro ně výhodnější na uridium a lf4. Ale je to jen můj názor.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. -baghira2-

    -baghira2- User

    Na klíče už je lepší pro slabší hráče spíš Zeta, než tohle.

    EE najdou na mapě 5-3 v mlhovine, když zbírají paladium.
    Za jejich prodej na stanici 5-2 za něj obdrží přímo EE.

    Z toho plyne poučení, že Zeta je pro slabší hráče mnohem lepší nežli Ledová brána.
    Proč? galakticke-brany Cituju:
    Odměna za bránu
    25000 UCB-100 (4x, bílá), 35.000 Uridium, 6.000.000 BZ
    200000 cti, 50 logdisků, 25 booty key, 1 Dron-Design HAVOC

    - A z těch 25 klíču počas dní Zeuse nebo dne LF4 pak zbírat bedny. To už spíš
    snadnějí padne pravá LF4; nežli táto Nestabilní U-LF4, která je o 0,7% slabší.
    Jak jinak. Tzn. že tento event, je pro ně o ničem. Bez iluzí, tohle je spíš pravda.

    EDIT:
    orbitdohuby Posty nehoním. Pouze mě baví poučovat. Vysvětluj si to jak chceš.
    Na Tvou mínku zvysoka kašlu a je mi ukradena. Ještě tohle mi scházelo, brát do
    úvahy sílu společenských předsudkov. Jsou pro mě nic, nula a vzduch.

    Pochop to, neznášam chomút. Nikomu nemôžeš nanútiť, aby sa svojím názorom
    neprezentoval. Fórum DO je slobodná diskusia, kde je každý sám sebe Pánom.
    Nie som Tvoja bábka. A pochop, že škrupule Tvojej teológie; sú veľmi smiešne.
     
    Naposledy upraveno: 2/2/17
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  13. -baghira2-sorry chlape, musíš pořád poučovat??? To si honíš posty? Ať si každý hraje jak umí a od Tebe bych si radit nenechal,sorry...
    Jinak jsem se změnou dost spokojenej raději ULF-4,takže konec keců a do brány šuuuup...D-:

    OK baghira jen si mudruj ,ja za tu dobu co tu píšeš svoje svobodné názory vystřílel 4ks ULF-4, tak se měj, jsem po dlouhé době a úpravě brány dost spokojen.
     
    Naposledy upraveno: 2/2/17
  14. pecko

    pecko User

    pakne a to čo zoberete treba rozdat medzi poctivcov :) zadostucinenie pre vsetkych poctivych

    a bug je opravený či hráči budú mať teraz len full ULF4? :)
     
    Naposledy upraveno: 2/2/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. ktoru lf-4 alebo nestabilnu lf-4 ?
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  16. ok děkuji moc za odpověd

    docela jsem se zasmál :)) tak zaprvé mě vůbec neznáš a všude třepeš akorát blbosti a za druhé těch 140 tisíc rsb jsem si vystřílel poctivě !!! všechny potřebny věci na složení brány jsem si kupoval a ty suroviny mě opravdu padali strašně málo ! Ještě jsem se rozčiloval na ts že to vůbec nepadá ! A laskavě bych prosil aby jsi mě tu neosočoval z podvodů ! A pokut jde chlapče o těch 120 000 tak to nemáš vůbec představu kolik na tom vydělávali ostatní ! Příště se koukni a pak někoho osočuj z něčeho co není pravda !
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 2/2/17
    bhagira22 a -*-*-*-*-*-*- tohle ocenili.
  17. -baghira2-

    -baghira2- User

    ĢRΣΣИ-PØЩΣR, Pozri sem #250
    - •»Śøŋºº«• píše, že Nestabilní lf4 je o 0,7% horší; než pravá lf4.

    KAPŘÍKKOI[ĐĐS] pokud nejsi Kapřík z klanu OBL na serveru GE4, pak se omlouvám.
    Příště menej OT a budeme si rozumět. Myslel sem, že si někdo jiný. Tak promiň.
    Když si si tých 120 000 rsb nahral poctivě, pak se nemáš čeho obávat.
    Úpřimně, myslel sem na tých; kteří si toho nahrabali mnohem a mnohem víc.

    Cituju: "120 tisíc rsb a mnohem víc" Tzn. že si nahrabali mnohem víc, nežli je
    spomenutá suma. Nic horšího sem pod tím, fakt nemyslel. To ostatní běru spět.
     
    Naposledy upraveno: 2/2/17
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  18. Citát zmazaný.

    mne to nejde otvoriť
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 2/2/17
  19. -baghira2-

    -baghira2- User

    ĢRΣΣИ-PØЩΣR, tak OK. Tu je výpis:

    •»Śøŋºº«• post #250
    [​IMG]

    Takže LF4 , je stále lepší než nestabilní LF4 , a to o 0,7% :) - i to je krása pro neelitní hráče , my elitní jsme do LF4ky dali víc úsilí , vy máte skoro stejně silný laser za hubičku....

    A ohledně nových "skillových" LF4 , v neoficiálech bylo psáno o tom že se budou dělat z nestabilní LF4 , tady ale owning píše na facebooku že by se měly skládat z normální LF4
     
    bhagira22 a *****PapikSVK***** tohle ocenili.
  20. baghira čiže tie vylepsenia budu na klasicke LF4?
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.