Diskusia: Brána Skoll

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Drift1, 1/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Warden

    Warden User

    coroner: Včera jsem ji dělal na malém účtu a žádný problém jsem nevnímal, i když trvala dlouho. Bohužel teď to nemohu otestovat. Máš ty lagy pokud střílíš NPC i normálně na mapě? Prosím, vyzkoušej to. Jedeš na 2D nebo 3D?
     
    Naposledy upraveno: 13/12/17
    bhagira22, -baghira2- a jan42 tohle ocenili.
  2. coroner záleží jakej server hraješ. Na GE1 je normální že v odpoledních hodinách ta brána nejede
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. lonja68

    lonja68 User

    kolikrát můžu udělat bránu skoll?
     
  4. Warden

    Warden User

    lonja68: Jednou lehkou a jednou těžkou. Do brány se dá skočit jen s přijatým úkolem a ten jde přijmout jen jednou pro každý typ brány.
     
    bhagira22, -baghira2- a jan42 tohle ocenili.
  5. jan42

    jan42 User

    Myslíte že budou teď kolem vánoc nějaké nové limitované dizajny na letouny v montáži ? chystám se udělat 10x ty Goliath-X, tak snad se o vánocích neobjeví nějaké vánoční :D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Na CZ2 brána jede normál
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. jan42 klobouk dolů před tebou, jestli lítáš se zaplými letouny :D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Warden

    Warden User

    Mιℓσš•CZ[ŁσŴ]: Možná se ti to bude zdát zvláštní, ale také létám se zobrazenými letouny. Osobně se mi líbí, jak lodě s nimi vypadjí. ;)
     
    bhagira22, Dinosam-SVK- a -baghira2- tohle ocenili.
  9. Honzin

    Honzin User

    Ale mít zobrazený letouny je o strategii oko.
    Dva vjemy jsou lepší než jeden.
     
    Naposledy upraveno: 13/12/17
  10. Sentiero

    Sentiero User

    jan42 Nemyslím si, že by něco podobnýho přidávaly, ale kdoví.... Nu, pokud se ti tyto designy líbí, tak není nad čím přemýšlet.:)
     
    Naposledy upraveno: 13/12/17
    bhagira22, -baghira2- a Warden tohle ocenili.
  11. [​IMG]

    Díky za cennou radu abych se nenechal od toho Skolla nakliknout.
    Piplal jsem se s ním hodinu (celkem všechny 3 + jednu várku prcků, cca hodinu a půl)
    Icáci vyletěly jen jednou. A protože jsem kliďas a měl jsem dost času, střílel jsem normální jedničkou a raketomet jsem vypnul.

    Slušná oddechovka z 2 pauzama na cigárko :)
     
  12. Honzin

    Honzin User

    Raketomet jsem vypnul velice slušná oddechovka.
    Palec nahoru:)
     
  13. Ahoj, ohledne toho ukolu skollová brána ( těžká verze ) , už mám splněné 2 části z brány a kdybych teď přerušil ukol musel bych to dělat celé od začátku?
    předem díky
     
  14. Sentiero

    Sentiero User

    bhagira22, Dinosam-SVK- a -baghira2- tohle ocenili.
  15. Badmaniak

    Badmaniak User

    To by se dobře farmily ICE, kdyby to šlo resetnout vypnutím ukolu. :D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  16. Alyctro

    Alyctro User

    ahojte, no , potvrdzuju sa mi slova , že zimne mise nic moc , od 10- k piatim xDD ,namiesto toho aby sa odmena stupnovala tak cim dalej horsie odmeny zo zimnej missie . aka missia taka odmena ?? ale nac je taka missia aby som ju zrobil za 10 min a potom to vypnem bo nemam co dalej robit . ahaa možem zbierat prazdne boxy xD
     
    Naposledy upraveno: 24/12/17
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  17. Warden

    Warden User

    Alyctro: Systém misí je stejný jako loni. Ten pricip je, že přes týden děláš jednodušší mise, když jich uděláš mám dojem 5 z 6 dostaneš hodnotnější misi a dyž uděláš myslím 3 hodnotné ze 4, dostaneš závěrečnou nejhodnotnější misi. Ale DO není jen o akci, ale i o klasických misích a o budování lodě. Ty už máš všechny mise hotové? Třeba je potřeba dělat i denní mise a týdenní mise, jinak se nedostaneš k novým LF4. Ty už jsi full i s novými LF4?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  18. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    No pokud jde o ty odměny za denní mise tak mi připají jako nepovedený vtip :rolleyes: stále doufám, že nakonec bude nějaké překvapení ?!
    Warden nepamatuji myslím, že jsem je nedělal. Tak se tedy nechám překvapit :)
     
    Naposledy upraveno: 24/12/17
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  19. Warden

    Warden User

    *Firefox1*: Pokud si nepamatuješ princip z loňska, tak plň, plň a uvidíš. ;)
     
    bhagira22, -baghira2- a *Firefox1* tohle ocenili.
  20. Alyctro

    Alyctro User

    Ahoj , :) v prvom rade som bez munky :D a to sa potom tazko niečo buduje. ( a robim i denne i týždenne misse len su stale dookola tie iste , a kebyže chcem po 2 rokoch konecne dokoncit ukol na 400 UVK tak po nich možem hadzat akurat kamene lebo x1 to asi nedam ) ,ale ok dakujem za reakciu a vysvetlenie :) inak sa pokusam o misse v lvl 22 .
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.