Diskusia: Darkorbit twitch stream

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Jessie, 22/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Nadhera uz aby to bylo vypada to zajimave hezky se to cte tento rok by teda mel bejt zlomovej drzim palce at to jde jak po masle;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. unudenej

    unudenej User

    někdo tam napsal že :Vdaka boxikom a dvojitej cti sa z tejto hry stala skor farma ako strielacka, preto je dolezite aby sa zmenil system boxov a rank bodov, BP si to konecne uvedomilo. ok ale bez těch boxů si jak zastřílím? pujdu a koupím si uridium? jak postavím brany?opět nakoupím? my pepíci si nemužem dovolit tak drahou hru a ruku na srdce...znate dražší? premium a double koupím ale uridium si dovolit opravdu nemužu. tím chci říct pouze to že kvůli boterům vypnout boxíky je neštastné řešení. dávat ban na 30 dní taky není trest co odradí od podvádění.... jen se tomu zbytek serveru zasměje když se jedni a ti stejní hrači stále ztrácí a opět oběvují v žebříčku.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. svi1

    svi1 User

    A co taková ta stará metoda jít na mapy a střílet NPC? Jinými slovy "farmit"?
    Souhlas.
     
    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► tohle ocenil(a).
  4. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    PaRazZziTeK nemyslím si, a keď je ich veľmi ale veľmi málo.

    unudenej je tam hodnotenie, ktoré musíme my ako tím nasledovať. Posledné štádium je perma pokiaľ viem. ALe nič nie je také ružové, určite to BP bude nejako riešiť ale kto vie ako a kedy. Nikde nepovedali, že ich 100% zrušia, to bola len úvaha ku ktorej určite nedôjde.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. [flav]

    [flav] User

    ja neviem len od coho je potom VOP ked raz niekto podvadza ihnet perma to je dvojity meter presni obraz spolocnosti v akej zijeme a potom si poctivec povie vsak aj ja mozem podvadzat a prejde mi to
     
    -baghira2- a -*-*-*-*-*-*- tohle ocenili.
  6. |Oromë|

    |Oromë| User

    [flav] Neverim tomo, ze pride *** na npc spet. Za prve sa lahko detekuje a za druhe, v dnesnej dobe s takou vysokou dmg by tieto boty pukali asi tak 100X za hodinu. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

    To je riešenie. |Oromë| si génius. To by snáď mohlo prejsť.
    Keby každý autopilot pukol pri každom pokuse zbierať boxy alebo pri zostrele npc; hneď by sa s podvádzaním v tejto hre skončilo.

    Záležalo by to len od BP, keby niečo také vôbec prešlo. Nakoľko by im nemalo ísť o peniaze tých, ktorí v hre podvádzajú.
    A práve toto je najväčší problém BP. Že im ich peniaze nevadia.

    To však by si museli urobiť poriadok vo vlastnom vedení. Kde by rozhodovali len neúplatní profesionáli.
    Ale toho sa zrejme, vôbec nedočkáme. Nakoľko, najväčšia tma je vždy pod lampou.

    EDIT: Borat a práve o to mi išlo. Aby systém zabíjal autopilotov. To by ich to potom, definitívne odnaučilo od podvádzania v hre.
    Išlo mi len o ten odstrašujúci efekt. Ale veď práve o to ide; aby podvodník dostal to, čo si zaslúži. Akurát som to otočil, voči ním.
    S porozumením.

    "Podvádzanie je špatné. Každý jeho prejav bude odsúdený, bez možnosti vyhnúť sa spravodlivému trestu!" - J.Kristus.
    "
    Kto bude z podvádzania usvedčený v súdny deň, ten nevstúpi do kráľovstva nebeského.
    Ten bude vymknutý pred dverami, kde budú im podobní len škrípať zubami!
    " Amen.
     
    Naposledy upraveno: 26/1/17
  8. Borat

    Borat User

    -baghira2- čítaj s porozumením a nie len to čo ty chceš. Kolega to myslel tak, že aj keby *** na npc znova nejaký bol a systém by ho náhodou nedetekoval čo neverím tomu tak pri dnešnom dmg by si obyčajný lovec takého hráča dal na 3-4 rany. A tým myslel že taký hráč by pukal aj 100x za hodinu. Bol by proste skvelá farma pre iných.

    Napríklad niekedy mám takú asi 10 minútovú chvíľku kedy si strieľam čo vidím a keby ma systém detekoval ako bota a zabijal by ma tak to by som, ale že vôbec nebol rád.
     
  9. akosi sa tam nič nespomunulo o neferových pragramoch na boj a na paladko je tam dost klikerov čo si tam farmia ale inak všetky zmeny su výtane a večšina sa mi páči
     
    .filip.marko. a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Uz je pozdě, milý drozde!
    5 rokov píšu hráči, o veciach, čo reálne kazia hru a čo by bolo treba urobiť férovejšie. No 5 rokov je to len o tom zaplať a buď rád. Nekvalitní moderátori, arogantná podpora. Výsledkom je, že hra ide dole vodou. Špekulujete už len nad tým, ako z toho ešte niečo vytrieskať, kým to celé pôjde do kytiek. To ostatné sú len marketingové kecy ...

    Našťastie sú aj iné hry, kde nejde len o prachy ...
     
    ***SAK∑.feat.CR∑Đ*** tohle ocenil(a).
  11. |Oromë|

    |Oromë| User

    .filip.marko. A za 5 rokov si ocividne nepochopil, ze moderatori a administratori nie su vyvojari hry, my neovplyvnime co sa prida do hry, ani neopravime chyby a ani nemozeme len tak pochytat boterov. Ja len rozmyslam ci toto niekedy hraci uz konecne pochopia...

    Asi nikdy ked tak rozmyslam, niekto obvinuje na chate z botiek a hned sme vsetci zly, kryjeme boterov a banujeme za nic...:rolleyes: Ach jaj.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. xmens

    xmens User

    Citát zmazaný.

    A úž 5 rokov sa tu točíte ako hady vo vreci s alibizmom a hra je bez zmeny k lepšiemu , čo do hrateľnosti...
    Tak čo ste potom? Načo ste potom? Načo žiadaš vyjadrenie sa k tétme, ked neznesieš FAKTY o hre? Vy nič, vy muzikanti ...
    Tak čo chceš? Aby ti tu užívatelia písali aký ste skvelý a užitočný a boží a neviem ešte čo by ti to lichotilo ... lol ...
    Ved ty nerozumieš tomu čo ti tu niektorí píšu, lol... Namiesto komunikácie, volíš obhajovanie neprávd a poloprávd...
    NIE ako sformulovat vetu , bez toho aby si si muselo priznať že každý z týchto príspevkov ma v sebe schovaný pravdivý FAKT o tomto dinosaurovi na trhu multipalyers games... čo by nebolo až tak zle, ale to čo je zlé je spomenuté v každom príspevku nado mnou - citujem s parafrázou: "neviem ci toto niekedy z DO uz konecne pochopia..."
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 5/2/17
  13. Borat

    Borat User

    Ty si najprv prečítaj Jak správně přispívat na forum.

    Ďalej fakt a nadávka/osočovanie móda je rozlisna vec.
    Fakty znesie každý, ale to čo tu v poslednej dobe je tak toto je od faktu ďaleko.
    A poradím vám jednu vec. Pokiaľ niečo píšete tak si to radšej ešte raz prečítajte ;)
     
  14. V současné době je hra velice prohnilá. Ale, jak se ukazuje, chystá se hra v klientu a o tom se vyjádřil bývalý S-moderátor Kubino, který měl opravdu velice dobré počítačové znalosti, jako o mnohem snadněji nabouratelném podvodnými programy. Aby sme jednou nevzpomínali na dnešní časy jako dobu, kdy to ještě stálo za houby.
     
    Kubino, Y*o*D*i*A*k* a -baghira2- tohle ocenili.
  15. to mas pravdu jako ted vzpominame na stareho klienta
     
    Cruenta†Ultionem a -baghira2- tohle ocenili.
  16. Váha kreditov-tento príspevok neberte ako návrh,ale úvahu.
    Tí hráči,ktorí do hry neinvestujú reálne peniaze,pre tých majú stále vysokú hodnotu. Stačí sa pozrieť za koľko sa draží na niektorých serveroch stíhačka Iris-sumy okolo 250 milionov,50 maskov okolo 150 milionov.Keď prebieha nejaká akcia ceny munície idú tiež slušne hore.Možno bolo v minulosti chybou úplne zrušiť prepadnutie kreditov pri neúspešnej aukcii a zaradenie nových lodí do dennej aukcie.Podľa mňa sa mali dať do týždennej aukcie.
    Ako zdvihnúť cenu kreditov-zaradiť do aukcie predmety,ktoré sa dajú kúpiť len za uridium,alebo v montáži. Napr. pet palivo,scrap................ možnosti je veľa,nie do hodinovej aukcie,ale dennej a rozumné množstvá.Ani moc málo,ale ani prehnane veľa.
     
    Jupiter33 a -baghira2- tohle ocenili.
  17. Jupiter33

    Jupiter33 User

    rok 2016 a 2017 velké změny, to se mi líbí, jen tak dál BP, nové věci jsou dobré
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. -baghira2-

    -baghira2- User

    Zatím ne. S touto akcí Mrazivé peklo, přlíš mnoho hráčů pobouřili.
    Tí co mají alespoň drobátko rozumu, odcházejí a hledají si jiný zdroj zábavy.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  19. Jupiter33

    Jupiter33 User

    ano, ale já tím nemyslím mrazivé peklo. Já už taky moc nehraju, jen na forum chodim
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. hezky, plany se mi zamlouvaj, kapli na to, my full se uz proste nudime....ale zase mi tam chybi aspon zminka o nejvetsim problemu hry - o tom, jak soudruzi z endeer resej podvodniky , ze se zase mnozej jak krysy v kanalech a ten smesnej pocet zabanovanejch pri posledni kontrole to jen potvrzuje (palec dolu)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.