Diskusia: Cross server zóny (R-zóna neboli Refrakce)

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Jessie, 7/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Páči sa Vám nápad Cross server zón?

Anketa uzavřena 7/1/17.
  1. Vyzerá to zaujímavo

    65 hlasy(ů)
    60.7%
  2. Minimálne až vôbec

    10 hlasy(ů)
    9.3%
  3. Nemám zatiaľ názor

    16 hlasy(ů)
    15.0%
  4. Určite nie

    16 hlasy(ů)
    15.0%
  1. Bond*Star

    Bond*Star User

    Odkedy sa bude moct dostať na cross server zónu?
     
  2. Ještě jedna věc, je hezké, že přijde meziserver. mě osobně to dost zajímá a pokud se tam bude moct člověk alespoň trochu slušně pořezat s ostatními hráči, tak v tom nevidím problém a celkem se nato těším.... možná až na pár maličkostí, které jsou ke zvážení.... Jednou z nich je munice... Nebo třeba i oprava letounů....

    Začeme municí... mě osobně se třeba hodně líbil SectorControl (SC), jenže pak jsem tam už nemohl chodit, protože mi to vždy prodělalo plno muničky.... kterou mi pak už nikdy nikdo nevrátil a tudíž ačkoliv mě SC bavil, nemohl jsem tam chodit kvůli munici... Takže... Je to sice fakt, který nwm, jak moc si uvědomujete, ale pro hráče kteří do hry moc nevrážejí a nemají ani tolik dobré munice.... tak to moc přínosné nebude a přestanou tam chodit.... Víte to co bylo v SC jedním z problému bylo i to, že munice za kredity, která, a to si nebudeme, nalhávat je nejlevnější :D, se tam vyplítvá a protože z toho nebyly žádné hmatatelné odměny (U, C, munice) tak jsem tam přestal chodit, bylo to pro mě zbytečné prodělávání munice... Takže, podle mě by bylo dobré, kdyby za sestřely hráčů (nebo jakkoliv jinak) dostával hráč alespoň C, aby si mohl prostřílenou munici dokoupit... Mohlo by to být samozřejmě propočítané, aby hráč prodělával munici.... ale naroviu stačí se podívat, po kolikati se ubírá munice třeba full Lf-3 hráči.... natož full Lf-4.... kde je 10 000 muni pryč dřív, než člověk oběhne svůj stůl s Pc, takže při takto velké spotřebě se to zachvilku vyprázdní a skoro nikdo tam nebude chodit.... jde mi o to, že když nebude prodělávání muni. tak velké, vydrží to dle mého mnohem déle....


    Ta druhá otázka je... jak to bude s letounky.... mě osobně se nechce řezat s ostatníma, dokud mi nepukne poslední iriska.:D Takže bude se dmg počítat a budou tím pádem moct rupat i irisky (flaxíky)?



    Další moje otázka je, zda by nebylo hezké udělat i tituly, které by se daly získat pouze v meziserver., nwm, jestli nad tím BP přemýšlel, ale podle mě kdyby se udělalo pár titulů, které by mohly být nad hráčovým jménem i na normálních mapách, bylo by to alespoň vzhledově moc pěkné :D:D:D


    Jinak je to ode mně asi vše


    Power
     
  3. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    to zistíš až tam skočíš a pukneš, to sa dá zistiť ľahko. Nedá sa počítať so všetkým vo FAQ. Niečo jednoducho zistíte aj vy ako hráči.

    ja som im už pár krat písal aby začali znovu dávať do hry tituly pre rôzne akcie pretože posledný rok tam nič nové nie je. jedné vianoce boli -=2913=- alebo niečo také a pod. takže určite som za to.
     
  4. Mě na počátku napadlo jen to, že když tam budeš jen pukat, tak tam nepoleze 99% hráčů, a to mi nevyvrátíš. A kdyby se k tomu přidala i ta munice, tak to fakt bylo pro 10 nejlepších hráčů ze serveru. No, uvidíme.
     
  5. sharpmz

    sharpmz User

    Nekdo se tu ptal, jak se dostat do meziserverove mapy. Zde je ukazka z test serveru. Bohuzel jsem nenasel lepsi screen:

    [​IMG]
     
  6. THORAS

    THORAS User

    Proč pořád zavádět novinky na Do když nefungují pořádně servery!!Prvně ať opraví to co nefunguje a potom samozřejmě rád budu čekat na novinky
     
  7. Tak, som sa tam bol pozrieť a som celkom sklamaný. Nebol som na test serveroch keď sa to testovalo, dnes som tam bol 1 raz. V prvom rade sa mi nepáči to že tá mapa je celkom malá na to koľko hráčov tam je, áno ide o fighty a keďže ide hlavne o fighty tak do toho prichádza 2 problém a to sú tie zóny neútočenia, je to totálna s prepáčením blbosť keďže, frajer príde pri našu zónu, ja sa do neho pustím a za 10-15 sekúnd je vo svojej a má zónu neútočenia. Alebo vybehne zo zóny, vystrelí do mňa a vráti sa späť. Ideálne by bolo, keby hráči majú zónu neútočenia len pri prvom spawnutí (alebo pri oprave v zóne), akonáhle by z nej vyleteli už by ju znova nemali. Toto som si nepredstavoval, to už radšej ponaháňam normálne mapy, ktoré sú väčšie a tam mi ujde málokto. /Môj názor/
     
  8. 14.12.2016 - 15:50[​IMG]Sestřelil jsi astronauta The|Linkin°Park|Br¹(Brazílie 1) (VRU).
    - střelivo, no UBA s odměnou mi příjde 10x výhodnější a bez lagů. Jinak 2:1 :(
     
  9. Tak já se tam dneska zkoušel připojit a vždy mi to udělá to samé, hodí mě to do fronty, pak kliknu na tlačítko vstoupit a hodí mě to zpátky na moji základnu a do cross-server zóny mě to prostě né a né pustit.
     
  10. Bond*Star

    Bond*Star User

    Mohli by to urobiť aj pre menšie levely. Lebo ked tam dojde generál tak ostatný čo nemajú takú dobrú výbavu nemajú šancu.
     
  11. Zdravim, bola som parkrat na cross serv. ale teraz sa mi vobec neukazuje kliknem na okienko a otvori sa tak ze az ked nabehnem myskou na obrazovku sa ukaze a nic tam nemam ani napisane, uz som precistila pc, skusila ine prehliadace a nic stale mi to ukazuje prezdnu tabulku.. Vie mi niekto poradit co stym ? Dakujem ..
    Este doplnim ze stojim na zakladni a ked dam otvorit UBA tak mi to pise ze skok nieje mozny pokial sa nachadzam v brane alebo v PvP akciii.. a refrakcia sa mi vobec nezobrazuje.
     
    Naposledy upraveno: 14/12/16
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  12. tiež sa mi nepači že to nieje rozdelene podla levelov aspon ...cca 6lvl-9lvl 10lvl -13 lvl 14 -17 lvl 18lvl-20 lvl a 21lvl a hore
     
  13. jak to je s - rankama a poškozením letounů? je to jako na normálních mapách?
     
  14. Dobrý den před chvíli jsem zkoušel tu novinku tu frakci , chvíli jsem tam byl a pak jsem dal opustit ale když došel čas 5 vteřin hra se sekla napsalo ať dám nové spojení , tak jsem dal a čekal jsem asi 10 minut a nespojilo se stále.Loď změnit nejde . Co s tím ?
    ----
    PS: zkoušel jsem restart prohlížeče i jine prohlížeče, i čištění a restart PC
    _-------------
    [​IMG]97915473
    -cz3
     
  15. Mám stejný problém jako 11melidan11.
    Opustil jsem Refrakci a moje loď jaksi uvízla.
    Prosím o vrácení na herní mapu. Server CZ2. Děkuji
     
  16. Stastnej

    Stastnej User

    Zdravím, mam podobny problem. Cekal jsem ve fronte a strilel na 4-2 hrace, po jeho sestrelu jsem skocil na cross serverovu mapu a uz asi hodinu se mi vytvari nove spojeni. Skousel jsem restart, cisteni pc atd, ale nic nepomohlo. V hangaru se mi umisteni lode nezobrazuje a s jinou lodi nemuzu vyletet, protoze ta zaseknuta je aktivni. Mohl by me nekdo vytahnout? Snad mi to nepapá boostery :D
    ID 161526003
    Server: CZ2
     
  17. Už jsem na normální mapě loglo se mi to je to v poho
     
  18. -Neptun-

    -Neptun- User

    Tak byl jsem to tez zkusit a parada.Na to ze je tam tolik lodi tak to jede pekne.Sice to strasne zere munku kdyz ma kazdy kruh a spectruma (tom bych tu schopku omezil jako u ostatnich) ale kdyz je nakupene tak to neni problem :) za me palec hore.A ted opravit to co nejde :D
     
  19. -lovec

    -lovec User

    Zdar,nevím jak vám ale až na pár lagů mi to šlo dobře
    14.12.2016 - 18:46[​IMG]Sestřelil jsi astronauta ƒιяιℓ∂αк_-_ѕєяѕєяι5(Turecko 2) (EIC).
    [​IMG]
    14.12.2016 - 18:46[​IMG]Mise „Nová mise – kód: 1514“ byla úspěšně splněna! (152)
    14.12.2016 - 18:18[​IMG]Sestřelil jsi astronauta Ghostrider95_CZ(Česko 2) (VRU).
    [​IMG]
    14.12.2016 - 18:17[​IMG]Mise „Nová mise – kód: 1515“ byla úspěšně splněna! (232)
     
  20. Dle mého názoru ,zbytečné a škoda munice budu tam chodit jen udělat ty nové úkoly a pak mě tam nikdo neuvidí bo tam není co k vidění jen mraky lodí a nic z toho

    a doplnuji 23: 45 kvuli lagům absolutně nehratelné !!!!
     
    Naposledy upraveno: 14/12/16