Diskusia: Brána Skoll

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Drift1, 1/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Korben

    Korben User

    To bude asi preto, lebo je tam chybne vložený obrázok.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. To mi řekněte, na GA5 jsem těžkou narozeninovku dal, taky na cz1 a 3, ale na cz2, kde mám nejlepší výbavu křupu a křupu. Už mám jen skull a všechnu munici pryč. Nemám x4, 26 000 pryč, 3030 rakety pryč, červené rakety pryč a skull jsem nesebral ani 0,5 mm života. Dávám, co mám, diamant, srdce, to musím koupit premko a kami? Nebo mám vyhodit z lodi LF4?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. sokolik31

    sokolik31 User

    Nevím jakým způsobem si jej přesně dělal, ale zkoušel jsi motýla ?? Nemyslím si, že bych byl nějaký super silný hráč (40k x4) a dal jsem jej tak napohodu.
     
  4. Řekl bych že formace na to nemají žadný vliv já sem skolla szřílel x1 x2 trvalo to sice dlouho ale sestřelil jsem ho trochu me zamrzela ta odmena ale odmena z brány byla slušná za pár minut práce. Jinak s premkem bys ho daval rychleji.
     
  5. Motýla mám na cz1, ale dal jsem ji na srdci. Na cz2 se mi to nějak kouslo a už mi nezbude než ji dát x1, sklady munice jsou prázdné. Kdybych to už 3x neproletěl, hledal bych chybu u sebe, ale tohle... Premko na 4 servery nedám :D. Mě to příjde, že čím jsem slabší loď, tím to bylo lehčí.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. |Oromë|

    |Oromë| User

    Cruenta†Ultionem Jednoducho ho zle tocis, da sa puknut aj bez toho aby vypustil icy.

    Prilet k nemu a daj motyla, strielaj ho cca 6-7 sekund a znova odlet, az skoll pojde smerom k tebe zase motyl 6-7 sekund strielaj a odlet prec. Toto opakuj dokym nepukne a nevypusti ani jednu icy.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. pecko

    pecko User

    ahoj, prečo mi nejdu zapnúť akciové úlohy? keďźe som nebol online v jeden-dva dni nemám nárok na ostatne úlohy? jedna úloha na jeden deň a keď ju neurobím nič z toho?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Ty mise ze začátku šly plnit i později, ale ty ve kterých máš dole napsáno splň do 24 hodin (nebo podobně, nevím jak to tam je přesně), tak ty můžeš vzít jen ten jeden den.
     
  9. pecko

    pecko User

    vdaka
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. *L*I*K*E*

    *L*I*K*E* User

    dobrý deň :) , čo mám spraviť keď som nerobil zimné misie a teraz nemôžem prijať úlohy kvoli tomu že ich nemám splnené , dá sa to nejako ešte ?
     
  11. Tak je budeš asi muset holt splnit, nebo jestli máš nějaké rozdělané tak je zavři a vem jiné co potřebuješ. Musíš svůj problém konkrétně upřesnit.
     
  12. pecko

    pecko User

    ma taky isty problem ako ja si myslim, je to skoda kedze som nebol doma kvoli praci.
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  13. *L*I*K*E*

    *L*I*K*E* User

    no ja by som tie úlohy chcel splniť , len som nemal kedy a už ic tam zobrazené nemám a dneskajšie prijať nemôžem lebo mi píše že som nesplnil žiadne úlohy a pritom tam mam iba tie 2 ..
     
  14. Badmaniak

    Badmaniak User

    To jsou rady nad zlato. :D
    Dnešní mise nepude splnit, pokud jste nesplnili alespoň 5 z těch předchozích. Máte to napsané když si najedete na tlačítko "Přijmout misi"

    EDIT: Mise z předchozích dnů už nejsou, jdou přijmout jen v ten daný den a splnit do 24 hodin.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. Brilantic

    Brilantic User

    Taky jsem asi dojel na nedostatek casu. Mam stejny problem. Hlavne ze nikde na foru nebyla ani zminka o tom ze se nebudou dat udelat ukoly, kdyz je nebudu plnit postupne kazdy den :( Ale ceho tam bylo dost ze na zimni ukoly budu mit cas az do prvniho, takze forum zase k nicemu :(((
     
  16. Spartakus

    Spartakus User

    Za to fórum nemůže. Jsou tu zveřejněné jen ty informace, co přijdou od BP. Taky už tuhle hru hraju nějaký ten pátek, takže jsem si všiml, že to je takhle se spoustou akcí. S tou okolo Vánoc nejčastěji. Hlavně jste tu nikdo nenapsal o který úkol zrovna jde...
     
    bhagira22, -baghira2- a svi1 tohle ocenili.
  17. pecko

    pecko User

    tak ja mam viaceré úlohy nesplnené tak od stredy do piatka to jest 3 za týždeň :) ale škoda tých úloh
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  18. Badmaniak

    Badmaniak User

    bylo to tak i minulý rok, takže se to dalo čekat... zvlast když je to na chlup stejná akce...
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  19. na tyto mise já upřímně kašlu,abyhc plnil každý den mise,kde je sbírání šutru za pár U na to není čas,ani nálada,BP měl vymyslet nové úkoly,třeba sundej 25 cubikonu jako silnou úlohu a jako slabou třeba 50 VK
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  20. Spartakus

    Spartakus User

    †The*Phantom*Menace† a potom bude 95% serveru řvát, jak jsou ty úkoly složité a jak si každý přivlastňuje NPC...:rolleyes: A né každý má na plnění úkolu celý den.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.