Zpetná vazba Diskusia: Brána Eternal

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 1/4/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. JackJap

    JackJap User

    už aby byl novy klient bud tu vypipenou akci vypnete nebo si to skuste nekdo z admin tymu jak to laguje vypnete tu akci jelikoz tohle neni od bigpointu ale od lagpointu mne uz se to nechce hrat i kdyz mne to nuti

    ja mam fps na 54-38 ale stejne server to tezce nedava tak proc neco takovyho hrat bud at si spolecnost koupi novy server nebo to jinak nevidim

    Diky chocholousek-to-jist
    int.:5
    mmo
     
  2. tak si ho otoc z blizka v 4tom otočení :D
     
  3. xmens

    xmens User

    10,4,2020-15:00 a Zasa nejde ani načítat klienta , vsetky bostre nakupene za 100k učka a nejde otvorit klienta , najprv to sekalo nehorázne , teraz už ani klient nejde - som na 250 vlne , s jedným životom , ked to pukne v bráne , kto mi dá kompenzáciu že to nejde ? ? ?
    To je zlý sen - BP si doslova robý z hráčov p....u ... To je fakt na vymazanie profilu hráča dovi dopo ...
     
  4. Gurmán

    Gurmán User

    prošel jsem několik fór (eng, cz, ru) situace je všude stejná:

    1) nefunkční hra - totální lagy, navazování nového spojení - hráči jsou naštvaní

    2) z brány padá málo bytů (2488 je max
    , víc už nezískáte, ani kdybyste došli do 1 000 vlny) - hráči jsou nespokojeni - na splnění misí z Battlepassu je třeba extrémní množství vstupů

    3) Byty z bran se nezapočítávají do úkolů - problém je prý nahlášen

    4) Lasery AA NEFUNGUJÍ na CYBORG NPC, pouze na mimesis - hráči opět naštváni

    5) nefunkční hrací klient - okna montáže, veškerá okna akcí, nikde se nic nezobrazuje - problém je prý nahlášen, celý DO svět zajímá, jestli to stihnout opravit do hodiny upgradů :))))

    6) dost hráčů hlásí bugy, že i po sestřelní NPC do nich NPC dále útočily, nebylo na koho kliknout a hráči dostávali dmg až puknuli - patrně asi nějaká anomálie v důsledku lagů? Nemám oficiálně podloženo

    7) hráči si stěžují, že v bráně jde sestřelit vlastní pet - samotnému se mi to také párkrát už povedlo

    8) hráči si stěžují na červené kolo kolem lodi, které "vyžírá oči" a vlastně nikdo ani neví, co to přesně dělá. Ani moderátoři na EN a RU fóru nedokázali odpovědět

    9) slabí hráči si na akci stěžují, že je to jen plýtvání munice a nic hodnotného nezískají

    10) střední hráči si na akci stěžují, že je to plýtvání munice a odměny se jim nevyplatí (za čas a munici)

    11) silní hráči jsou s akcí spokojeni - spousta uridia a munice ve vyšších levelch brány, ale na akci nadávají, protože nejde hrát :)))

    Suma sumárum, BP se snažilo využít situace ve světě, aby přitáhli hráče a udrželi je ve hře zajímavým obsahem (proto hned 2 akce rychle za sebou) - proto využítí laserů a munice na stejném principu - méně práce a jedná se o novou akci. Bohužel, servery BP absolutně nezvládají současné hráčské vytížení a domnívám se, že zlepšení se jen tak nedočkáme, takže nám slíbí nějakou kompenzaci... už asi 3x za pár týdnů, co zase po letech hraju :) Slibem nezarmoutíš, hru neopraví, jde to do kytek :)

    PS: 30 minut mého času, který mohl vynaložit kdokoliv z BP a máte tady poměrně jasný feedback a KONKRÉTNÍ informace, co je potřeba vylepšit/upravit. Ale to by musel někdo v tý firmě něco dělat...
     
  5. ZOHAN

    ZOHAN User

    Je spíše zarážející, že byl test server, BP chtěl zpětnou odezvu a když to člověk nahlásí ve správném vláknu tak výsledek je stejný stejně jako dnes ve hře. Důkaz toho, co se dělo na test serveru a porovnejte si to s dneškem : #19 a #17????
    Dnes se v BP nepracuje, máme tady potom sobotu a neděli, v pondělí je taky volno, jo tak už v úterý přijdou i někteří do práce.
    Přeji příjemný a ničím nerušený loading simulátor....
    P.S. já to říkal.;):(:mad::p:eek::rolleyes:
    Psal jsem to 2.4.2020 a oni to na BP asi vzali jako opožděný apríl?
    A už je to tady.....
     
  6. ani mne to nepripisuje
     
  7. josef402

    josef402 User

    no kor 19 PRESKOCIL Z LIDI NA DARK sme 2x v p..., a ja si rek ze si este uziju nes zdechnu
     
  8. g.a.b.y

    g.a.b.y User

    Na G1 jsem to měl taky tak.Když se vrátíš do brány pokud jsi vystoupil nebo puknul po prvý, tak se tabulky načtou.
    Už nevím zda to bylo hned nebo po prběhnutý vlně,podle mě pokud proběhne změna v hodnocení tak se to aktualizuje a dál to funguje než se odhládíš.Taky jsem si myslel že jsem přišel o klíče,ale vše tam bylo,jen to nejni vidět.
    Ale tohle bylo ráno kolem 5:00
    A na CZ1 nevím,tam se teď nedostanu:confused:
     
  9. Masožrout

    Masožrout User

    Mimo již uvedených problémů jako je nefunkční montáž a nefunkční permanentka, mě ještě neustále mizí klíče k bráně,změním loď a klíče jsou pryč,už jsem přišel asi o 15 klíčů .Aspoň nemůžu do brány :)
     
  10. g.a.b.y

    g.a.b.y User

    Klíče tam máš.Taky jsem měnil loď a klíče fuč.Ale jsou tam.Skoč do brány mělo by tě to pustit.V bráně se tabulka potom načte a klíče bys tam měl mít,jak jsem psal v předchozím příspěvku.
     
    Naposledy upraveno: 10/4/20
  11. Ahojte . Poradi niekto aka je naj lod do tejto brany ?? Prisla som po 83 vlnu a aj to bolo ltt.
     
    Naposledy upraveno: 10/4/20
  12. josef402

    josef402 User

    no to us je v pohode jiz dnes ,před casem si napsala napr. ze na to vedeni se...a sup banan a to je este chranil az casem to přiznala zdejsi polis:rolleyes:
     
  13. KennyTL

    KennyTL User

    Brána dost v pohodě, sype krásně. Kdo ji dělá v noci myslím že si nemůže stěžovat, jede krásně a bez lagů.
     
  14. coolmen

    coolmen User

    Gurmán napsal:8) hráči si stěžují na červené kolo kolem lodi, které "vyžírá oči" a vlastně nikdo ani neví, co to přesně dělá. Ani moderátoři na EN a RU fóru nedokázali odpovědět. To je zaměření pro další npc kteří se díky tomu do tebe strefí lépe laserama.Dej emp a mas klid,na chvili..:)
     
  15. xmens

    xmens User

    Toto ma robit admin/ moderítor / správca/ Vilo Rozboril - NÉ HRÁČI !!! Ale taky na to prd aj ...

    A přesto že jim hráči poskytujou spetnou vazbu, nedostane se ti ani ďekuji, ani kompenzace, proste je to odrb na hráče jak celá tahle hra a přístup nových vlastníku - NIC SE NEZMNENÍ a z vysoka na hráče se..ou - to je absurdni ...

    Celej zmysel= téhle akce spočíva v zakoupení si jakéhokoliv balíku za prachy z obchodu v domnení že hráčovi pomúže ve hře získat náskok - neniliž pravda - je to lož a vědomé klamáni hráču - nedokážou udržet servers zaplí - hratelný ...
     
  16. Gurmán

    Gurmán User

    no, od včera po restartu to docela jde, aspoň mně :) semtam sek, ale jinak docela dobré. A co se týče sbírání bajtů, tohle je teď na DC, takže taky dobrá změna :)

    +++ Sync notification +++ We will have a sync/ patch today at around 12.00 noon CEST with some bug fixes for the Eternal Gate event: - Bug: We had a bug with the Byte remnant collection objective - FIXED - Bug: We fixed some bugs regarding ship warping in the Eternal Gate - FIXED

    Sadly we can't add back the progression for the bytes that were already collected, so we are making the following changes to the objective requirements:
    a. Byte Collection: Collect 15000 Byte Remnants-> Collect 1000 Byte Remnants
    b. Qualitative Data: Collect 25000 Byte Remnants -> Collect 10000 Byte Remnants
    c. Data Analysis: Collect 40000 Byte Remnants -> Collect 25000 Byte Remnants
     
  17. pecko

    pecko User

  18. josef402

    josef402 User

    gurman když to das sem parada a dik ale pto nas dinosace priste cesky :eek::oops:
     
  19. ta brana je super tak jsem si to dal trikrat po sobe skoda ze to nedava munici
     
  20. ZOHAN

    ZOHAN User

    Pokud ti brána nedává munici, tak otevři oči a podívej se do deníku? Pokud tedy nechceš slovíčkařit a nemyslíš konkrétně nějakou odměnu za dokončení brány.:rolleyes: