Diskusia: Akcia Mrazivé peklo

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem |Oromë|, 22/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. *pursuer*

    *pursuer* User

    Balik dvojnasobok a protocoly z PETa nemaju asi ziaden ucinok na boxik z Ufa a Ufonita ako vidim :/ Bo odmena je stale rovnaka.Pritom pri brane hrozy to platilo,skoda no.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. *pursuer* nie nema stym nic spolocne tato brana nie je taka ako je halowen
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  3. Selendix

    Selendix User

    angelexit 15kx proxia to není, vím že mě 1ks chyběl v montáži před tím kolem, ze kterého je záznam a po skončení kola, pořád 1ks chybí. Tak si myslím, že proxium to není.
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  4. -Skunk-

    -Skunk- User

    Jen tak ze srandy jsem si udelal pred casem novy ucet a zcela se ztotoznuji s |Oromë|. Neni nac si stezovat, postup pri ziskavani zakladni vybavy je neporovnatelny s dobou predchozi. Dnes to jde velmi vyrazne rychleji a snaze. Branu dokaze udelat i malinko pokrocily hrac, jen musi premyslet a investovat mnohem vice casu. Na vyzkouseni sil je pro takoveho hrace brana dobra, na nafarmeni vybavy nikoliv.
    Za mne a muj hlavni ucet velky palec nahoru :)
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  5. *pursuer*

    *pursuer* User

    ´´LF4 je stále lepšia ako nestabilna LF4 a akcia sa bude počas roka opakovať´´. Takze sa budem sustredit len na zvysne odmeny a kaslem na tu LF4. :) To je skor pre tych,co nie su full LF4 no
     
    bhagira22, -baghira2- a angelexit tohle ocenili.
  6. Borat

    Borat User

    OT premazane. Pokiaľ chcete tak diskutujte o akcií a nie o tom aké to má v dnešnej dobe nováčik. Pokiaľ niekto nevie ako začať a ísť hore aj bez peňazí tak je to jeho bordel a zbytočne tu "plače".
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. pecko

    pecko User

    tak nájdený a zakúpený boost, a z brány zas nič :) ale skúšam ďalej, nemôže byť pravda že vkuse padá munícia. akcia trvá dlhšie takže dúfam že aspoň ten 2x booster bude na niečo dobrý :)
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  8. Okounek.M

    Okounek.M User

    Může mě někdo vysvětlit proč mě to vyhodilo tenhle nesmysl.
    25.01.2017 - 20:53
    [​IMG]Obdrženo: 0x recept Ledové CPU
    [​IMG]
    25.01.2017 - 20:53[​IMG]Obdržen předmět: Ledové CPU
    [​IMG]
    25.01.2017 - 20:53[​IMG]Obdrženo: 3x recept Ledový fragment (3)
    [​IMG]
    25.01.2017 - 20:53[​IMG]Obdržen předmět: Ledový fragment (3)
    [​IMG]
    25.01.2017 - 20:53[​IMG]K sestavení předmětu Stavební plán: Ledové CPU byly použity následující suroviny a/nebo komponenty:
    [​IMG]
    25.01.2017 - 20:53[​IMG]Odebráno: 4x Ledový fragment (4)
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  9. dolikt

    dolikt User

    500ee a z86/111 na 100/111 ja sem počítal s tm že už dokončím bránu a ono nic
    takže se upravilo padáni dílku zas
     
    Eρεβος*SK a Humanoid84[=Z=] tohle ocenili.
  10. -baghira2-

    -baghira2- User

    Okounek.M z toho, čo si zadal veľa nerozumiem. Chýbajú súvislosti, čo tomu predchádzalo a to, čo za tým nasledovalo.
    Nekupoval si náhodou v tej istej minúte po 3x ľadový fragment dva krát po sebe? A ďalšie 4 odobral na výrobu ľadového cpu?
    - Pretože na základe Tvojich uvedených faktov, práve tomuto nasvedčuje. Môžeš to potvrdiť?
    Dáva to akurát ten zmysel, že tie 3x ďalšie ľadové fragmenty dva krát po sebe navyše, boli do zálohy.

    Nakoľko by si na tú ľadovú bránu nemal posledný život, ale plus ďalšie dva extra životy. Pretože sú hráči,
    ktorí tak robia zámerne; aby neprišli o horko ťažko postavenú bránu, ak to nie je náhodou Tvoj prípad.
    - Tie fakty sa Ti v denníku, nezaznamenali len tak. Kľudne práve toto, môže byť toho, tá príčina.

    Ak nie, tak to popri a rozumnými argumentami to vyvráť. Nakoľko v tom vidím úmysel neprísť o bránu s 1 životom.
    Ak sa mýlim a podľa Teba je to nezmysel, tak uveď informácie na pravú mieru. To, čo bolo predtým a potom.
    Nakoľko si dodal, len veľmi kusé informácie a značnú časť vynechal. Bez toho, Ti asi bude veľmi ťažko poradiť.

    |Oromë|
    "Pozor, musite to ale urobit az po konceni predchadzajucej brany, ak stacite cpu znova a brana uz je na x-1,
    len jej pridate extra zivoty!!" #81
     
    Naposledy upraveno: 26/1/17
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  11. No nevím jak to chceš udělat. Můžeš mít v jeden okamžik pouze jedno CPU pro vytvoření brány. Pokud poskladas další jen ti to přidá životy do už postavené brany. A pokud si plánuješ nakoupit fragmenty do předu tak ti zřejmě budou k ničemu po skončení akce montážní recepty zmiznou.

    Edit: Mate pravdu napsal jsem to špatně ty cpu jdou vyrobit do zasoby.

    Tohle je nesmysl dílky padají pořád stejne. Bože občas to chce přemýšlet a hlavně klikat s rozumem.
     
    Naposledy upraveno: 27/1/17
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  12. Tuareg to čo si napísal je somarina CPU si môžeš vyrobiť aj 100x len ho nesmieš aktivovať keď už máš danú bránu aktivovanú.
     
    bhagira22 a *SATKO* tohle ocenili.
  13. Nemá někdo popis vln npc v této bráně prosím?
     
  14. Drift1

    Drift1 User

  15. ♣Tuareg♣ cpu si mozem vyskladat kolko chcem stale si aktivujem len jednu branu nevadi ze si nemozem nic vyskladat kamene si nazbieram a ked bude opakovana akcia tak budem mat vyhodu:p
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  16. Selendix

    Selendix User

    Pro info ostatním.
    Už vím, co byl ten prázdný záznam v deníku.
    Dle všeho:
    25% akciový booster, čímž se zvýší o 25% šance, že Vám padne Proxium
    - mám to s podpory (také si nejprve mysleli, že to bylo proxium).
     
    bhagira22 a angelexit tohle ocenili.
  17. Chci se zeptat jak to bude s tím Demanerem jestli bude součástí téhle akce díky za odpověd
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  18. bhagira22 tohle ocenil(a).
  19. Jasne ze je to o štesti ale nedokazu si predstavit kdyby jsi to zbiral na ty lf4 nove a chtel bys plnou lod jich tak dva roky nic jineho nedelas hups:p
     
    bhagira22, -baghira2- a Eρεβος*SK tohle ocenili.
  20. Diavolo

    Diavolo User

    Ahoj. Tak vám tady taky něco ohledně téhle akce napíšu.
    Akce není vymyšlená špatně, kdy se hráč má postupně dopracovat k laseru ULF4, ale co se týče možných odměn tak tam podle mě BP opět hodně přestřelil. To že z malého ufona dostanete třeba 5 emp nebo 1500 raket je jedno jakých je v pohodě to že z velkého ufa může padnout 8000 rsb je taky dobré ale to co můžete vyrobit v montáži je hodně přes čáru 20 klíčů to je v normě ale 500 ee a 40000 rsb mi příjde jako hodně znehodnocující. Když vezmu v potaz že mám boostery a při troše štěstí vyrobím z každé druhé brány 500ee a 40k rsb tak to je vcelku hodně na to že výdělek z brány úplně pokryje náklady. Když zapřemýšlím nad tím že je opravdu hodně hráčů co tu lf4 ani vyrábět nebudou a budou dělat pouze klíče,ee a rsb tak si celkem dokážu představit k jakým číslům se nakonec dohrabou. Myslím že pro zachování hodnoty věcí by bohatě stačilo kdyby ve výrobě bylo jen 150 ee a 10k rsb, a i tak by se brána vyplatila.
    No celkově vzato po tom co BP znehodnotil čest a rank body díky 2x odměně z bran, po tom co výrazně snížil hodnotu raket hellstorm a uber díky bráně tunnel, po tom co znehodnotil ice rakety protože je nechal v boxech 14 dní, tak teď se BP konečně dopracoval k tomu že na čas znehodnotí EE a tím i uridium pro klikaní bran a hodně znehodnotí rsb které bude každý elitní hráč mít na statisíce a když bude pilný tak miliony.
    Ať se pak BP nediví že se míň prodává urko když lidi už nepotřebují kupovat drahou elitní munici.
    Neberte to zle nemám nic proti tomu že si hráč při akci něco vydělá, ale je rozdíl mezi normálním výdělkem a mezi tím se nechutně napakovat :)
    A teď ještě 1 věc. Není to dlouho dokonce jen pár dní zpět co jsem četl na foru oznámení že BP má v úmyslu se posunout od systému pay to win, ale vzhledem k tomu že k této akci je k dostání booster který doslova výrazně pomáhá v zisku proxia a 3 hodiny stojí 50 kč což horko těžko stačí na 3 brány tak si myslím že tohle je čistý a nefalšovaný pay to win.
    Ještě doplním že tak jak to padá mě to proxium tak na výrobu 35 děl bych potřeboval cca 100 bran s boostrem což je 100 hodin což je 33x50 kč. to jen tak k tomu p2w.