Zpetná vazba Diskusia: Brána Eternal

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 1/4/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. mně se to sekalo na základně (asi tam bylo moc hráčů), takže jsem toho moc neudělal, ale myslím si, že to neprojedu, protože to sežere hodně munice a odměny nejsou adekvátní, + je to vlastně okopírovaných několik bran + plus přidané nové NPC. na tom test serveru to jde, protože máte neomezeně munice, tak vám to je jedno...
    ještě mínus a to, že když puknete, nehodí vás to na stené místo, ale znovu jedete od nějakýo bodu ...
     
  2. xmens

    xmens User

    Prešiel som ju na testu na prvý krát tušim po 52 vlnu, najprv som si myslel že sa to zaseklo a ide to od znova, tak som sa nato vy.... a po pravde chýba v nej nejaká fakt zaujimavost. Je to len tupé strielanie NPC bez nejakej špeciálnej novinky ktorú je potrebné zvládnuť.
    S transférom HP a insta štítom sa dá aj ta 42 vlna dať celkom v pohode , síce som raz pukeu, ale není to zas tak hrozné ako vortex a uber sibelons.
    Možno by to chcelo oživit trochu tým že od istej vlny by sa dala dať skupina o max1 hráča ( tak ako hádes), o dalši počet vln další hráč a.t.c .. až do nekonečna :) Kedže tato brána je nekonečná :DDD ... Bolo by to zaujímave a hlavne by to hráči museli mat zohrané.
    A vylepšili by to tak že skupina by musela mat hráča max. do 10,16lvl :) To by určite bolo väčší prínos pre hru ako tupe strielanie NPC..
    Oživilo by to spoluprácu s hráčmi s nižším lvlom hráčov.
    Ale písať to tu, to je asi ako prd na štadióne...
     
  3. Je síce popísane ako sa budú tie odmeny zbierať ale moc tomu nechápem preto sa chcem spýtať na ten asimov cyborg to padne boxik na mape a keď ho nevšímnem si tak mám smolu? alebo dizajn bude automatický na účet pripísaný? (Ak náhodou vie niekto o tomto viac bol by som vďačný) :)
     
  4. xmens

    xmens User

    zvyknu to dat do bojoveho poukazu , po splnení nejakeho ukolu (mozno dostat sa do 42vlny ) ti ho dá samé , ale ako všetko v tejto hre aj to je otázka, kedže sa vsetko čo sa zavedie upravuje ešte počas a aj an konci po akcii :DDD
     
  5. tomcat8

    tomcat8 User

    Nevíte, jaké mapy jsou považovány za bojové? Resp. kde najdu cyborg troublemaker
     
  6. ak potrebujes klč tak ja som ho zhanal na x-6
     
  7. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    tomcat8 PVP mapy
    Tieto mapy su tzv. Player vs Player tj. z mapy sa nedá utiecť pokiaľ ste pod paľbou. Tieto mapy sa začínaju s 4-X. Aj tieto mapy majú fíremnú príslušnosť 4-1 je MMO, 4-2 je EIC a 4-3 je VRU, no všetky zních sú PVP a neposkutujú žiadne bonusy hráčom.
    4-1
    4-2
    4-3
    4-4
    4-5
     
  8. josef402

    josef402 User

    mam problém jenom ja nebo este někdo .při vstupu do brany eternal sem mel v poradku ukazatel s cilem 22 ukolu ve 41 vlne sem rupl a od toho mam tabulku splnene cile celou prázdnou bez 1polozky , skusil sem se odhlásit a jit znovu do brany ale nepomohlo to
     
  9. ZOHAN

    ZOHAN User

    Ono toho na GE-1 nefunguje více.
    P.S. já to říkal. omg lul:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    Děkujeme za lagy.
     
  10. -baghira2-

    -baghira2- User

    tomcat8 cyborg troublemaker nájdeš na mape x7 (1-7, 2-7, 3-7)
    už som s ním mal tú česť:

    09.04.2020 - 15:30 Obdržen předmět: Věčný klíč
    09.04.2020 - 15:30 Zničil(a) jsi vetřeleckou loď typu Troublemaker Cyb0rg.

    Jeho jedinou zbraňou je, že vypúšťa húf Cowering Cyb0rg a pri minime hp hádže emp. Inak je slabý.
     
  11. No pekne. Zaj**al som čas v tejto bráne aby som sa dostal na vlnu 32, nechal sa zabiť a dostal 500 bajtov, čo sa dostáva od 31. vlny, ale tá ko*****a mi dá len 250 bajtov len pre to lebo som mal ešte druhý život, ktorý začína od 30. vlny. Sa môžem ísť teraz poj***ť a zaj***ť ďalšiu pol hodinu len aby som dostal 500 bajtov. Ale však prečo nie, je to radosť hrať keď každý skok do brány je iný zážitok a vôbec to nie je monotónne.
     
    Naposledy upraveno: 9/4/20
  12. je tam napisane všade 100% bitu a ja som na 44 vlne a ešte ani jeden bit ako je to možne?
     
  13. coolmen

    coolmen User

    TO DOSTANETE AZ SKONCITE BRANU.Vyplytvej ty dva zivoty a mas to.Ale cim vice vln udelas tim se to zvysuje.Udelal jsem 99 vln.





    09.04.2020 - 18:51
    [​IMG]Obdržen předmět: Bajtový pozůstatek (2.288)
    [​IMG]
    09.04.2020 - 18:51[​IMG]Obdržen předmět: Lodní design - Asimov Cyborg
     
  14. pecko

    pecko User

    mam problem v montazi to co mozem zmontovat iba raz tak sa mi neda, pravdepodobne chyba z minulej akcii je to eema20 a shd-dim01
    taktiez nevipadol mi ten zbytok bajtu
     
    Naposledy upraveno: 10/4/20
  15. jetecha

    jetecha User

    ahoj, na G1 nejde montáž. Udělal jsem 29 vlnu a tabulky postupu a odměn jsou prázdné. Je to všude, nebo jen u mě?
     
  16. pecko

    pecko User

  17. *RimmerH*

    *RimmerH* User

    Ahojky poraďte, jak přejít přes Reflektora zkouším všechno možný no nakonec mě stejně dostane :mad::mad::mad:
     
  18. xmens

    xmens User

    Ćím skôr ho sundáš , tým skor prestane robiť škody :) - EMP - mínový shield - transfer energie z montáže(v sekcii Tech) , akciová munícia...

    Vraj opravovacia jednotka v bráne hammerc.laguje, nemusí každému stále, ale od istej vlny vraj každému - myslým že je problém s násobením.
     
  19. -baghira2-

    -baghira2- User

    coolmen Gratulka.

    *RimmerH* Reflektora je najlepšie poraziť v boji z blízka. Vtedy už nemá navrch.
    Oni sú dvaja. Prvého ľahko pukneš. Proti druhému hodíš empa. A dorazíš aj jeho.
     
  20. storm128

    storm128 User

    mam taky problem ze nepripisuje bajty do cielov tak neviem ci to je chyba alebo co