Diskusia: Akcia Mrazivé peklo

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem |Oromë|, 22/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. pecko

    pecko User

    PtW, no kým som nekúpil ten booster a dabl tak nič :)
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  2. Ahojte. bola som včera v bráne ,prvý krát som prišla koli lagom o prvý život svojou nepozornostou. To by bolo ok. Druhý krát mi vyskočilo okienko s obnovením spojenia pri uber-lordakii a tak som prišla aj o posledný život.
    Ked že vieme aké sú teraz lagy a dost dávnejšie sa preberá fakt že hra laguje,myslela som si ,že mi bránu vrátia,ked že som ju stratila nie svojou vinou. Písala som na podporu. Odpovedali mi ,no bránu spat nemám . Chcem sa teda opýtat....kde je spravodlivost? Že vraj systém automaticky rozpozná ,či bola chyba u hráča alebo u BP ! To som si sama zapríčinila obnovenie spojenia? či ako to už mám chápat? Som neskutočne naštvaná,pretože som na začiatku akcie prešla bránu s hroznými lagmi s a neprišla som ani o jeden život !!!!
    A teraz toto? Nikdy nezabudnem ako ma ten ich systém označil za podvodníčku,pritom som v živote nič nepoužila!!!! Takto to funguje aj teraz! na..... :mad:
    som síce spokojná s akciou ,páči sa mi konečne niečo za pár ...
    no toto ma dorazilo
     
    bhagira22 a *****PapikSVK***** tohle ocenili.
  3. Okounek.M

    Okounek.M User

    -baghira2-

    Bránu nemám jsem uplně na začátku.
    Pouze jsem vyrobil 3x ledový fragment a jeden jsem měl.
    Následně jsem v montáži složil Ledové CPU ale nikde ho nemohu najít.
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  4. v herním okně se stačí podívat do cpu, to si aktivuješ a bránu máš na 2-1 :)
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  5. dolikt

    dolikt User

    mě zmizela brána co to je ?
    server cz3
    id 99569687
     
  6. že jsi tam 2x umřel? :D
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  7. *pursuer*

    *pursuer* User

    Zrejme nikto nerobi tu ulohu na LF4 :) sa to ani neoplati,ked normalne LF4 su silnejsie aspon,co sa na fore pise a radsej EE,ci RSB mat.Da sa slusne vela nahrabat no :cool:
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. -baghira2-

    -baghira2- User

    Okounek.M pozri sa do spodnej lišty, tam kde je CPU.
    Tam by to malo aj byť. Skús v tej lište viac potiahnúť myšou smerom doprava.

    Niektorí hráči úplne zabúdajú, že je to úplne na pravom konci lišty v rámci CPU.
     
    bhagira22 a *****PapikSVK***** tohle ocenili.
  9. brana neni strong jen nejprve vystrilet ty rychlejsi pak jdete na ty pomalejsi a udelate to i x1 munici kdyz bude chtit rychleji dejte lepsi munku
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. jasnee pomaly dve brany cele mam za sebou a nula proxia parada
     
    bhagira22, tomcat8 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. storm128

    storm128 User

    vobec nepada proxium mohli by ste stim uz nieco zrobit diik
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  12. ..®.

    ..®. User

    ani mne nepadlo už včera ani jedno proxium... a v obchode chyba tlačidlo kupiť pri zosilňovačoch +25% a 2x proxium
    ... možno že je chyba nahlasena... takže bude lepšie branu asi nerobiť
     
  13. pecko

    pecko User

    kupit sa da v extra, ja som si tiez myslel ze je to chyba ale nieje
     
    bhagira22 a ..®. tohle ocenili.
  14. -baghira2-

    -baghira2- User

    Škoda že proxium nie je k dispozícii v obchode, za primeranú hodnotu v urídiách.
    Bolo by to férovejšie.

    Veľká smola, že práve toto; ich nenapadlo. Aspoň z toho môžme vidieť, nakoľko si
    vážia vlastných hráčov. Ako vždy, konajú len v ich neprospech.

    P.S.:
    Napríklad: 1x proxium za 90 Ur. Podobne ako šrot. Ešte by na tom, aj zarobili.
    Alebo by si určili výšku urídii za proxium oni sami.
    Nakoľko tým, nielenže zasiahli v neprospech hráčov; ešte si tým šliapajú po
    vlastnom zisku. Fakt "rozumné"! Omg.
     
    Naposledy upraveno: 28/1/17
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  15. Kdyby to proxium dali za urko, tak ta brána ztráci smysl. Na 40k rsb potřebuješ 65 kousků, což s doublem máš z jedné brány. Ty lf4 by si vyráběl jen blázen :-D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  16. *pursuer*

    *pursuer* User

    Mιℓσš•CZ[ŁσŴ] - podla mna su hraci,co minimalne tu ulohu na LF4 spravia.Len bud sa nepriznaju alebo kaslu citat forko :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  17. das

    das User

    Jen se chci zeptat do kdy je tak akce na ledové brány. Neboť je psáno na hl. strance že Akce začne 24. ledna 2017 a skončí 14. února ve 23:59 hod. MSČ. ,ale v montáži je se se to muze vyrabet ledove CPU jeste 31 dní, tak se chci jen zeptat do ky to tedy je a jestli je možne ti bráni delat když mam na to CPU i když není akce... ?????
     
  18. -baghira2-

    -baghira2- User

    Do 28. februára 2017. Na hlavnej stránke, je konečne tá správna informácia.

    EN FORUM .. :
    The event starts on the 24th of January 2017 and will end on the 28th of February, 23:59h LST. #740

    Po tomto dátume 28. februára 2017, by sa už nemali dať robiť ľadové brány.
     
    Naposledy upraveno: 15/2/17
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  19. Almáreon

    Almáreon User

    Po pravdě mě to už moc nebaví.Teda jen tři brány,ale z poslední (10 kol+2xufo=12x odměna) 10xrakety a 2xbílá.Už ty rakety nesnáším :) Koupil jsem fragmenty ještě na dvě brány a pokud se to nějak výrazně nezlepší tak palec dolů.S municí jsem teda v mínusu a pokud bych bral U tak asi na nule.Držím palce at jste na tom líp jak já.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  20. Vidím že či už tu na fórku alebo hráči na servery sú z toho smutný, že nič nepadá.... Taktiež moji kamoši. :( Ja som asi jeden z mala čo mu to stále padá vo veľkom množstve som rád, že aspoň ja mám to šťastie. :) Napríklad naposledy včera som spravil 7 máp z 10 a padlo zo všetkého aj z veľkého UFA až na jedno malé. :)
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).