Diskusia: Akcia Mrazivé peklo

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem |Oromë|, 22/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. pecko

    pecko User

    no ked akcia trva mesiac a pol a vkuse je ta ista tak si ju uzi :) proti gustu ziadny disputat, ja napriklad si urobim tu branu len vtedy ak nazbieram sutre na to
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Selendix

    Selendix User

    Na "Nestabilní LF-4" potřebujete 25x Proxium, 1x Duothrin, 1x H-HFC
     
  3. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Selendix abys získal U-F4 musíš nejdřív sestavit klíče tj. 15x Ptoxium a získát duotrin. Takže celkem na U-F4 potřebuješ 40 Proxia.
     
    -baghira2- a *SATKO* tohle ocenili.
  4. *pursuer*

    *pursuer* User

    Mna tiez nebavi vkuse robit tu branu,ale zas je pravda,ze ma tam ziadny war ani protihraci neohrozuju a v podstate je ta brana zdarma a ziskam kolko krat aj RSB muni a ine lukrativne veci alebo si zamenim to proxium za co potrebujem a tak :) Len je to pekny zrut sepraku.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. ja akciu tiež chvalim, začal som pred týždňom, bránu som otočil asi 20 krát s posilovačom proxia dáva slušne, mám kopu kľučov, energii, munície,bielu si dopľňam v alfa, beta, gama, ktoré su teraz vlastne zadarmo....pohodička
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. -Neptun-

    -Neptun- User

    Jako doopravdy pristoupili jen k tomu ze ti co zneuzivali bug dostanou uplne smesny "trest"? Max mesic ban vydrzi a miliony rsb zustanou? Ze neprisli na to co ziskali..to musi uplne bit do oci. Myslim ze timto odradili dalsi lidi a jen ukazuji to ze hrat poctive nema cenu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. 123812

    123812 User

    Jak myslíš, že jsou alfa,beta,gama "zadarmo" ?
     
  8. -Kante-

    -Kante- User

    Vypadá to, že šmejdi přestali prodávat babičkám soupravy zázračných hrnců a tahaj radši peníze z kapes hráčů DO. Metoda je stejná, naslibovat modré z nebe a dodat hnůj. V Mrazivém peklu jsem místo tisíců raket dostal 7, v Obsidiánových boxech hráči kteří už měli design, dostali taky bezcenný kšunt. Naprosto jasný příklad klamavé reklamy který by měl být nahlášený obchodní inspekci.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Borat

    Borat User

    -Kante- tak ich nahlas. Nič tým nedocieliš a je mi ľúto, že si nič nedostal zadarmo ako si asi tajne dúfal. Ak by si sa snažil možno by s toho aj bol nejaký úžitok.
     
  10. mne sa tato akcia pacila. Spravil som si pocas nej 17 u-lf4 a za kluce potom dalsich 9 a konecne som full lf4/ I ked tie nestabilne nie su uplne plnohodnotne, ale stale lepsie nez lf3 alebo tie dalsie podivne nove lasery :)
     
  11. Po dlouhé a strastiplné cestě mohu všem oznámit: úkol na 200 proxia splněn, potřeba asi 25 bran. Jen čtu a tiše závidím těm, co měli štěstí víc.:D:mad:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Kante_

    Kante_ User

    Nerozumím ti. Jak to myslíš, zadarmo a snažit se? Než jsem bránu začal dělat, podíval jsem se jaké jsou odměny. Zaplatil jsem za vyrobení brány a za munici, přetrpěl jsem to otravné střílení do ufa, sundal ho, tak se mi zdá normální, že jsem čekal něco z věcí, které podle admina který psal FAQ z něj měli vypadnout. Dostal jsem pár tisícin. Jak se mám cejtit jinak, než podvedenej?
     
  13. Já to přestávám chápat, uvědomte si,že je to jen hra. Akce a všechno okolo dělají lidé, kteří se pokouší něco vymyslet. A pokud se to někomu nelíbí, ať jde pryč a přestane hrát. Tady převládá tolik negativity. Když jsem začal hrát já, 2008, byly tady čtyři brány, spaceball a snad jinak nic. Teď je nějaká akce každou chvíli, MHH,dvojnásobky atd a furt je to málo? Zamyslete se nad sebou.
    P.S. Nechal jsem se unést
     
    -baghira2- a Borat tohle ocenili.
  14. Kante_, já si taky pročetl, jaké odměny lze získat. Ale nikde jsem se nedočetl, že je to stoprocentní. Ano, zaplatil jsem si za boostery a i když to i tak nepadá, jak bych si představoval, ve výsledku jsem pořád v plusu, hodně v plusu. Brána vyjde na 20k U a tolik z ní dostaneš zpět. Navíc dostaneš čest, body zkušenosti, nikdo tě u toho neotravuje. Na to tvoje otravné ufo stačí diamant a můžeš jít pár minut dělat něco jiného. A buď něco padne, nebo nepadne. To už je hra. Já od začátku akce dělám jen tuto bránu a mám teď něco kolem 27k EE, 46 ULF4, 1390 klíčů, 2,5 mld kreditů navíc, RSB jsem vyrobil jen jednou. Ono totiž nestačí udělat jednu bránu a hned se rozčilovat, že nic nedostanu. Dal jsem si cíl dělat EE a šel jsem si tvrdě za tím. Bohužel nám pak změnili schéma výroby, tak jsem musel udělat i ULF4, abych mohl vyrábět zase EE.
    Každopádně chci říct, že ať jsou v BP jací jsou, tak je potřeba mít trpělivost a jít si za svým. Nestačí udělat jednu, dvě, deset bran. Ale pořád dokola, i když je to pořád stejné. A dřív nebo později se výsledek dostaví.
    Pořád si jen stěžujete, ale nic pro výsledek neuděláte.
     
    Naposledy upraveno: 24/2/17
  15. mimochodem, dá se někde zjisti, kolik jsem těch bran udělal, abyste měli představu, kolik úsilí to stojí? :-D
     
  16. Selendix

    Selendix User

    »¤FIREHONZAJS¤« taky mě dvakrát nenadchla ta změna. Chyběli mě 2 proxia na RSB a přišla změna.
    Počet bran bych taky rád věděl. Moc jich nemám, ale rád bych počet znal.
    Předpokládám, že akce se bude opakovat, tudíž brána bude standard, tak by ji mohli přidat do přehledů se vším všudy.
     
  17. -baghira2-

    -baghira2- User

    MuadDib85[CZ] psal tady #411 že je na 200 kusov proxia, potřeba asi 25 bran.
    Doufám, že tuhle nepodarenou akci; už nikdy snad nebudou opakovat. :D:D
    Pro příště, už jí scela ignoruji.

    EDIT:
    Selendix byl si zvědav na počet bran. Tak sem Ti jich napsal.
    Někomu opravdu stačí aj těch 10. Musím Ti poblahopřát ku tolikému štestí.
     
    Naposledy upraveno: 24/2/17
  18. Selendix

    Selendix User

    -baghira2- mam hotové všechny 3 úkoly, a jak odhaduji tak těch bran budu mít cca 10 ks.
     
  19. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    No zásadní problém je v tom, že proxium každýmu padá jinak a to za stejné vynaložené úsilí. Takže někdo je z toho nadšenej a druhý se na to po 2-3 branách naštvanej vybodne.
     
    *SATKO* a -baghira2- tohle ocenili.
  20. Kante_

    Kante_ User

    Víš, já hraju pro zábavu. To co ty popisuješ se spíš podobá chození do práce. Ta brána je fajn, i když odfláklá, použili mapu z Krolla ale, že bych ji chtěl dělat 10 x do měsíce, to určitě ne. A pokud tě ostatní hráči otravují, tak je spousta her kde jsi jen ty proti počítači. Když jsem o Big Pointu napsal, že jsou šmejdi, tak to byla ještě lichotka, ty monstr akce jsou perfektní na vypěstování závislosti. Doufám, že ti, kdo se tu chlubí výsledky, stačí k tomu chodit do školy, nebo do práce, než sednou ke kompu, kde se DO stal jejich životem. Big Point by se dal přirovnat k těm hodnejm lidem co stojej u školy na nabízej dětem zdarma na ochutnání něco po čem se budou cítit líp.
     
    *Firefox1* a -baghira2- tohle ocenili.