Zpetná vazba Diskusia: Akcia Prometheus

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Jessie, 13/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Dokonči brány:
    Delta
    Hades

    Odemknutí receptů pro designy Legend
    Zkušenost: 500.000
    Kredity: 500.000
    Uridium: 10.000
    Čest: 2000
    V hre je len 1 brana, co treba teda splnit?
     
    pes-zorro tohle ocenil(a).
  2. jaritko

    jaritko User

    Dokončiť deltu a poškodiť emperor kristallona, čiže musíš dokončiť aj hades.
     
    ▀▄~σκyπσ~▄▀ tohle ocenil(a).
  3. Dwarf

    Dwarf User

    a vlastne aka je veľka šanca aby padol z piráta Aurus farmim to 8 hodín a ani jeden nepadol
     
  4. pecko

    pecko User

    táto úloha obsahuje len poškodenie Emperor Kristallon
    niečo cez 1250000 poškodenia.
     
    -baghira2- a pes-zorro tohle ocenili.
  5. -baghira2-

    -baghira2- User

    V tom máš pravdu. Ale Deltu ako aj Hádes tým-pádom musí dokončiť. Hádam v Hádeske neostane trčať?

    jaritko to oveľa presnejšie popísal.

    ▀▄~σκyπσ~▄▀ úloha spomína obidve brány, pre istotu by si ich mal urobiť obe.
    Pretože, keď urobíš iba jednu; nemusí Ti splniť túto úlohu. Tým sa vlastne poistíš.
    Skús po sebe trochu viac čítať, napísal si "Dokonči brány" a nie Dokončiť bránu.

    Čisto matematicky: jednu bránu, dve brány, tri brány, štyri brány, päť brán.
    Pre lepšie pochopenie. Toľko som z toho, teda pochopil. Tzn. musíš urobiť aj Deltu aj Hádes.
    Ak by si urobil iba jednu, nemusel by si mať túto úlohu splnenú. :);)
     
    Naposledy upraveno: 19/11/16
    krtko458458458 a *pursuer* tohle ocenili.
  6. *pursuer*

    *pursuer* User

    3 dni po sebe mi padol rovnaky design na PETa z tych debni,to je fakt ´´super´´.To mi uz mohla ta muni na ktoru vacsina hracov nadava,ze o nicom odmena.Vzdy lepsie ako nieco,co mate a padne vam to znova a zavadzia vam to v inventary len.No keby to slo predat alebo rozlozit na nejake sroty,plazmidy alebo co.Snad sa casom aj takeho niecoho dockame a pozbavujeme zbytocnosti :)
     
    pes-zorro a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Enriqe-XXX

    Enriqe-XXX User

    Vzhľadom k tomu že sa mi teraz po dvoch týždňoch podarilo konečne nalogovať do hry, otvoril som zatiaľ len jednu debnu a bol v nej 6x plazmid. Takže nič moc, snáď sa to zlepší.
     
  8. pecko

    pecko User

    oprava mal som napísať aj poškodenie, keďže hore je písané dokončiť bránu delta
     
    pes-zorro a -baghira2- tohle ocenili.
  9. Odměny v bráně Alfa, Beta a Gamma
    Po dobu trvání akce bude možné v bráně Alfa, Beta a Gamma získat dodatečné odměny. V případě úspěšného dokončení brány posuzuje hra šanci na zisk každé ze tří odměn odděleně.

    PředmětŠance
    Lava Tartarus5 %
    Lava Chimera10 %
    Lava Phantom50 %
    Cize je 65% sanca ze nieco padne a 35% ze nic?
     
    pes-zorro tohle ocenil(a).
  10. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    ▀▄~σκyπσ~▄▀ tak tomu ja rozumiem, že ti buď padne niektoré z tohto alebo nič. Samozrejme odmenu z brány dostaneš.
     
  11. no ja si skor myslím že sa % nespočítavajú...
     
    -baghira2-, pes-zorro a Jessie tohle ocenili.
  12. pecko

    pecko User

    mohol by mi niekto vysvetliť čo sú to obsidiánové mikročipy?
     
    -baghira2- a pes-zorro tohle ocenili.
  13. Borat

    Borat User

  14. A ako sa dopracovat v montazi k tomu mikrocipu ? Montaz kukam spredu zozadu ale nevidim to tam ..Dik za radu ..
     
  15. _mnemonic_

    _mnemonic_ User

    Zaskrtni si v montazi policko =Specialni= (nejlepe jen to ,pak nemusis hledat)
     
  16. Uz to tam je, nebolo to v montazi kukalo to viac ludi. :)
     
  17. Enriqe-XXX

    Enriqe-XXX User

    Predmety z debien promethea ako napr. Lava Tartarus alebo Argon Tartarus, sú len recepty do montáže alebo už hotové dizajny?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Borat

    Borat User

    Sú to už hotové dizajny preto je taká malá šanca na ich dropnutie.
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  19. -baghira2-

    -baghira2- User

    Ja som už lapil Lava Tartarus na cz1 a aj Argon Tartarus na GE6.
    Je to skôr o náhode a o šťastí. Naposledy mi to padlo na PVP mape 4-3.
    Pokým viem.
     
    krtko458458458 tohle ocenil(a).
  20. Polas

    Polas User

    Obdržen předmět: Lodní design - Design Lava Tartarus ted my padl alfy no chtěl jsem poslední desing letounu ale padne jindy.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).