Diskusia: Brána Skoll

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Drift1, 1/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Spartakus

    Spartakus User

    Dnešní úkol byl hnus. Kam jsem se hnul všude rudo. Musel jsem hledat Meteory v maskování a ty dva pálit plnou silou lodě, než mě stihnul nějaký ostrostřelec sundat. alespoň, že ty modrý po mě nestříleli...
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. tedy já se dneska musím pochlubit,že jsem našel asi 6x volného Ice :) a dodělal jsem si všechny úkoly co zatím šli :) dneska bylo na Eic docela málo lidí :) dokonce jsem pomohl i flaxíkum asi 3 sundat a nakliknout dříve Ice,aby to taky měli šanci udělat
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Drift1

    Drift1 User

    Vcelku se to dá..najdou se hráči co si myslí že je vše jejich ale taky dostávají zabrat...nevidím duvody proč někoho odhánět nebo střílet za to že střílí do cubicona nebo meteorita..je to pro všechny a ne pro jednotlivce...většina případu si neuvědomuje že taky začínaly a nejvíc křičí ti co to dělávaly taky.Dnes byl problém nakliknout meteora první ale nakonec po několika uspěších sem to dal.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. No dneska byly jenom 2. Příště jich bude potřeba 5. :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Už sa blíži 11.11.. prekypujem nadšením.. Dark Orbit u mna stupol o 100 bodov poslednýmy akciami
     
  6. GΞRΛN

    GΞRΛN User

    11.12 je ice meteor celý den tak si môžu úkoli spraviť všetci.
     
  7. a taktiež bude brána, v ktorej sa dá zrobiť, na nu sa tešim najviac.. a hlavne ked padnu zamzrazovačky dobrá vec pri deuloch ked chce niekto ujsť
     
  8. Já ty potvůrky budu mít spíš na obranu, ale až půjdu na lov, tak se to bude hodit, aby se mi ty vegy necukaly až je budu střílet. Doufám, že jich bude hodně k dostání, minulý rok jsem měl od DO pauzu, tak se chci napakovat jak to jen půjde.
     
  9. tušim padne 300 z tej brány.. tak jasné hodi sa to aj na vegy, ale zase moc neminať bo zas budeme dlho bez nich :D ale pravda hodi sa aj ked treba ujsť ale tam je to percento že aj tvoj súper ich má.. a daju sa využiť tak že zamraziš ciel, a hodiš kamikaze a dostane 75k. a to dosť pomôže
     
  10. Badmaniak

    Badmaniak User

    V boxíkách doufám nebudou. Budou se dát koupit za 300k uri kus, takže to zas tak pro každýho nebude, za což sem hodně vděčný....
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. Korben

    Korben User

    To už nestihneš. :D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  12. :) zeptám se takto : ICE jsou - ne každý den - od 19 hod. do 22 hod
    statisíce poškození roste, dokonce i ted 2 ICE nastřelit první, aby se načetl . . . čertví, co bude dál
    otázka : jak plnit mise, když je řežba o každý ICE ? nakliknout se skoro v tom davu nedá, všichni se to snaží stíhat, já dokonce - šikula - v zápalu boje picla (nechtěně!) kolegu :(
    což takhle delší čas pro ICE ?
    což takhle NE JEN JEDEN ICE na mapě ?
    ono se při těch návalech i hra "seká", prostě místo radosti ze hry vztek a "nerva" o_O
    určitě nejsem sama, kdo to tak vidí, čtu čet atd., ale "vlákno" jsem nenašla.....;):)

    jen chci dodat : na VRU​
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. :D Rozárko já patřím k těm největším pesimistum a včera jsem na x-5 našel dost ICE,hráči si sestřelí své a jdou dál aspoň tedy včera,jindy je to na mapu 3-4 full a nemáš šanci u meteora,když mají pokrytou celou mapu :) a pokud sem tu četl,tak na VRU lidi spolurpacují a udělá to kdokoliv,vyjmou jsou fakt jen blbouni co řeknou ICE na mapě x-x je můj a budu si ho kropit sám,všichni takový na té mapě známe,jinak v pátek by měl být ICE po celý den určitě ho stihneš udělat :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. Badmaniak

    Badmaniak User

    Rozárko: Máš spoustu možností, jako třeba poprosit na úkol do skupky někoho s full radarama a ten si najde jako první třeba každej třetí ice, takže to za 20 minut máš s ním splněné.
    Statisíce poškození nejsou jako obyčejné poškození, ale přičítají se pomalu všem přibližně stejně. Já beru za 80 a taky se mi přičítá pomalu. Ale na začátku ice se poškození přičítá pomalu, na konci když už je skoro dole rychleji. Je to tak u více ukolů, myslím i na cuby co byl ukol na poškození.
    V praxi dáš na jednoho ice i když je tam hromada lidí 200k, tedy na včerejší ukol stačilo být na 4 ice a ukol splněn (ten na poškození). Navíc stačí tam být na konci když se dostřeluje, kdy s epřičítá nejvíc do ukolu, na začátku je to třeba po 2k, na konci po 30k za ránu (příklad).

    A navíc, na narozeniny (11.12) jsou ice celý den, takže si určitě na splnění najdeš. Co jsem pochopil ukoly snad zustavají, tak se dají splnit všechny, ale to nevím. Každopádně tenhle den si ti co nemůžou večer, sit o mohou udělat. Navíc o víkendu si taky snad někdo čas najde.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. Ja to teda vzdy mela tak, ze u vsech npc, na ktery byly ukoly s dmg, se pocitalo poskozeni do HP.. ze zacatku strilis stit, asi proto pomalejsi pribyvani. Pak uz je jen holy hp :)
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  16. ano napřed si to příčítá pomalu,jelikož ten úkol je zaměřen na HP ICE a jakmile sundáš štít,tak to skáče rychle,podle tvého dmg :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  17. Badmaniak

    Badmaniak User

    No teď na to dlabu, tak je mi to jedno a nesleduju to. Ale dřív jsem to sledoval u těch úkolů, a právě jsme taky si myslel, že ej to o HP, ale měl jsem pocit že i když je štít dole, tak to jde nejdřív méně a pak více. A nevidím rozdíl mezi střílením x2 a x4, tak fakt nevím...
    Nějak nemám čas to testovat (a teď už ani nemám na to ukol), zvlášť když do toho šijou všichni. Nějaké naskakování čísel fakt nemám čas stíhat, ale nezdá se mi, že by mi to skákalo po 80k. :) To dám do ice bez štítu víc ran čtyřkama než jen 2-3. Teoreticky bych měl ten ukol na jednom ice splnit, což nesplním...
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  18. já to včera kropil x4 a mužu říct,že do ICE šlo asi 6 hráču a já dal na pohodu těch 800 000 poškození v tom úkolu :) takže je to podle dmg
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  19. |Oromë|

    |Oromë| User

    Badmaniak No ono su to narodeniny a aj minuly rok boli ice boxy s ICR. Podla ofika bude vsetko tak ako minuly rok cize nevidim dovod aby boxy opat neboli.

    v piatok budu ice cely den cize skutocne kazdy bude mat sancu na splnenie uloh. Slabsi hraci to mozu skusit nadranom, vtedy bude mensi naval. :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  20. vosinoha1

    vosinoha1 User


    pokud si já dobře pamatuju tak cena jedný raketky byla loni 20 uri a ne 300 tak pokud to nechají stejně tak si nakoupim 20 k raketek