Diskusia: Demanerové - válečné pouto

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem |Oromë|, 9/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Je velmi zajímavé sledovat dění této kvalitní hry.
    Hráči se musejí ptát, jestli můžou hrát.[​IMG][/URL][/IMG]
    [​IMG]
     
  2. Chuck

    Chuck Guest

    Nevidím dôvod, prečo by sa malo za takéto niečo banovať. Zase nechcite tu bany za každú blbosť. Pamätám si časy, keď sa občas nevypol Spaceball a nikto to neriešil, či hráči zbierali ďalej alebo nie, takže v kľude robte Demanerov. :)
     
    Rasputinn13 tohle ocenil(a).
  3. Borat

    Borat User

    Tak demaner by mal byť offline. Nakoniec ho vyplo o 00:00 :D Len teraz si neviem trúfnuť povedať, že kedy začne ráno...
     
    cernakockanatrave a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Alyctro

    Alyctro User

    ja by som tot nazval ,,ako sa uspešne vyhnuť demanerovi ,,:D zobral som ukol na herkula bo z kappy mi furt nic nepada , tak sa tesim tu , ale ten ukol v živote nedokocim na 60mega zasahových bodov na demanera,!! 1.bud sa tam nedostanem cez tých 50 ! vru ,2.alebo netrafim mapu . fakt ,ale fakt super :confused: ( stale okolo toho snoria len fulky ktorým ten herkul nie je treba tak pre koho je takýto ukol urcený .nestacilo to dat na 10mega zasahu demanera ) jaj :/.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. nazačiatku som to myslel rovnako, teraz mám 31 mega a na poslednom demanerovi sa mi podarilo urobiť 1,5 mega (8 iris, 3 lf4 + venom, havocky nie su full), keď sa ide spawnuť na tvojej mape tak pohoda, takisto keď sa spawnuje na susediacej mape - musíš si ustriehnuť presný čas kedy, po porte máš 20 sek keď na teba nemôžu zautočiť - takže stačí sa portnúť 15 sek pred spawnom demanera a vpohode sa ti stihnú aj rakety dobyť;) a čo sa týka máp, tak už druhý deň mi to vychádza, že to náhodne nie je a vďaka tomu už sa mi podarilo ho vychytať keď boli sme tam 2-4, takže 3k urka s jedného + bednička potešila:) škoda len že väčšinou to je len garantovaná odmena, a to rakety:cool: no a aby som len nehovoril, tak na ge6 mi to vychádza nasledovne:
    Sú tri možné typy ako mapy za sebou pôjdu a to buď:
    1.) 1-3, 3-4, 2-4
    2.) 2-4, 3-4, 1-3 alebo
    3.) 3-4, 2-4, 1-3

    v rámci týchto skupín to vždy pôjde tak, problém je ale zistiť ktorá skupina je ktorá:D najlepšie to je na príklade, začali demaneri, a prvý sa spwanil 1-3, to znamená že za ním bude nasledovať mapa 2-4 a potom 3-4...koniec skupiny...ďalšiu mapu neviem určiť, ale bude to buď 2há alebo 3tia...ešte sa mi nestalo aby sa to opakovali 2 skupiny za sebou...podľa tohto vzorca sa mi celkom úspešné darí vychytávať kde budú demaneri, hoci 90% ľudí čo ich strieľa sú na uplne inej mape:D a ak teraz demaner bude na 3-4 a potom 1-3, tak sa zopakuje taká istá séria ako včera a to:
    3-4, 2-4, 1-3/1-3, 3-4, 2-4/2-4, 3-4, 1-3
    potom to síce šlo ďalej 3-4,2-4,1-3/2-4, 3-4, 1-3 takže toto ešte celkom rozlúsknuté nemám, hoci pravdepodobne budú aj 3 rôzne kombínácie tých 3 skupín ktoré sa menia, ale to je len úvaha a moje pozorovanie:D

    EDIT: práve sa spawnil na 1-3, čo môže byť buď: dôsledok reštartu serveru ale chybou môjho systému:D:D takže berte toto ako čistú špekuláciu k téme:D:D
     
    Naposledy upraveno: 18/8/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Alyctro

    Alyctro User

    pfff, na mudrovanie som tu ja :D , stale platí co som písal vyssie , preco napr neupravit tie zashove body na menej , ked to slo napr urobit pri inych akciach ,spominanm si ked vybehli nove lf4 tiež tam bol treba urcity pocet cohosi ,ale kazdy siel len po RSB tak to pocas akcie upravili aby sa rsb nedal o tak lahko ziskat
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. tak na to si si odpovedal sám - herculy získať z kapy je nadlho, a v úlohe ho máš garantované na 100%;) keby to dali menej, tak by to zrobil kadekto, takto to stále môže zrobiť kadekto, ale musí u toho dlho čučať:D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Alyctro

    Alyctro User

    ja by som tot nazval ,,ako sa uspešne vyhnuť demanerovi ,,:D ten ukol v živote nedokocim na 60mega zasahových bodov na demanera,!! 1.bud sa tam nedostanem cez tých 50 ! vru ,2.alebo netrafim mapu . fakt ,ale fakt super :confused: ( stale okolo toho snoria len fulky ktorým ten herkul nie je treba tak pre koho je takýto ukol urcený .nestacilo to dat na 10mega zasahu demanera


    :) jaj ,no dobre , mas pravdu :) , ale stale latí co som písal hore :D to znamena že pre koho je to lahke? a kto ma potom jak ten herkul ziskať ? fulky ?? alebo my a nedame to skrz nich :D ?
     
    Naposledy upraveno: 18/8/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. no jo:D ale musíš to brať tak že majú vzrušo:D kde inde im príde 50 ľudí na mapu?:D:D:D a naviac, z tých boxov keď padne 20k urka alebo 100k muni (ktorá sa dá normálne použiť ako x4) tak neber to:D:D:D

    P.S. dokedy je vlastne akcia?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Spawnovanie demanerov je nahodné ako vysvetlíš že su 2x po sebe na jednej mape ??. Ta misia na hercules mala byť na 10 mg dmg a mala byť neopakovatelná a bolo by všetko vyriešené :D
     
    -baghira2- a Alyctro tohle ocenili.
  11. Alyctro

    Alyctro User

    jasne , nechcem temu o odmenach z boxov , tiež som dostal rb 100k 20k ucka ,ale ja chcem herkul kaslem na 100k munky . ale inak s týmto si ma fakt pobavil:D:D:D:D:D

    ... ,,no jo:D ale musíš to brať tak že majú vzrušo:D kde inde im príde 50 ľudí na mapu?:D:D:D

    jaaaajj:D:D:D:D:D:D:D
     
    -baghira2- a Dinosam-SVK- tohle ocenili.
  12. veď aj je neopakovateľná;)
    a ako som písal, 3 za sebou spawny sä v jednej skupine...ale ak daná skupina končí napr. na mape 1-3, tak ta druhá skupina môže začínať tiež na 1-3, teda idú po sebe 2x, čo stále platí...kebyže sa spawní 3x po sebe, tak to je už iné:D:D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Alyctro

    Alyctro User

    tak toto si pekne napisal , lenže ,,tí akože vývojari,,, či kto robí tieto ukoly su už asi trosku zdegenerovaní prácou a chce to takýto nestranný pohlad.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Prepáčte,všimla som si že je možné ukradnút bedničky....ako to ? :confused:
    a tiež že mi v poslednom čase žiadna nevypadne z demanera . Nie je to o dmg,pretože pred tým sme boli na demanera raz tolko hráčov s vysokým dmg a vždy mi vypadla. Neviem čo sa stalo ale som kus prekvapená.o_O
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Sentiero

    Sentiero User

    Aθηνa*SK a jak víš, že je kradou? Kolik dostáváš U, když ti to nedá bednu?
     
    Naposledy upraveno: 19/8/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. no to je možno aj vysvetlenie...to že ste boli viacerí, znamená, že je väčšia šanca, že sa ti podarí dostať debničku ak začneš strieľať medzi prvými...tým že je vás menej sa do demanera viac strieľa, vydrží dlhšie a zvyšuje to rozdiely medzi hráčmi s väčším a menším dmg;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Chalani ta uloha na poškodenie damanera , plati na to aj poškodenie do štitov ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. josef402

    josef402 User

    hraji sam o dost často mi padne bedna z demenera:) .prece 10 s nejvetsim poskozenim to da bednu:D
     
  19. -Birks-

    -Birks- User

    já jsem s akcí spokojený, měl jsem štěstí hned druhý den akce,kdy mi padl boxík z demanera ,vůbec nevím jak,protože mám jen lf3, a 8iris, nic víc a z boxíku 100k munice a od té doby to jelo luxusně,vyděláno 200k urka, 600k munice, stovky klíčů,stovky ee,stovky logdisků, na to že střílím x1 nějakých ani ne 5000,tak pro mě luxusní výsledek,úkol hotový, a to ještě akce nekončí. server cz2
     
  20. Zdravím mam otázku k dmg na demanera, pri bedniach, sa ráta ako dmg, pretože mam menšiu dilemu v tomto, dmg celkový? alebo dmg do hpčka? To isté aj pri úlohe. Pretože som lietal na dimikovi ale dopočul som sa že sa ráta do hpčka tak teda nech si som 100% istý.
    Ďakujem za odpoveď