Diskusia: Aktualizace vyvažující schopnosti lodí

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem |Oromë|, 9/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. |Oromë|

    |Oromë| User

  2. Ta aktualizace bude jen na akci, nebo napořád?
     
  3. |Oromë|

    |Oromë| User

  4. Ahojte kedy sa budú dať robiť tie aktualizácie? V správe je že okamžite, ale nikde ich nevidím....alebo zle čítam...vďaka za odpoveď
     
  5. |Oromë|

    |Oromë| User

    Rasputinn13 To okamzite je len sucast ofika k lodiam.

    Update lodi bude 12.9., spolu s akciou Vzpouru Saimonů(FAQ k akcii bude zverejnene tiez dnes). Doplnil som datum do oznamu. Chyba
     
    Naposledy upraveno: 9/9/16
  6. Update už proběhlo. Venom dal dřív VK naráz, teď ani sigularita 2x za sebou nedá VK. Ale ochlazení je 2 minuty, teď jsem to zkoušel cz1. To bude dobré do UBA. Tak jsem to zkusil v UBA, 6x dole s nejlepším střelivem co mám (x4, 3030, červený rakety) a singularitou, přenosem energie, zaměřením raket i laserů, oj.
     
    Naposledy upraveno: 9/9/16
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

    Cruenta†Ultionem Ano, mas pravdu, moj preklep. Update by uz mal byt aktivny po dnesnom restarte.
     
  8. gemer10

    gemer10 User

    Uplna somarina tento update ... nie dosť veci mam na lište teraz dalšiu tam trepat a každych 90 sekund to zapinat ...
    10 sekund na sentinelovi je nič ... a čo som pozeral aspon na spectruma takže nieje tam pisane o skrateni schopnosti takže počitam s tým že niekto na mna zapne spectruma a rozpraši ma ako nič ... a cooldown rovnaky...
     
  9. |Oromë|

    |Oromë| User

    gemer10 teraz som Spectruma zapol, schopnost ide 30 sekund, cooldown je 90 sekund, vsetko sedi.
     
  10. gemer10

    gemer10 User

    takže oproti sentinelovi je o dost zvyhodneny ...
     
  11. vďaka za odpoveďe
     
  12. Co znamená u venoma ta věta, že je dopad EMP podstatně snížen? To jako už nejde EMPčkovat singularita, nebo co to znamená?
     
  13. Po zavedení skrátenia schopností lodí prestal fungovať odpočet cooldownu raketometu na Tartaruse....nechápem prečo musia túto hru čoraz viac rozbabrávať...tu nič nefunguje ako má...okrem paymentu
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Toho sentinela pěkně zkazily :(,ze 2 min schopnost jen 10 sekund katastrofa...,a spectrum schopnost zustala stejná :cool:.
     
  15. ono je nejake akce na saimony nebo spatne ctu ty lode musim jit ted hned provetrat teda jsem zvedav
     
  16. -baghira2-

    -baghira2- User

  17. praveze super dali zmenu solace a diminisher budu brutal a budu sa dat aj na farmenie pouzit teraz budu omnoho lepsie ako ten trapny surgeon
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Enriqe-XXX

    Enriqe-XXX User

    Prehliadol som niekde zmienku o zmene vypadávania šrotu zo saimonov? Je to súčasťou tejto aktualizácie? Pretože mi padá z každého saimona. :D To je luxus.. :D
     
  19. Borat

    Borat User

    Enriqe-XXX nevieme či ide o chybu alebo je to také prekvapenie k akcií Samion rebellion, ale pokiaľ niečo ohľadom toho šrotu zistíme tak vám dáme vedieť.

    SSCUltimateAero skús svoje vyjadrenia ukľudniť. V každom tvojom príspevku sú slová "sprostý", "glúpy" atp... Všetko sa dá vysvetliť aj kľudne.
     
    Enriqe-XXX tohle ocenil(a).
  20. okej len bude k nicomu surgeon ked sa skratili cooldowny skilov tot vse
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.