Diskusia: Brána Skoll

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Drift1, 1/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Earthquake

    Earthquake User

    Mne sa stalo to, že proste skoll neútočil ale nechal tie icy meteroidky to robiť zaňho ale čo ma nahnevalo bolo to, že ak som sa na tie icy vykašlal púštal ďalšie a ďalšie a keď ich bolo 100 tak ste zrobili jednu chybu a ste boli K.O. :D
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  2. Jestli jsi nechtěl ty Icíky střílet, tak jsi neměl nechat Skolla je vypouštět ;)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Earthquake

    Earthquake User

    Petri ale ako nerozumiem. Však ja musím toho skolla zabiť a jediný spôsob je, že ho začnem páliť a on po čase vypustí iciky.
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  4. Tak mně se zase bugli Icy (jak v lehké, tak těžké bráně) v poslední vlně. A dostal jsem dílek do Kronosky - Kappa (z těžké brány). Měl jsem 0 dílků, takže z lehké nepadají.
     
  5. Earthquake - Skoll vypouští Iciky, když mu klesne štít pod určitou úroveň. Takže nejlépe Motýl a chvíli střílet, chvíli počkat až se mu doplní štít a znovu. Když si dáš na ten jeho štít pozor, nevypustí ti Icy žádné.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Tak jsem to loni dělal taky. Nebo si stačí vzít Venoma a házet jen singularitu každých 20 minut (vhodné pro velmi slabé lodě bez kamikaze, které chtějí udělat těžší verzi brány). Je to ale poněkud zdlouhavější :D
     
  7. Spartakus

    Spartakus User

    Sandy_Rivers Tak mi vysvětli, proč jsem z lehké brány dostal Lambdu... :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. asi proto..

    viz tenhle post s popisem bran :)
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  9. Spartakus

    Spartakus User

    Little_Tali Já vím... Byla to řečnická otázka. :)
     
    bhagira22, -baghira2- a Little_Tali tohle ocenili.
  10. Earthquake

    Earthquake User

    On vypustí icy aj keď má len 97% štítu. Proste keď mal 0% štítu keď som ho rozbil tak vypustil asi dokopy 130 icies.
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  11. Badmaniak

    Badmaniak User

    A vy si stěžujete? :D
    Já sem měl vidinu toho, že si na ice teda něco narobim, ale když jsem ho dělala vypustil mi ice jen jednou za dvě minuty na 3 kaminy, ak jsem se na to vykašlal a sundal ho. :)
    Mít tak vašeho skolla a vaše ice, tak tam sem doteď a rubu si to kaminou. ;)
     
    bhagira22, -baghira2- a Spartakus tohle ocenili.
  12. pidlo

    pidlo User

    kolik vln má cold wawe easy?
     
    Naposledy upraveno: 12/12/15
  13. 3 kola:
    1. 2x Ice Meteroid + Icy
    2. Super Ice Meteroid + Icy
    3. Skoller + 2x Ice Meteroid + Icy
    V lehké verzi máš cca 5x slabší NPC (tím pádem i nižší odměny).
     
  14. No ale vždyť o tom mluvím, aby nevypouštěl Icy, tak mu musíš brát život a ne štíty (respektive nechávat jeho štít doplnit). Jestli jsi mu nejdřív sebral celý štít tak se nediv, že pouštěl ty malý mrchy pořád.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. pidlo

    pidlo User

    a jaké jsou odměny? za dokončení odměna není že? ta je za quest?
     
  16. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Spartakus

    Spartakus User

    PetriCZech já jsem mu střílel štíty a stejně to bylo jak napsal Badmaniak. Evidentně to každému funguje jinak. :(
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  18. mě se ten skoll nějak bugnul a nestřílel ani on a ani Icíci :D takže lehká práce
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  19. -xghost-

    -xghost- User

    No mělo by to fungovat takto (pokud se někomu nebugnul):
    1) Útokem mu uberete štít (ubírat jen HP stejně nejde),
    2) zastaví (přestane za vámi letět) - v této chvíli do něj ještě chvíli můžete střílet (ozkoušel jsem, že to jde 9x), aniž by nastal krok 3). Pokud odletíte včas, přeskočí to na 4).
    3) začne vás zaměřovat (křížek na vaší lodi) + po chvíli vás zmrazí zimní raketou + po chvíli hodí icíky. Pokud během zaměřování odletíte, raketu nehodí, ale icíky ano - jakmile se objeví křížek na vaší lodi, icíkům už se nevyhnete. Poté co hodí icíky, chvíli letí někam pryč. Pak zastaví a zase zaměřovač + raketa + icíkové.
    4) Doplní si štíty a vrací se to na 1).

    Nevím s jakou frekvencí ty icíky v kroku 3 pouští. Vloni, když jsem se na ně vyprd (nechal je do sebe střílet) a šel do něj dál, tak pouštěl další velmi brzy - celkem mě to štvalo. Nechápu, jak vás může bavit, střílet je po 16U za kus. S kaminou, to je jiná, ale pokud vím, když jich pukne více přímo kvůli kamině, odměnu nedostanete za všechny (nebo už tohle neplatí?). A hlídat to a dostřelovat ručně, to musí být radost. Navíc začnou zdrhat do rohu a pak stačí jeden lag a pápá x hodin práce :)
     
    bhagira22, -baghira2- a ChuckNorris tohle ocenili.
  20. Mě to fungovalo přesně tak, jak píše -xghost- (akorát ten počet střel si musí každý vychytat sám, podle vlastní DMG). Nějakou dobu jsem do něj šel SABkou a dostřeloval ICY no a když mě to přestalo bavit, dal jsem Motýl a Skoll šel dolů aniž by pustil další prcky. Samozřejmě nevím, jestli by mi časem ty Icíky taky nepřestal pouštět, jestli jich nemá omezené množství.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.