Diskusia: Akcia Mrazivé peklo

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem |Oromë|, 22/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. orome , řekl bych že dobře použít RSB a bílou je tak trošku loterie :D nikdy nevíš , jaká hodnota ti padne a pokud s bílou dáš top DMG a s RSB ti madne minimálka , dáš tím pádem s RSB téměř stejnou DMG , ale může to být i obráceně můžeš mít štěstí a s mixem můžeš dát 2 top DMG , pak už to může být krása :) je to jen o RNG - random number generator :D (pojato z jiné hry :))

    a ohledně scrapu , myslím že z Umordona padá s šancí 40%
     
  2. siux

    siux User

    Včera jsem na na chatu psal, že zde na foru viz odkaz >
    https://board-cs.darkorbit.com//threads/akcia-mrazive-peklo-spustena.108441/
    Je chyba, zde je napsáno, že akce končí 14.2.2017, na všech forách je napsáno, že akce končí 28.2.2017, včetně dílny, kde zbyvá ještě mam pocit 24 dní.
    Už jsem na to před 2 dny upozornoval na chatu, kde mi moderátor napsal, že to opraví, dnes se koukám a stále to opravené není, fakt nechápu co je na tom téžkého to opravit.
     
  3. angelexit

    angelexit User

    |Oromë| 3 nove druhy LF4 sa budu vyrabat len z obycajnej LF4, nie z ULF4. Podla prveho popisu budu bonusy tychto zbrani male, neprekonaju obycajnu LF4 na 16lvl(Ano, nove druhy sa nebudu dat upgradnut).

    Znamená to tedy, že pokud mám všechny LF4 upgradovaný, tak buď nebudu mít možnost je stavět a nebo příjdu o upgrady?
     
  4. Citát zmazaný.

    Tak ako hovory prides o ubgrady ked mas navyse lf4 ako ja a nemas vytahnute na 16 lvl tie mozes pouzit ked chces ale ja si myslim zbytocne radsej si daj do dalsieho lietadla jak menit na tie nove lf4 co pridu.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 4/2/17
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  5. -baghira2-

    -baghira2- User

    Pravá LF4 sa bude dať vždy upgradovať. Ale tie 3 nové druhy LF4, ktoré sa budú vyrábat len z obyčajnej LF4; už nie.
    V tom je jediný rozdiel.

    Tuším, že som o tom písal, skôr než |Oromë|. Príspevok #281.

    EDIT: ***Janci*** Presne tak.
     
    Naposledy upraveno: 4/2/17
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  6. Citát zmazaný.

    Ano čital som zbytočne dat 3 normalne lf4 za tu 1 novu nic moc radšej niech ani nedavaju nikto nebude robyť
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 4/2/17
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  7. Borat

    Borat User

    angelexit tohle ocenil(a).
  8. bhagira22 tohle ocenil(a).
  9. Borat ne , na každou LF4 budeš potřebovat JEDNU LF4 , nevím , kde na to kdo přišel - jediné 3 věci které v tom hrají roli jsou KAMENY , podle kterých si vybereš , jaký typ LF4 chceš

    tady jsou ty typy a jejich bonusy , zatím neoficiální
    Magmadrill +2.4% PvP damage
    Paritydrill +2.4% PvE damage
    Hyperplasmoid +0.5% HP

    plus owning psal o nějakých dalších statistikách 2,25 a 4,25 % , uvidíme dál , co bude
     
  10. Čiže ak mám správne chápať tak klasická LF4 bude stále najlepšia?
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  11. Selendix

    Selendix User

    Domnívám se, že ano, jinak by BP ti, co upgradovali LF4 na 16lvl, ukamenovali.

    Jo a ještě tedy když jsme ve spekulacích, neviděl jsem informaci, že by těmi novými šutry či co to bude, nešli vylepšit LF4 již upgradované na 16lvl.

    Počkejme si až budou věci oficiální a nepropadejte panice :cool:
     
    bhagira22 a *****PapikSVK***** tohle ocenili.
  12. -baghira2-

    -baghira2- User

    *****PapikSVK***** presne tak. Klasická LF4 zostane naďalej najlepšia, ak sa upgradne na 16 lvl.
     
    bhagira22 a *****PapikSVK***** tohle ocenili.
  13. aspon že tak :) to by byl konec... tokovýho uri co do toho člověk nasypal a bylo by to k ničemu? :D to by byl pro mě konec.. už tak mě ve hře drží je stéblo trávy...
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. Jupiter33

    Jupiter33 User

    na co nové tři druhy lf4, stačí ta stará ne??? Když stejně bude pořád nejlepší tak na co ty zbylí 3???
     
    bhagira22, _mnemonic_ a -baghira2- tohle ocenili.
  15. dnešné dvojité odmenmy z gg platia aj na túto akciovú bránu?
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  16. angelexit

    angelexit User

    3 nové LF4 proč ne. Myšlenka je to dobrá, 1 loď na lov, jedna na NPC a jedna na sběr, ale pokud se nedají upgradovat a člověk by jejich montáží přišel o upgrady tak je to trošku nedomyšlený. Přijít o 100k Uri za jednu LF4 no nevím, nevím.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. V tom , ohledně upgradů si nejsem jistej ale vypadá to , že LF4 na 16 levelu buď nepůjdou předělat na "skillové" , nebo půjdou ale ztratí upgrady - tak či tak , zkoušet to nebudu abych ztratil upgradnuté LF4ky , to si radši šutrama vyskilluju tu druhou , neupgradovanou půlku , která mi vyjde na druhou , jinou loď a nová taktika se může rýsovat :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. skarabcz

    skarabcz User

    Naprostý souhlas, pro hráče mého typu je tahle prakticky nedostupná - nemůžu sedět u bran x hodin v kuse abych využil 30minut automaticky spuštěný booster po ukončení brány.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  19. *SATKO*

    *SATKO* User

    bhagira22 tohle ocenil(a).
  20. díki...inak dneska mi z ufonita padlo 8000 MCB-50 to nie je v tom zozname vo FAQ ...
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).