Diskusia: Demanerové - válečné pouto

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem |Oromë|, 9/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Už druhý demaner po sebe nešiel.....vie niekto čo sa deje?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. -Neptun-

    -Neptun- User

    Na CZ1 se demaner objevuje akorat v jiny cas (XX 11,31 a 51). Jinak jsem si vsiml ze mi z bedny padly i soucastky do montaze. Pry byl nejaky restart tak jsem doufal, ze by zvysili konecne to HP a ono nic. Aspon by mohly hodit pryc ty CPU na ISH pak jiste nefunguje hangar kdyz mame hromadu nepotrebnych veci.
     
  3. dik.....sakra, ale aspoň by mohli niečo oznámiť.....
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Badmaniak

    Badmaniak User

    Ty se klidni. Z jakeho prava urcujes co by meli davat za ulohy.
    Nevim proc by meli neco uravovat. Uloha neznamena splnitelna pro vsechny. A furt je o hodne lehci nez ta pred tremi lety. Ta byla prakticky nemozna...

    Rasputin: Restart to oznamuje. A oznameni ze se objevuje demaner dvacet minut po predchozim tu mas uz snad stokrat.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Jsem rád, že akce funguje jak má :D. Lehce mě mrzí, že teda nezvýší HPčka u demanera, ale tak co. Když je člověk rychlej jde dát i 2mega poškození a boxíky za to skoro vždycky padnou. Za mě je to celkem povedená akce, sice po nějaké době lehce nudná, ale povedená. Jediné co bych opravdu vytknul je to, že ,,denní úkol,, je jen na posledních pár dnů akce. Ale tak alespoň jsou olejíčky v kalendáři :).

    Dále bych se chtěl vyjádřit k snad už tradičním výkřikům od nováčků a slabších hráčů. Upřímně, nejde udělat každá akce, aby byla přístupná všem. A logicky nemůžete předpokládat, že si jen tak nakráčíte na mapu a dostanete všechno téměř zadarmo. Hold musíte pro to něco udělat. Dnes je všechno 100x jednodušší než bylo před lety. Jsou slevy na brány, dvojnásobné odměny => rychlejší havocy, herculy a LF-4, Na mapách je mnohem méně lidí než bývávalo, takže se dá mnohem lépe farmit. Když nebudete líní, tak si celkem rychle můžete udělat výbavu a pak se účastnit i těhle akcí... Jen to chce trošku zapracovat a nekritizovat hnedka všechno.
    Upřímně mi i připadá, že BP spíš aktuálně dělá schválně více akcí zaměřených spíše na skoro elitní a elitní hráče, aby si je udrželo. Cože je celkem logické, když se blíží spojení serverů. Jelikož pak zase bude víc lidí na serveru = víc prostřílené munice = víc boosterů atd. atd. => penízky :D
     
    Dinosam-SVK- tohle ocenil(a).
  6. Ahojte....
    .Neviem či mi niečo ušlo ,ale 2 hod už na mape velký bubo Demaner ani nešuchol :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Almáreon

    Almáreon User

    stačí se podívat na stránku č.7 nebo do popisu akce.Každej den je to jinak
     
  8. oooo dakujem ;) .
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. tak v tom máš pravdu...ja som to začínal hrať koncom roku 2012, a vtedy to bolo oveľa ťažšie...keď si spomeniem na čo všetko som pomíňal urko tak ma ide trafiť xD v aukcii to bolo zlé - neukazovalo koľko kto dal, a ak si dal menej, smola, kredity sa nevracali:D ľudí bolo viac, takže ak si nebol v klane ktorý mal veľa donov tak paladko nehrozilo:D nehovoriac o tom, že vtedy bola aj LF-2 za uridko, takže nazačiatok za 40k laser s 60 dmg, nie ako teraz keď sa dá kupiť za 50k so 125 dmg proti npc;) ale minimálne v hrách od BP to tak je...ako som prestal hrať toto, začal som hrať drakensang a tam tiež na začiatku to bolo ťažké, ale ako postupne hra išla ďalej tak teraz keby som tam začal hrať dosiahnem vybavenie, ktoré tam mám, za oveľa kratší čas...ale už ma to prestalo baviť, ide to tam do ...:D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. pecko

    pecko User

    ahoj, dostal som box popis: Box z demanerskej nákladnej lode bol zozbieraný.
    Obdržal si 20.000 Uridia.

    tych 20k u som mal dostat za to ze som bol v 10tke a ostatna odmena?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. pecko no jestli to podle FAQ chápu dobře, tak sis vytáhnul jednu z nejkratších slámek.
    PředmětŠance na vypadnutí
    LF-40,5 %
    Design Havoc0,05 %
    Stavební díl letounu Zeus0,5 %
    Stavební díl letounu Apis0,5 %
    20 klíčů ke kořisti20 %
    50 extra energie60 %
    1 ISH01-CPU50 %
    1 indoktrinační olej15 %
    2x kyhalon10 %
    2x tetrathin10 %

    U těchto předmětů je napsané že každý je generovaný samostatně, takže teoreticky pokud RNG bude nejvíc zlý, nemusíš z boxu dostat ani jeden z těchto předmětů, pouze garantovanou odměnu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. jak je možné že po pulnoci lítá demaner poprosím o vypnutí
    oficialne měl být do 0:00
     
  13. justcheckit a na jakým serveru hraješ? Demaneři lítají podle lokálního času serveru, takže v jiných časových pásmech se neřídíš tím co vidíš doma na hodinách. Takže by se to slušelo připsat. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Zdravím, takže zvýšenie HP nebude [​IMG]
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. cz1 dělají demanery unli a ospiš ....klan al+ac
    ostatní hráče odstřelují
    není to fér že si vydělají jen elitní hrači munici když to není oficialne zaplé
     
    Naposledy upraveno: 17/8/17
    adriankukol a -baghira2- tohle ocenili.
  16. Naposledy upraveno: 17/8/17
    adriankukol a -baghira2- tohle ocenili.
  17. Bych řekl že každý má možnost si tu akci přivlastnit, pokud má k tomu partu lidí a ne moc aktivní server. Je to možnost hry a pokud jim v tom ostastní hráči nezabrání, tak je to jen jejich problém.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Citát zmazaný!

    zneužívání chyby ve hře ,za to by měl být trest
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 17/8/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. O jakou chybu se jedná?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Citát zmazaný!

    že měl být vyplý demaner po pulnoci ,ale on jede do ted takže bych vybraným hráčům co dělají demanera bez oficialního času na demanera bych
    minimalně odebral odměny co získaly
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 17/8/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  21. Myslím, že tímhle se nikdo zabývat nebude, když jsou ve hře mnohem větší problémy a přípravy
    Na GE1 ty časy taky nesedí, kdy se má demaner zapnout
     
    Naposledy upraveno: 17/8/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).