Diskusia: Brána Skoll

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Drift1, 1/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. |Oromë|

    |Oromë| User

    vosinoha1 ICR budu stat 300u, prebehla aktualizacia a vsetko je uz upravene aj v FAQ.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. vosinoha1

    vosinoha1 User

    tak ta cena mě seje :D tak nekoupim 20 k a ale méně a něco holt nasbírám jestli je daj do boxů jako loni
     
  3. GΞRΛN

    GΞRΛN User

    Ta Hard brána je akasik jednoduchá ice nestrielaju skoll tiež my furt prestava strielať minuli rok som s ním mal problémi teraz ho hadam sundam aj s phoenixom :)
     
  4. -xghost-

    -xghost- User

    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. No ja som nenašiel ani tú bránu ... vie niekto povedať kedy bude dostupná zas? Lebo pozerám že po polnoci sa dala spraviť len asi potrebovala menšie úpravy ... :)
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  6. Nenašel....asi špatně hledáš.
    Galaktická brána „Studená vlna“ (těžká) dokončena.
    Obdržel jsi 300 raket typu R-IC3.
    Získána část galaktické brány Kronos.
    Obdržel jsi 3.180.000 bodů zkušenosti.
    Bylo ti započítáno 100742 bodů za čest.
    Obdržel(a) jsi 20.000 jedn. uridia.
    Obdržel jsi 300 raket typu R-IC3.
    Úspěšně jsi splnil úkol "Velký útěk".
    Obdržel jsi 127.200 bodů zkušenosti.
    Bylo ti započítáno 630 bodů za čest.
    Obdržel jsi 106.000 kreditů.
    Obdržel(a) jsi 2.000 jedn. uridia.
    Obdržel jsi 300 raket typu R-IC3.
    Úspěšně jsi splnil úkol "Velký útěk".
    Obdržel jsi 212.000 bodů zkušenosti.
    Bylo ti započítáno 756 bodů za čest.
    Obdržel jsi 106.000 kreditů.
    Obdržel(a) jsi 1.000 jedn. uridia.
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  7. Brána se ukáže na X-4 až po příjmutí úkolu ;) Ovšem mám jiný dotaz, musí se udělat dnes, nebo zůstane do konce akce a těch životů je 20 že? :)
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  8. Selendix

    Selendix User

    Pokud vím, zůstane do konce akce a některým se stalo, že se jim objevila ještě loňská, když ji měli nesplněnou a úkol z loni přijatý :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. Selendix Fajn :) Nerad dělám něco nově přidaného hned první den, páč je větší riziko, že to tím návalem bude víc padat a sem tam ještě nějaká moucha (samo neplatí o boxech, speciálních akcích apod. tam platí kdo zaváhá než..nelítá :D)
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  10. Nevím, jak přesně to s tou bránou z minulého roku je, protože já minulý rok na vánoce vůbec nehrál mám dojem (takže žádný úkol jsem přijatý neměl) a brána se mi letos objevila ..
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  11. bhagira22 tohle ocenil(a).
  12. Nejdřív si znova přečti co jsem psal, pak si přešlápni a zkus napsat znova .. Já mám obě GG z letoška hotové, ale v příspěvku výše jsem psal o GG z loňska, že nevím jaké byli přesně příčiny toho, že se objevila někomu i letos ..
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  13. Spartakus

    Spartakus User

    Musím říct, že jsem trochu zklamaný. Letošní skoller byl slabota. Vypouštěl Icy jen občas. Loni jsem dostával šlupky za 200k a letos sotva 30k. Obě brány jsem ustřílel X1 a občas kamikadze. Kdyby vypouštěl Icy jako loni vydělal bych si mnohem víc a byl by to větší adrenalin. Ale dílek do Lambdy a Kappy potěšil. Alespoň nemusím s Lambdou čekat na Kronos 2x. :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. Stalo sa niekomu že mu nepadol žiadny dielik ?
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  15. -Neptun-

    -Neptun- User

    Ono to pada vsem akorat kdyz to nic nenapise tak padnul dilek ktery jsi uz mel.Pokud se pletu tak sorry :D
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  16. To se ty NPC vždycky tak bugují? Mně se bugnul Skoll a super ice meteroid.
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  17. Mýliš sa, mne nepadol žiadny z ľahkej. Chýba mi len zeta a delta a tak by som chcel vedieť či to nebude tým. Zetu si dokončím a ostane mi iba delta, len neviem či je vôbec možné aby mi potom z ťažkej ten dielik padol.
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  18. Spartakus

    Spartakus User

    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  19. Ten Super Ice meteroid prostě stál na místě a nestřílel do mě, ani se nepokoušel.
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  20. Spartakus

    Spartakus User

    Tak to se mi taky stalo v obou bránách. Skoll vždycky začal střílet, až když vypustil Icy. Asi věděl, že nemá šanci, tak to zabalil rovnou... :D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.