Diskusia: Akcia Mrazivé peklo

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem |Oromë|, 22/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. das

    das User

    Ato mi propadnou ti CPU když je nezdelam nebo bude znova tato akce nekdy letoš ?
     
  2. no to by me tez zajimalo ale myslim ze to asi bude zas nebo neco podobneho kde je budem moct uplatnit
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  3. Aliboy

    Aliboy User

    Tak akce sice dobra, ale proxium z temer cele brany = 0 . Takze krome sbirani BZ a Urka je akce opet k nicemu. Tak alespon diky za snahu mile DO.
     
  4. Tak jak tady čtu, je na tom většina z nás stejně. Proxium prostě nepadá, brána tím ztrácí smysl. Náklady na postavení=výnos z brány. Rakety padají furt, munice méně, jen jednou jsem dostal 8500RSB. Na mapách skoro nikdo, takže palec dolů. Asi chtělo BP něco jiného, ale opět nedotaženo.
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  5. angelexit

    angelexit User

    *pursuer* Tu ulohu na LF4 jsem delal tudiz jsem hrdy majitel 3 kusu U-LF4 :D Jinak vcera mi zacal padat tak po deseti branach Aurum ze saboteuru coz doted ani jeden :)
     
  6. pecko

    pecko User

    tak mne nic nepadalo kym som nekupil tie boostre, inak pocas vcerajsej akcii 1 brana a ziadne proximum, takze nechapem, nejakym ludom to pada vkuse a nejakym vobec, toto nieje s kostolnym poriadkom.
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  7. Enriqe-XXX

    Enriqe-XXX User

    Aký dosah má UFO po tom, čo zájde do zóny žiarenia resp. má málo HP? Pretože nech som sa od neho vzdialil akokoľvek, stále mi život uberal, akoby bol jeho dosah nekonečný.. o_O
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  8. Zdravím, četl jsem že se brána objevuje na X-1 a já na ní mám jednu z normálních bran. Co se stane když vyvolám ledovou? Díky za odpověď.
     
  9. angelexit

    angelexit User

    Enriqe-XXX ubira, ale jen chvilku, je to zhruba ctvrt mapy, potom prestane strilet a muzes se k nemu priblizit.
    cmdr_Mortimer po vyvolani kliknutim na CPU se Ti zobrazi ledova brana, vypada jako zeta
     
    bhagira22 a Enriqe-XXX tohle ocenili.
  10. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    *****PapikSVK***** a není to tím, že máš všechny boostlery ?! Kterýma disponuješ ?
    cmdr_Mortimer můžeš tam umístit kolik bran chceš, vypadá jak ledová Zeta
     
    Naposledy upraveno: 29/1/17
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  11. do 14. února můžeš fragmenty na bránu nakoupit a do konce
    Co mám za info tak fragmenty jdou kupovat do 14. februara,ale brány jde dělat až do konce měsíce. Tak uvidíme :)
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  12. prosím vás ako dlho vám trvalo zohnať súčiatky na 4 ladove fragmenty? dá sa to rýchlo získať?
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  13. angelexit

    angelexit User

    ._BlueTiger_. Rozhodne nejrychlejsi je si je koupit v obchode, v doplnkach, 1 ks = 5000 Uridia

    Jinak v teto brane dost pada mucosium, plasmid, scrap. Zhruba 1 brana padne na jeden fragment.
     
    Naposledy upraveno: 29/1/17
  14. takže možno lepšie ako zabijať tie mini npc je radšej zbierať urko a kupiť?
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  15. Borat

    Borat User

    Pokiaľ si si istý, že tu bránu dokážeš urobiť celú tak je dobre si to kúpiť za urko lebo to urko sa ti potom vráti.
     
    angelexit tohle ocenil(a).
  16. neviem či je možné to urobiť so 14 lvl...ale skúsenosti mám čo sa týka brán z účtu kde som bol fullkovy ale ukradli mi ho...len neviem či mi budú skusenosti stačiť na 14 lvl
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  17. angelexit

    angelexit User

    ._BlueTiger_. je tam dost Uberek a najednou treba 2 UberSibeloni + UberLordiakia+ saboteuri. Brana na nizkej lvl je podle me obtizna a bude to stat dost munice.
     
  18. nevieš či brána ostane po akcii na x-1?
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  19. angelexit

    angelexit User

    ._BlueTiger_. pise se, ze tato akce je do 14.2, takze po tomto datu asi jiz nebude dostupna, zase na druhou stranku pise se, ze se bude tato akce pocas roku opakovat, no nechme se prekvapit :)
     
  20. Enriqe-XXX

    Enriqe-XXX User

    Treba mať na to taktiku, ja to napríklad strieľam len x1 muníciou a nemám problém. Pri kolách kde sú saboteuri spolu s boss alebo uber lordakium alebo sibelonmi, najprv zničím práve tých saboteurov ktorých ťahám na rýchlejšej konfigurácii a zvyšok potom už nie je problém.
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).