Diskusia: Brána Skoll

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Drift1, 1/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Kristo

    Kristo User

    Děkuji |Oromë|, jen by mně zajímalo jestli ještě budou v obchodě(jestli byli ještě v obchodě). 11.12. Jsem to nestíhal, nemohu jen sedět u pc :)
     
    bhagira22, -baghira2- a jan42 tohle ocenili.
  2. Hezký sváteční večer :) Dva takové detaily ;) Buď se špatně dívám, nebo Santa *** nemá rankingové body a není v seznamu Npc v hodnocení a druhá, nový kalendář adventní (za který sme samo rádi;)) má instrukce, do kdy platí, v angličtině..je to sice jen detail, ale přeci jenom, je to pro české a slovenské hráče :)

    †The*Phantom*Menace† Badmaniak Tak jak už sem psal, i těžké akce tu byly, např. ta Haloweenská brána určitě a vlastně i Ledová chtěla trošku kumštu. Chápu, že se elitnější hráči nudí nad misemi, páč i těžké považují za jednoduché a hned hotové, ale jde o to, zda se nudí a chtějí víc zabrat, nebo jim jde jen o královskou odměnu. Protože v druhém případě jakékoliv narušování rovnováhy hry a ještě větší posílení pouze elitních řekněme z top 300 jak tu padlo, je špatné a jde proti všemu, o co se letos BP snaží, za účelem vyvážit hru a přitáhnout nové hráče. Mnohem lepší je, aby byla možnost pro všechny hráče si přivydělat stejně, i když méně..a pokud se i BP rozhodne přidat něco pro elitu, jako už zmíněné brány, je to jen na něm, myslím že možností vydělat je více, než kdy jindy letos ;)
     
    Naposledy upraveno: 25/12/15
    bhagira22, -baghira2- a jan42 tohle ocenili.
  3. Badmaniak

    Badmaniak User

    Nemáš, úkoly akce se nikdy nepočítaly do ranků, jen normal ukoly.


    EDIT: Lord Scorpion: Mě osobně by stačily ty těžké mise i bez odměny. Prostě udělat si ukol třeba 5 UVK, dostat za to stejných 1000 urka jak je teď, jen prostě aby to nebylo obyčejné sbírání kamínků. To mi přijde trochu výsmech říkat tomu Hard. :)
     
    bhagira22, -baghira2- a jan42 tohle ocenili.
  4. Badmaniak tak ono Hard se tomu říká asi proto, protože s plnou palebnou silou lodi silným hráčům či ve skupině trvá i silné NPC určitě kratší dobu, než nasbírat kameny a to i se sběračem v Petovi a obzvlášť, když je sbíraji v jednu chvíli všichni skrz misi..páč tam je úplně jedno, jestli je hráč elitní, nebo nováček, proto tyhle úkoly na sběr elitu asi tolik rozčilujou, tam je jim Dmg na nic :):D
     
    bhagira22, -baghira2- a jan42 tohle ocenili.
  5. Spartakus

    Spartakus User

    Badmaniak Co ti brání sestřelit 5 UVK bez úkolu? :D
     
    bhagira22, -baghira2- a jan42 tohle ocenili.
  6. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    mě ty úkoly se šutrama taky otravujou a tak je nedělám no :mad:
     
    bhagira22, -baghira2- a jan42 tohle ocenili.
  7. Spartakus

    Spartakus User

    Tak firma potřebuje zdroje pro další rozvoj a pány to otravuje... :D Bych každému kdo ten úkol neudělá dal -1000 cti, další den bez úkolu -2000 cti... Ono by Vás to začalo bavit. :D :p Pochopitelně by to platilo jen pro ty co se přihlásí do hry a lítají na mapách.
     
    Naposledy upraveno: 28/12/15
  8. Sentiero

    Sentiero User

    Přesně tak. Kdepak se ztratila oddanost k firmě? :D

    Já sice ty úkoly taky neplním ale nebrblu. I když se ty úkoly opakují, je to zpestření a nějaký to U taky padne + brána a 2 adventní kalendáře, no já myslím, že je toho dost. Ostatně, komu se úkoly nelíbí, plnit je nemusí a může si lítat jak chce :)
     
    bhagira22, -baghira2- a jan42 tohle ocenili.
  9. Spartakus tak to by byl jen další úbytek hráču :D protože mě bys nedonutil sbírat blbé šutry jako nějaký vocas :D nejsem paladkář a nesnáším šutry v úkolech :D to bych raději po dobu akce nelogoval,abych se vyhnul tvému nápadu :D
     
    bhagira22, -baghira2- a jan42 tohle ocenili.
  10. Spartakus

    Spartakus User

    Jsme vojáci a vojáci mají plnit rozkazy a úkoly i když se jim nelíbí! :D Jak nejde o genocidu Cubiconů, nebo masakrování nevinných Icy, které bez vyprovokování neútočí, tak jste líná cháska! :D
     
    Naposledy upraveno: 28/12/15
    bhagira22, -baghira2- a jan42 tohle ocenili.
  11. Spartakus já už nehraju od začátku Vánoc,jsem jen na foru :D a nějak mě ta hra nechybí a co se týče firem,tak i ty musíš vědět,že na cz2 šly firmy do kytek a každý radši soluje,kromě VRU,vem si SB,kde vládne VRU už řadiu měsícu a vyhrává SB bez boje čili eic 0 mno 0 vru 64,jediné o co se tam ti fullkáči furt rvou jsou cubi a ice,jak to vidím,tak cz2 je dávno ztracený server,pvp slouží jen pro sběr boxíku,paladko na sběr šutru a málokdy se někde bojuje za firmu.Tak trochu mě to mrzí,když vyjedu na SB sám za firmu a nemám šanci proti celé firmě VRU :D cz2 mě fakt připomíná spíš farmeramu,kde si lidi jen farmí,ale to co BP zamýšlel,to na cz2 není,hodnosti už taky mají hráči jen z npc a GG a nových formací. a pro mě je hra o ničem,když se nikde nic neděje
     
    bhagira22, -baghira2- a jan42 tohle ocenili.
  12. DJ-METRIX

    DJ-METRIX User

    Nadá mi to,ale zeptám se..co to je za blbost s tím kalendářem? furt se mi tam ukazuje nějaký zlatý kalendář se všemi zamrzlými okny a angl. popisem...co to je? díky:))
     
    bhagira22 a jan42 tohle ocenili.
  13. Od 25.12. se dají otevírat okna znovu od jedničky a jsou tam další odměny. Opět můžeš otevřít 1 okénko denně.
     
    bhagira22, -baghira2- a jan42 tohle ocenili.
  14. DJ-METRIX

    DJ-METRIX User

    tak to by mě nenapadlo,když jsou zamrzlá a k tomu ang. popis...to vypadalo,jako zase nějaká chyba...:-D tak díky:)
     
    bhagira22 a jan42 tohle ocenili.
  15. |Oromë|

    |Oromë| User

    DJ-METRIX Chyba to nie je, ten kalendar ma byt a su tam nove odmeny, akurat su zle ocislovane dni.

    Realne plati toto.
    Day 1 / 25-Dec
    Day 2/ 26-Dec
    Day3/ 27-Dec
    Day4/ 28-Dec
    Day5/ 29-Dec
    Day6/ 30-Dec
    Day7/ 31-Dec
    Day8/ 1-Jan
    Day9/ 2-Jan
    Day10/ 3-Jan
    Day11/ 4-Jan
    Day12/ 5-Jan
    Day13/ 6-Jan
    Day14/ 7-Jan
    Day15/ 8-Jan
    Day16/ 9-Jan
    Day17/ 10-Jan
    Day18/ 11-Jan
    Day19/ 12-Jan
    Day20/ 13-Jan
    Day21/ 14-Jan
    Day22/ 15-Jan
    Day23/ 16-Jan
    Day24/ 17-Jan
     
    bhagira22, -baghira2- a jan42 tohle ocenili.
  16. lolloladin

    lolloladin User

    Co mám dělat, když jsem si zapoměl otevřít okno a omylem klikl na OK ??? Jak mohu adventní kalendář otevřít znovu ?
    Díky za radu lolloladin.
     
    bhagira22 a jan42 tohle ocenili.
  17. svi1

    svi1 User

    Odhlaš se ze hry. Zavři prohlížeč. Otevři prohlížeč. Najeď na stránku, přes kterou se přihlašuješ. Vyplň přihlašovací údaje. Klikni na č.7. Klikni OK. Užívej si hru.
     
    -baghira2- a jan42 tohle ocenili.
  18. Tak až teď to tu čtu, do 24.12. poctivě každé okénko a od té doby jsem neklikl na ani jedno. Tohle mě opravdu nenapadlo, že tam dají kalendář se špatnými daty a že se dá stále otevírat .. :/ doufám že tam nebylo nic extra o co jsem přišel .. :/
     
    bhagira22 a jan42 tohle ocenili.
  19. Tomas91

    Tomas91 User

    •√=PΛCΛN=ΣIC™ Toto tu bolo doteraz:
    1.300 U
    2.Booster DMG 1h
    3.LF-3
    4.500 rakiet sar-02
    5.4x zeleny klúč
    6.300 x4
    7.20 zmrazovačiek
     
    bhagira22 a jan42 tohle ocenili.
  20. ZOHAN

    ZOHAN User

    Punisher v offiku napsal:
    Jak si mám tento překlad vyložit, abychom zase neporušili nějaké pravidlo.?? Při minulé akci BP po letech s hrůzou zjistil, že hráči vidí a plní úkoly pro slabší levely(samozřejmě, že ne všichni) a teď si mohu vybrat nebo je to jen nějaká právnická klička to slovo : súčasne?
     
    fíha, Pavlinka1 a jan42 tohle ocenili.