Diskusia: Demanerové - válečné pouto

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem |Oromë|, 9/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Sentiero

    Sentiero User

    =Streuner=. Když sabuješ demanera, tak se ti do úkolu nepřipočítá nic. Takže si myslím, že se počítá jen dmg, který jde do hp. Si všimni, že tam je hodně hráčů co má venomy a cyborgy. Ale na 100% to nedokážu říct :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Ked mi vypadla na začiatku akcie bednička,vzala ju dokonca petka jedného hráča ....myslela som si že asi to bol omyl,no ked som ju šla rýchlo zozbierat ,vypísalo mi že sa práve zbiera box a nič.....

    To je fakt,no ....prvá som naklikla demanera, čiže bol celý čas moj. Moje dmg nie je na zahodenie a pri pohlade aký hráči don strielali by malo byt viac než isté že mi odmenu vo forme bedničky dá. No tri krát za sebou sa mi zdá bit kúsok zvláštne tak, ako ked mi cudzia pet ukradla bedničku o_O
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Tady jde o poškození a ne kdo první naklikne Demanera.

    Cílem této akce je způsobit co největší možné poškození, a získat tak co možná nejobjemnější náklad přepravovaný demanerskými nákladními loděmi. Zničené nákladní lodě po sobě zanechají 8 speciálních demanerských boxů, jež však budou viditelné pouze pilotům, kteří způsobili největší poškození.

    Box zůstává danému hráči na mapě až do nového restartu, takže ho lze dobrat později.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Presne ako hovorí firefox stalo sa že ma zostrelili a prišiel som si pre box z portálu kde rupol demaner ale moc som tých boxov nemal kedže na cz1 a mam len 2lf4
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Sebrán box z demanerské nákladní lodi.
    Obdržel jsi 10000 raket typu PLT-2021.
    Získal(a) jsi 1 CPU okamžitého štítu.
    Obdržen 1 laser typu LF-4

    Fiha, to bych necekal. :)
     
    Dinosam-SVK- a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Nemali byť dnes demaneri od 10:00? Už je 10:21 a ešte nič...
     
  7. Ahojte. Viem že je to OT ale už hodinu hladám vlákno kam to zaradit a už sa mi škulavie....proste nie a nie nájst.
    Od včera mám seknutú výrobu klúčov ,neviem zozbierat . Mám písat na podporu alebo ?
    Dakujem.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. S novým týdnem demaneři startují jinak:
    Pondělí 1200 - 2100
    Úterý 1100 - 2000
    Středa 1500 - 2400
    Čtvrtek 1200 - 2400
    Event ends 24.08
     
  9. Kde jsi to nasel? :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. až o 12tej? parada:mad:
     
    -baghira2- a Valkyria tohle ocenili.
  11. Před chvilkou to hodili na discord..užitečná to věcička :-D
     
    Naposledy upraveno: 21/8/17
  12. Borat

    Borat User

    S tým ti pomôže len podpora hry.
     
    cernakockanatrave tohle ocenil(a).
  13. mame rovnaky čas? ja mam 12:05 a na global 2 sa demaner neukazal,je este v servise?
     
  14. Na global 6 funguje od 12tej normálne
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. tu od 12,20 global 2
     
  16. Box z demanerskej nákladnej lode bol zozbieraný.
    Získal si laser: LF-4
    Získal si 2 Kyhalon.
    Získal si 2 Tetrathrin.
    Obdržal si 100.000 ks laserovej munície typu RB-214.

    tak aj na mňa sa dnes usmialo štastie:)
     
  17. Uz 3x sa mi stalo ze pri znicene demaner corsair vypadol box a zobral mi ho iny PET alebo hrac, malo by sa to opravit... nahlaste to.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Sentiero

    Sentiero User

    ▀▄~σκyπσ~▄▀ ale to se týká jen boxů, které vypadnou z velkýho demanera. Ty vidí jen hráči, kteří způsobili největší poškození. Box z demaner corsair vidí všichni, takže ho může vzít kdokoliv.
     
    -baghira2- a Aθηνa*SK tohle ocenili.
  19. Badmaniak

    Badmaniak User

    Stejně v něm není nic co by stálo za to. :)
    Taky proto je nikdo nestřílí. :D
     
    _mnemonic_ a -baghira2- tohle ocenili.
  20. Zdar, do úlohy na poškodenie Demaner Freighter sa počíta aj dmg do štítu, či len HP
    PS. 57,7M/60M :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).