Diskusia: Barevné lodě - dizajny

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Kubino, 26/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Kubino

    Kubino Guest

    V tejto téme môžete diskutovať o dizajnoch či rôznych farebných transformáciách lodí v hre.

    FAQ - Barevné lodě (new)


    Poprosím dodržovať zaužívané pravidlá a netvoriť OT.
     
    Jupiter33 tohle ocenil(a).
  2. Jupiter33

    Jupiter33 User

    proč designy na goliath crimson,amber,sapphire a jade nemají žádné schopnosti?
    To pak jsou tyto designy na nic
     
  3. miki.no1

    miki.no1 User

    neviem ako Crimson , ale zda sa mi ze v minulosti bola k dispozicii k tym dalsim 3-om aj obchodovacia stihacka (pokial sa kupili v paymente) , ak sa mylim ospravedlnujem sa :)
    Ale ono spominane 3 sa daju vyuzit aj ako prezentovanie danej firemnej prislusnosti. Napr. taky Razer tiez nic nedava ale kazdy ho chcel kvoli tomu ze to bola novinka -zadarmo a celkom pekna .
     
  4. Jupiter33

    Jupiter33 User

    tak to nevím,já hraju rok,možné že to bylo,ale nevím
    proč nemají tyto dizajny schopnosti
     
  5. Kubino

    Kubino Guest

    Pretože sú v hrách kostýmy, obleky... A tuna máme designy, mi každý musí mať schopnosť. V čase keď neboli designy ako ich pozname dnes bol Crimson veľmi žiadaný artikel :)
     
  6. Jupiter33

    Jupiter33 User

    no ale naco je design který je jen pro parádu?No pravda crimson je hezký
     
  7. Kubino

    Kubino Guest

    Neviem ako ti mám vysvetliť, že vtedy designy s vlastnosťami neboli a čo sa týka tých troch (Amber, Saphire, Jade) mali stíhačku na predaj. Keď sa dali do bochodu za urídium mali slúžiť pre vyjadrenie firemnej príslušnosti (každý firma mala farbu) dokedy nedali do hry designy z boju o vplyv. Je pravda, že teraz možno každý nasadí radšej design s nejakou vlastnosťou, avšak čo ich majú zmazať? Je na každom nech si zvolí čo si dá na loď. To že ty nechápeš načo také designy sú neznamená, že také designy nemajú byť.
     
  8. Jupiter33

    Jupiter33 User

    amber je ale oranžový a k mmo(červená)se to moc nehodí,nebo kdysy existovala
    jiná firma?Slyšel jsem o firmě Saturn
     
  9. Jupiter33 tak to jsi slyšel špatně.

    Btw. když se oblečeš dobře, taky ti to neposkytuje žádnou výhodu oproti normálnímu oblečení... jen to vypadá líp. Stejně tak jsou i designy, které maji pouze estetický význam...
     
  10. Jupiter33

    Jupiter33 User

    ja to myslím že taková firma existovala,myslím v nějaké darkorbit verzi na CD.
     
  11. Tak občas radši nemysli... Jediné CD k DO je jenom AddOn CD s pár předměty (například oranžový design na Goliath nebo obchodní letoun), ale to už je jaksi postarší.
     
  12. Jupiter33

    Jupiter33 User

    aha ale když se koukneš na amazon tak tam jsou asi 3verze darkorbit hry na CD(PC)
     
  13. Možná tě to neskutečně překvapí, ale to jsou přesně ty AddOn CD o kterých jsem mluvil.

    Btw. tohle celé se už vůbec netýká designů, takže pokud máš další dotazy ohledně AddOn CD s bonusovými předměty do DarkOrbitu, založ si na to vlákno. Nebo ještě líp, než se vůbec budeš ptát pořádně zahledej sám...
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  14. Jupiter33

    Jupiter33 User

    ne to nemám lae teda když teda designy dřív byli v barvách firmy tak k jaký firmě patřil amber,
    nemůže být mmo to má červenou barvu
     
  15. Kristo

    Kristo User

    Když už jste nakousli to AddOn dá se ještě sehnat a bude fungovat ?
     
  16. Kristo snad mi za to OT neukousnou hlavu...

    S nejvyšší pravděpodobností už nebudou funkční, už kvůli tomu, že to bylo kompatibilní nanejvýš s Win XP...
     
  17. Kristo

    Kristo User

    O.K. Dík, škoda, ten obchodní letoun by se hodil ... -)
     
  18. Kubino

    Kubino Guest

    Stíhačka je za úlohu Skylab a ak si ju minul veľmi dobrá vec na predaj je mechanizmus v PET-je :)
     
  19. Kristo

    Kristo User

    Já vím Kubino, mechanizmus prodeje v P.E.T.ovi mám jen se mi tam nelíbí ten cooldown. Snad bude někdy v prodeji neomezený obchodní letoun
     
  20. Jupiter33

    Jupiter33 User

    já myslím že ještě fungují.
    (BTW.jinak bych se moderátorům omluvil za OT.)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.