Diskusia: Akcia Mrazivé peklo

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem |Oromë|, 22/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Kante- tohle je hra, závislost se dá vypěstovat na čemkoli, záleží jen na člověku, v mém případě na rodičích(tedy já jsem rodič), jestli je schopen a ochoten poskytnout dětem jinou a lepší zábavu, nebo je jen nechají sedět u kompu. Nevím, kolik ti je, ale z toho, co jsem četl, toho o životě moc nevíš.
    Podle mě dobrá akce, EMP jsem tolik v životě neměl, munice taky nějaká zůstala. Jen by to chtělo nějak oživit, vymyslet něco nového, neokoukaného, i když to asi nebude tak jednoduché.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. pecko

    pecko User

    prosím ta napíš mi postup ako si to dosiahol, keďže z jednej brány mi padlo raz proximum :) .... áno napíš mi koľko krát si si kúpil booster, koľko máš sepromu a tak ďalej a tak ďalej ďakujem ti za odpoveď
     
  3. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Kante_ Máš pravdu, taky to hraju pro zábavu a hraju to dlouho. Chtěl jsem si udělat slušný účet a pak jsem zvolnil. Bránu si vybírám jen ty co něco dají a nesnáším nudný brány typu a,b,c ty jsem udělal jen z povinnosti a již nikdy více. Valná většina bran je na jedno brdo a bez nápadu. Dělám tak jednu bránu do měsíce, hraju o akcích, úkoly dělám jen některé a brány taky. Mimo akce projedu pár map, udělám nahromaděný úkly a vypadnu. Tuhle bránu jsem postavil hned na začátku akce a možná, že se ještě do konce měsíce přemůžu a jednou ji udělám :).
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Moc by mě zajímalo jestli ty boostlery byly vůbec někdy ke koupi za U ??? Od začátku akce je mám ofajfkovaný jako bych je už vlastnil a bez uvedení ceny. Že by to byly jen výstavní kousky :eek: nějak mě to nebere.
    https://ctrlv.cz/shots/2017/02/25/sRuU.png
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    To je len zle zobrazenie v hangáry o ktorom nás informovali ak by si ich mal tak máš tam aj čas pri nich.
     
    -baghira2- a *Firefox1* tohle ocenili.
  6. Ahoj, booster som si kupil dokopy 3x, akurat vtedy, ked som mal municiu a v laseroch promerko/seprom. No a potom som za 4 hodiny presiel 4 brany, za co som dostal dalsie boostre ako odmenu za prejdenie brany. A takto som ziskal svoje ulf4
     
  7. angelexit

    angelexit User

    Tak ja musim akci pochvalit :) kdyz to zhrnu tak mam nejakejch 600k RSB, 2k Klicu a 45 U-LF4. Zase na druhou stranu padlo tak 30€ na boostery :)
     
    *pursuer* a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  8. -baghira2-

    -baghira2- User

    Někdo měl prostě štestí. Gratuluju.
     
    *pursuer* a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  9. Jupiter33

    Jupiter33 User

    omg, dobře ty. Gratuluju k velké výhře
     
  10. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    angelexit jen tak pro zajímavost kolik bran jsi udělal ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. angelexit

    angelexit User

    *Firefox1* netusim, mozna 50 mozna vic :) zhruba 2 denne.
     
  12. -baghira2-

    -baghira2- User

    Táto akcia trvala mesiac. Tzn. 2 denne krát 30 = 60 brán na prepočet.
    Čisto matematicky.

    EDIT:
    Ak si ich niekedy o víkendu urobil ďaleko viac; tak na tých 50 až 60, to zhruba sedí.
    Mesiac má 4 víkendy. Tzn. 4 soboty a 4 nedele. Na prepočet 8. Krát 2 to dá 16.
    Záleží to však na počtu brán, ktoré si v týchto dňoch celkovo urobil. 16 krát 4 = 64. Približne.
    Škoda, že chýba evidencia. Ako som už písal skôr; rozhodne za taký skvelý výkon, Gratulujem.
     
    Naposledy upraveno: 2/3/17
    angelexit tohle ocenil(a).
  13. angelexit

    angelexit User

    Tak ne kazdy den jsem hral :) nekdy o weekend jsem jich delal daleko vic a pres tyden zase zadnou :)
     
  14. ja ji dal asi 4krat jen a nic moc proto take prestala bavit a hlavne uz ne prestava bavit furt nic nedostavat a mit smulu
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Mamina71

    Mamina71 User

    Akce skončila a zůstal mi jeden nepoužitý Ledové CPU. Pokud jej nyní použiji, tak: 1.) postaví se brána? nebo 2.) nestane se vůbec nic, nebo 3.) nepostaví se brána a o klíč přijdu ?

    Už to někdo zkusil ?

    Jinak blahopřeji všem, co jste dokázali získat za tuto akci spoustu U-LF4 (angelexit + ...odyssea...), já jsem na to ten čas holt neměl.
    Možná až budu v důchodu a nebudu muset chodit do práce... :)
     
  16. Já jsem získal cca 100 klíčů,2000EE a 1 ULF-4. Můj největší úspěch bylo splnění úkolu na 200 proxia.:)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. -baghira2-

    -baghira2- User

    Na cz3 se mi podařilo 2x po sobě získat 1500 raket Hellstorm (HSTRM-01) a 14 ks proxia z ufonitů. Což také poteší.
    Sem jeden z těch, co se umí těšit i z toho mála, co padne.

    Mamina71 není se čeho bát. BP slíbilo že tuhle akci, budou během tohto roka, ještě opakovat.
    Někde sem to tu, na fóre četl.
     
    Naposledy upraveno: 3/3/17
    *pursuer* tohle ocenil(a).
  18. -baghira2- že se budou opakovat jsem taky četl, jen doufám, že trochu změní jednotlivé vlny, aby nebyly takové ospalé
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Badmaniak

    Badmaniak User

    Můžu se zeptat, jak to nakonec dopadlo s hráči, kteří si nasbírali tuny RSB díky tomu pukání u UFA? Protože občas na chatu stále čtu, že jim to zůstalo. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. -baghira2- tohle ocenil(a).