Diskusia: Akcia Mrazivé peklo

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem |Oromë|, 22/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. pecko

    pecko User

    mne áno, inač brána už nič nedáva :) zatiaľ kašlem na to žráč UCB
     
    bhagira22 a *SATKO* tohle ocenili.
  2. *SATKO*

    *SATKO* User

    po zacatí Helixu na GE1 nejdu zozbierať predmety z montáže
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  3. Borat

    Borat User

    *SATKO* problém ešte pretrváva? Lebo teraz som skúsil niečo zmontovať a v pohode mi to išlo zobrať.
     
  4. *SATKO*

    *SATKO* User

    sub.cpu mi nejde zozbierať,ak môžeš mrkni na to. GE1 [​IMG]77210411
    Dakujem.
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  5. Borat

    Borat User

    *SATKO* napíš si na podporu. Kolega o tom už vie a určite sa ti bude čoskoro venovať.
     
  6. *SATKO*

    *SATKO* User

    vdaka za ochotu,aj zajtra je den.Ráno po restarte tu uz iste pôjde.Zrejme je velka zataz a este aj Helix,takze nic sa nedeje ideme dalej
    podnet na podporu bol odoslaný
     
    Naposledy upraveno: 12/2/17
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Selendix

    Selendix User

    Jestli vidím správně, tak akce Mrazivé peklo pokračuje.
    Ale v ofiku nic o tom není.
    Jen tady v diskuzi od hráče zmínka z EN fóra.
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  8. akcia pokracuje este dva tyzdne. Na co chces oficialne oznamenie? :)
     
  9. Selendix

    Selendix User

    lepší potom číst en fórum, tam se toho dozvíš víc :)

    viz: The event starts on the 23rd of January 2017 (approximately 1600 LST) and will end on the 28th of February, 23:59h LST.
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  10. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    [​IMG] Stačí jen číst ;)
     
  11. Selendix

    Selendix User

    Ok, teď to tak je.

    Pozn.: tam jsem to četl na začátku akce, a to tam byly jiné data. Že to pak někdo zpětně upravil je pěkné, ale neinformativní.
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  12. No , nerad bych byl opravdu takovej rejpal ale myslím že tu byly tak 2 týdny zpět rozpory kdy bude akce končit a měla končit , dle našich moderátorů 14.2. - říkali nekoukejte na en forum a věřte nám , akce končí 14. - dobře , teď to je změněno na datum někdy kolem 20.
    Rád bych kdyby se admin/moderátor vyjádřil s dovolením zde , kdy opravdu akce končí , abych si zbytečně nekoupil boostery a druhý den akce nebyla že ji "zapomněli" vypnout. DĚKUJI.
     
  13. Borat

    Borat User

    Akcia končí 28.2.2017. A kolega vtedy len povedal, že sme nedostali info o predĺžení akcie, ale ako sami vidíte tak akcia končí toho 28..
     
    •»Śøŋºº«• tohle ocenil(a).
  14. -baghira2-

    -baghira2- User

    Aspoň, že si to priznáte. Aj to sa cení.
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  15. Drift1

    Drift1 User

    Já od začátku na hlavní stránce četl jen do 28.2...jestli byla nějaká změna tak sem to nepostřehl..
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  16. No to je dobře že to prodloužili, protože mě se konečně třeba povede nasbírat 200 proxia:(, zatím 198/ po patnácté bráně jsem to přestal počítat
     
    bhagira22, -baghira2- a Enriqe-XXX tohle ocenili.
  17. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    MuadDib85[CZ] To je možná důvod, že už jseš z tý brány tak trochu mimoň :):):) Jinak ti držím palce k tý 200.
     
    Naposledy upraveno: 16/2/17
    bhagira22, MuadDib85[CZ] a -baghira2- tohle ocenili.
  18. Enriqe-XXX

    Enriqe-XXX User

    Neviem ako vás, ale mňa už tá brána poriadne nudí. Celé je to len o hodinách nudného a absolútne nedobrodružného točenia stále tých istých NPCčiek dokola po mape a človek to už ani nehrá pre zábavu, ale len preto aby z toho niečo dostal. A to len potvrdzuje to, že táto hra proste nemá šťavu. :(
     
  19. josef402

    josef402 User

    ja si mestezuji z brany sem si nabral 280 ks zele. kliču a dnes promenil za ruzny počet raket munice bostrru a lf3, ktomu este 8x lf4 a 9x 10 000 urka
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  20. -baghira2-

    -baghira2- User

    Enriqe-XXX veď práve, to som mal po celý ten čas, vlastne na mysli.
    A to je ten dôvod toho, prečo na tú ľadovú bránu zvysoka kašlem. :(
     
    bhagira22, Enriqe-XXX a *Firefox1* tohle ocenili.