Diskusia: Demanerové - válečné pouto

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem |Oromë|, 9/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Honzin

    Honzin User

    S tebou se domluvíme člověče :) :) :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Mιℓσš•CZ[ŁσŴ]Takhle noví hráči mají aspoň motivaci zapracovat na výbavě, aby si v příštím podobném eventu taky zahráli.
    Já osobně jsem s akcí spokojen, plno boxů a pár tisíc lodí v deníku ;)

    Obávam sa,že sa stane pravý opak. Hráči sa na hru vykašlú.Keď pri demaneroví,HI-tec,pirackom evente,alebo pri cubovi prípadne ICE zostreli hráč vlastnej firmy a to už nehovorím o členoch medzifiremných klanov,nevidím dôvod prečo by túto hru mali hrať.
    A ešte som zabudol war od klanu vlastnej firmy , citujem,,Prečo?Aby bolo čo strieľať!" Realita na CZ3.
    Takže
    Mιℓσš•CZ[ŁσŴ] takto nejako funguje domluva na CZ3 a nielen tam.
     
  3. pecko

    pecko User

    ale no tak kazdy jeden si prezil svoje, poznam hracov co chodia z klanu do klanu, ked prechadza event do eventu. ja osobne som v klane asi len 1/4 hrania, vkuse som to hral sam a sa nestazujem, teraz sa o mna klany "pobijú" :) ale nejde o to, proste ide o to ze novacikom sa vzdy mali. mna pri demanerovy neda cerveny ale zeleny, len preto lebo som ukladal miny pred demanera pre vecsi dmg
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. lorduriel

    lorduriel User

    za vse muzou multifiremni klany a moznost dat valku klanu stejny firmy.
     
  5. Mamina71

    Mamina71 User

    Dotaz k objevování se Demanera - před začátkem eventu Warden postnul přehled časů, kdy by měl být Demaner na mapách, viz např.:
    • Pondělí 23.10. ................... 11:00 – 00:00
    • Úterý 24.10. ...................... 15:00 – 00:00
    • Středa 25.10. .................... 12:00 – 00:00
    • a tak se ptám - toto info již neplatí ? Protože jsem přišel na mapu dnes (pondělí 23.10.) cca ve 20:50 a Demaner se již nikde neobjevoval. Je tedy nějaká změna ? (Ke hraní tohoto eventu jsem se dostal bohužel až nyní, 3 dny před jeho koncem).
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Warden

    Warden User

    Mamina71: Toto info je pořád platné. Problém je v tom, že dnes došlo k chybě a Demaner vylítl naposled ve 20:00. I když jsme to potom urgovali, nikdo již to nedokázal napravit, pouze bylo konstatováno, že došlo k chybě. Doufejme, že následující dva dny to mají řádně nastaveno.
     
    Mamina71 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

    Mamina71 Vzhladom na to, ze Demaner zajtra konci, tak sa moze aj stat ze to uz neopravia lebo ide o posledny den a mozno nebudu chciet zasahovat do eventu. Polietal by som na nich pred 20:00 ak budes mat cas lebo vsetci pozname BP a ich bugy v hre... :)
     
    Mamina71 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Warden

    Warden User

    |Oromë|: Vím že jsi to psal až po půlnoci, ale trochu to mate, jak jsi to napsal. Demaner bude lítat ještě dnes a zítra, tedy dva dny. Nemáme před sebou jen poslední den. ;)
     
    -baghira2- a Mamina71 tohle ocenili.
  9. Badmaniak

    Badmaniak User

    Jenže jak ti elitní hráči mají vědět, kdo kolik střílí? Pokud si tam hráč přilétne rubat to x3, tak prostě my to musíme třikrát víc vystřílet za něj, když kopem třikrát víc. A jestli někdo přiletí s x8? Tak to zase budeme střílet za něj, protože nekope tolik jako ostatní.

    Věřte, že kdyby to BP udělalo napevno (třeba 300M+300M, což je asi průměr), tak by vás z tama nikdo nevyháněl. Bocík by jste si stejně nenastříleli, odměna zas tak extra neni a akorát by jste nám ušetřili munku. Bylo by to jak na Hitacích. Střílelo by se lodě do deníku, ale ne kvůli samotné akci.
    Takže si stěžujte BP, které zavedlo docela dobrý algoritmus, který ale hráči si uzpůosbili ke svému. A to se nemůžete divit.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Selendix

    Selendix User

    Badmaniak - protože Demanery, Hitacy okupují multiklany, je třeba si stěžovat BP :D:D:D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. pecko

    pecko User

    tak tomuto ja vobec nerozumiem.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Badmaniak

    Badmaniak User

    Selendix - Ty Demanery okupují multiklany právě proto, že dmg Demanera se navyšuje počtem hráčů, kteří do něj střílí. Takže se nediv, že logicky chce každý šetřit draze vydělané x8 tím, že k tomu nepustí flaxy s x4 nebo ještě méně.
    Protože pokud by u toho ten multiklan nechal dalších 15 lodí, tak má Demaner okamžitě další kolo 500M HP a štítu, ne-li víc. A kdo myslíš, že by to střílel? Jasně že ten s x8. Ten Demaner se neptá, zda do toho někdo jede x1 nebo x8, prostě zvýší HP a nazdar.

    Takže je to jen reakce těch silných na to, co vymyslelo BP. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Denis2612

    Denis2612 User

    Badmaniak: Zase ty kecy. Mám dost velký DMG, abych si ten boxík vystřílel, bohužel se nikdy s hochama nemůžu domluvit na spolupráci, tak si občas zastřelím akorát někoho z nich. V létě jsem si na demanerovi nahrabal pěknou fůru boxů a to tam bylo mnohem více lidí.
    Každopádně já mluvím o tom, že se ze serverových eventů pomalu staly eventy klanové. Neomlouvám čerstvé hráče. Ti to mají sakra jednoduší, než před několika lety, kdy PVP mapy byly plné a dostat se na horní mapy bylo pro nováčka složitější. Já mluvím o tom, že jak je málo hráčů na CZ serverech, je demaner jenom pro pár vyvolených. Nevím, jak je to na globalu, ale na CZ by pro všechny bylo lepší pevné HP. I když tam jsou někteří, kteří by akorát stříleli slabší hráče.

    A s tím brekem, jak by se vám zvedlo HP demanera a že to má být donucení slabých hráčů jděte do háje. Eventy mají být proto to, aby si je užili všichni. Ne proto, aby jste si tam grindili boxy jen pár z vás. HP demanera se mění podle času jeho sestřelu. Ne podle toho, kolik tam je hráčů, takže i ten slabý flexáč by se mohl zapojit, protože to moc neprodlouží a nějakou odměnu v rámci XP a kreditů dostane. Tohle je důvod, proč to hraje tak málo lidí dneska a pak jen brečíte, že není koho střílet.
     
    Mamina71 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. pecko

    pecko User

    Naposledy upraveno: 24/10/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Borat

    Borat User

    Chalani príspevky som zmazal. -baghira2- chápem, že si chcel vysvetliť, ale dá sa to aj ináč. Týmto príspevkom si s časti len napadol nejakého Godlike a stále si spomínal len jeho. Dá sa to vysvetliť aj ináč a netreba spomínať žiadneho hráča.
    ZOHAN nabudúce stačí príspevok nahlásiť a počkať čo s tým urobíme.
    Mιℓσš•CZ[ŁσŴ] tvoj príspevok bol reakcia na Baghiru takže prepáč :D.
     
    Sentiero, svi1 a Warden tohle ocenili.
  16. Badmaniak

    Badmaniak User

    Denis - Promiň, ale jedinej kdo tu brečí jsi ty. :) Máš dost velký dmg? A kdo to má řešit? Pokud seš tak super, vstup do jednoho z těch klanů. Brečíš tady o něčem, co jsem zažil taky, ale nestěžuju si.
    A znovu k tomu HP. Je to podle počtu hráčů i času. Tak jako tak, pokud bereš polovinu toho co my ostatní, logicky tu druhou polovinu musíme vystřílet my ostatní za tebe.
    Takže mi řekni. Proč k tomu pouštět flaxy, když nám to jen ubere munici a přidá HP demanerovi? Které se mimochodem spíše jen zvedá ale klesá pak o dost pomaleji, přestože hráči odejdou.

    Takže mě je to jedno, já nemusim nic obhajovat. Jen ti vysvětluju, kde je značná část problému a to je proměnné HP. Bez něj by se to tak nehrotilo, stejně jako tomu bylo u Hitaců atd. Střílelo by se, ale ne takhle razantně.

    pecko - A k tomu je i odpověď tobě. Jakmile přiletí cizí loď, okamžitě se jí většina snaží nakliknout a jakmile se dostaneš na dostřel, chytneš od 2-5ti hráčů salvu. A to už jsem tu i psal. štíty očividně skoro nemáš a to HP? Kolik tak můžeš mít? 400? To je v pohodě jedna rána od tří hráčů.
    A jak jsem už psal, to co vidíš po puknutí je stav před posledním hitem. Někdy si zaleť na základnu co dává za 1M a pak uvidíš jen puknutí a nevíš odkud.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Denis2612

    Denis2612 User

    Nebrečím. Pouze konstantuji. Já nemám ani čas hrát, takže mi je to osobně celkem putna. Každopádně co když do těch klanů nechci? Tvé řešení problému je z bláta do louže. Navíc na fórech i v ENG se píše pouze o DMG a času. O počtu hráčů není nikde zmínka. Takže ne, za nikoho nic střílet nemusíš. Mění se to podle času. Tak nebreč, že ty ostatní musíš střílet.

    Každopádně mé tvrzení trvá. Darkorbit nedokáže přizpůsobit eventy malému počtu hráčů, ruší JPA apod. a pak se diví, že žádní noví háči nepřecházejí, kteří by do hry investovali peníze. :)
    PS: Vzhledem k tomu, že JPA už nebude, bylo by fajn zrušit jackpot z BB
     
    -baghira2- a Mamina71 tohle ocenili.
  18. Warden

    Warden User

    Denis2612: Zrušení jackpotu se připravuje.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Selendix

    Selendix User

    Denis2612 já bych spíš řekl, že DO nedokáže přizpůsobit event (Hitac, Demaner) pro širší skupinu hráčů.
    Např.: by mohlo těch NPC lítat víc, častěji, na všech mapách (vyjma x-1, 4-x a pirátských)

    Event by si užilo více hráčů.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Ne , neužilo , hráči jsou tak hamižní , že se domluví a stejně by ty 2-3 klany , co to tak mastí teď rozdělili a jelo by to nanovo. Já už tento event ignoroval o prázdninách , když jsem pochopil že náš klan se nezůčastní (nebylo zbytí , wary z poslední akce a v podstatě nás nikdo nemá rád :D ) a ignoruju ho i teď. Nejsem bohužel typ hráče , co mastí z klanu do klanu jen kvůli tomu aby tu "machroval" o eventech jak je dobrej a může mlít ostatní hráče díky kooperaci s ostatními klany (protože kdo se přidá k demanerovi , byť střílí x8 - prodlužuje jim čas na dalším demanerovi) , jak napovídá Badmaniak , to si radši ten event odpustim.
    Dle mého by právě na X-1 mapách měli udělat "mikroeventy" pro začátečníky (samozřejmě by se odvíjely i odměny) , kteří by si aspoň na nich vyzkoušeli jak to chodí a hlavně by si zastříleli. A šlo by to , žádný hráč na vysokém levelu by tam na to nešel - nedostal by odměnu....
    A pro spestření by se daly udělat "porty" na x-1 ze kterých by se nízké levely všech tří firem dostávali na stejnou mapu a i tam by mohli soupeřit...
     
    Mamina71 a -baghira2- tohle ocenili.