Diskusia: Brána Skoll

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Drift1, 1/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    To s tím odlítáváním mi nefungovalo, stejně je vypouštěl a pak jseš tam "týden".
    Na ici jsem vybod ať si je vypouští - hned do něj a co nejrychleji ho sundat .
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. -xghost-

    -xghost- User

    PetriCzech: Jo tak to jsem ani nevěděl, že to je podle DMG. Já myslel, že je to na čas (těmi 9 střely jsem myslel 9 sekund - na golim mi to tak vychází, resp. nekoukal jsem na lasery, ale na čísla, co padají ze Skolla). Takže slabší hráč tam kolem něj může kroužit mnohem déle? Jinak motýlem jsem to dělal také. Vloni jsem ho dokonce právě kvůli tomuto koupil.

    Firefox: ano je to na dýl ale funguje. Spíš je problém, jak střílet co nejdéle, aby je nevypustil - logicky, když se o to člověk snaží, občas se to nepovede a vypustí je.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. -xghost- nerad bych tady uváděl neověřené, nebo dokonce nepravdivé informace. Je to pouze můj subjektivní postřeh, ale když jsem zapnul zaštítovanou konfu, trvalo vypuštění Icíků déle, než když jsem použil konfu s maximálním počtem laserů. Ale přizám se, že stopkama jsem to neměřil :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. No, já si zase všiml, že ten Skoll na easy obtížnost vypouště Icíky tak 5x rychleji.
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  5. Menyus

    Menyus User

    Dobrý Deň rád by som sa spýtal prečo som nedostal z Cold Wave brány (hard) Čast do kronosu, z easy som dostal normalne do alfi mam 4/4 ale po splnený hard mi nenapisalo ani nič do logu že by som dostal čast do kronosu a už mi chýbal len 1 epsilon je to chyba? Hráči na chate pisali že oni dostali 2x diel.
     
  6. Dílek do Kronosky ti padne vždycky. Bohužel, pokud ti padne díl, který už máš (třeba zrovna ještě jeden do Alfy), nepřipíše se ti. Mě se připsal taky jen 1.

    EDIT: Tato informace je mylná.
     
    Naposledy upraveno: 13/12/15
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. PetriCZech™, Kronosku jsem nedávno dělal, takže jsem tam měl 0 dílků. Udělal jsem obě dvě brány a stejně mi padnul jen 1 dílek do Kappy. Takže to nemusí vždy padnout.
     
  8. svi1

    svi1 User

    Nejsem si úplně jist. Dělal jsem obě dvě brány a ani jednou mi ve výpise za splněnou bránu nenapsalo získání části do Kronosky. Je pravda, že mi chyběl jen jeden dílek a to brána Delta. I pokud by mi měl padnou dílek, který mám, mělo by to být ve výpisu ne?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. bhagira22, -baghira2- a svi1 tohle ocenili.
  10. svi1

    svi1 User

    Já jsem právě kvůli tomuhle nechal volný jen jeden dílek, protože se mi fakt nechce zase stavět Deltu za 128 dílků a tajně jsem doufal, že by mi to mohlo padnout z bran. No nic, snad padne někdy z něčeho jiného :)

    Jde, pokud používáš "motýla" a takhle jsem to dělal já. Přiletěl jsem k němu, dal "motýla" střílel do doby něž mě zmrazil, přepnul na srdce, dal "kami", pak znova a znova "kami" a pak zase Skolla motýlem. Šel dolů "rychle".
    Ten, kdo má čas, terpělivost a "premko", se tam zavře a nechá na sebe pouštět "ice" a "kamkuje".
     
    -baghira2- a PetriCZech™ tohle ocenili.
  11. lorduriel

    lorduriel User

    Ahoj obsahuji specialni boxy ty novy mrznouci rakety ICR?
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  12. 123812

    123812 User

    Ano, ty ledové boxy obsahují ty ledové raketky :) (ICR)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. cyborg666

    cyborg666 User

    neviete kedy budu zase specialne boxiky ? :D lebo som si specialne pre tento event kupil double a nejak nechodia :(
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  14. Spartakus

    Spartakus User

    Obávám se, že to neví nikdo. Pokud to není v oficiálních oznámeních.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. lorduriel

    lorduriel User

    dneska tj 14.12 jsou spesl boxy ;-)
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  16. Menyus

    Menyus User

    Dobre dakujem za odpovede a ten dotazník čo bol včera už není? akurat včera som nemohol. Dá sa to ešte niekde najst ? :)
     
  17. ahoj všichni, připočetl se vám dnes XL-mask do inventáře? Mě jen ten mask na 10 použití. V deníku nemám připsán žádný.
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  18. vector188

    vector188 User

    ahoj,mě se teda padesátimask taky nepřičetl
     
  19. GΞRΛN

    GΞRΛN User

    Mal tam byť asi iba 10 mask menšia chybyčka obrázku,nejde o život :)
     
  20. Drift1

    Drift1 User