Diskusia: Demanerové - válečné pouto

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem |Oromë|, 9/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Citát zmazaný!

    čas sedí každý den se zapíná v jiný čas demaner
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 17/8/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Myšleno tak, že se přes noc taky nevypl, takže demaner se objevuje 24/24
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. nevidím dôvod prečo by za chybu BP mali platiť hráči...demaner nevypli, kto má vedieť či je to chyba, alebo zámer, aspoň si slabší hráči niečo nafarmia.....zelenáči spamätajte sa
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. _mnemonic_

    _mnemonic_ User

    Je to stejne jako sekla akce SB. ci CC. nebo Ice -To je proste vyvoj hry -vic zivelnej nez asi programatori cekaly ale tak asi cele.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Borat

    Borat User

    Aký dvojitý meter? To, že sa demaner nevypol je chyba systému. To teraz mam byť celú noc na mape na APS a každého odpáliť keď streli do demanera? Kus choré. Ďalej máme na starosť viac serverov a toľko PC ani doma nemám.
    Takže to, že sa to nevyplo musí riešiť Bigpoint.
     
    Monika2020 a cernakockanatrave tohle ocenili.
  6. pecko

    pecko User

    no jedine co ma hneva je ta prva uloha na tých 60m dmg robim to od zaciatku, ale som uz pri konci. inak dobra mela je na kazdej mape kde sa objavuje za to palec hore a druhy palec hore taktiez, za to ze niekedy mam odmenu, za to palec dole, mala by byt vzdy :), a dobre je aj to ze to islo cez noc v kuse. ale dufam ze to zastavia, lebo niekto sa nabali a niekto pojde o holej. je to akcia pre silnejsich, slaby si neskrtnu. ak to pojde aj tento krat cez noc, tak si radsej pockam na 22:00 a idem sa vyspat teraz. takto stravit dovolenku som si nepredstavoval
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Borat

    Borat User

    Bola chyba v systéme. Už by to malo byť opravené a demaner by mal fungovať časovo správne. Ďalej obviňovanie sem nepatrí. Ma niekto dôkaz, že niekto podvádza? Podpora hry.
    To, že demaner bol aj cez noc je chyba BP. Hráči nemôžu vedieť či to bol zámer alebo chyba tak preto to robili aj ďalej. Takže keď niečo také dojde na podporu už teraz môžem povedať, že to neuspeje.

    OT príspevky zmazané.
     
  8. -baghira2-

    -baghira2- User

    Borat, moc Děkuji.

    V podstatě jenom o tohle mi šlo, aby to bolo nahlásené ako chyba systému..
    Nič viac. O nič iné mi ani nešlo. Vďaka.

    Už len dúfam, že podobná chyba sa nebude opakovať a demanery nebudú lietať po celú noc.
    Len to som pod tým myslel. To ostatné, som si fakt mohol odpustiť. ;)
     
  9. Borat

    Borat User

    ZOHAN nie nemôže. A pokiaľ naďalej bude znova nastane to čo minule. A ďalej to už nemám v plane riešiť. Diskusia je vytvorená k akcií a nie k napadaniu a obviňovaniu.
     
    Monika2020 a cernakockanatrave tohle ocenili.
  10. Korben

    Korben User

    ZOHAN, Neštvi, príspevky boli zmazané z jasného dôvodu. Kolega sa k tomu vyjadril. Ak má dôkazy, tak vie kam ich má poslať. To že bol príspevok zmazaný, neznamená že sem budeš vkladať screen toho príspevku.
    Screen som ti v príspevku zmazal.
    -baghira2-, mal nedávno ban na fórum, pre porušenie pravidiel, no to neznamená, že ho musí mať aj teraz. Na svoj prehrešok bol upozornený.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Badmaniak

    Badmaniak User

    Děláš si srandu, že to co jsem napsal já bylo off topics? Dyť jsem psal jen o téhle akci, o tom kolik sem já a kdo nastřílel a vyjádření k tomu, co tu ostatní psali o demanerech a ukolech. Tohle už víc "topics" bejt ani nemohlo.
    Fakt, zas ještě cenzura tady, supr. Hráč se ani nemůže vyjádřit a podebatovat o tématu.
    Za hrubý jazyk? Fajn, smažte to. Ale že to bylo off topic, to už je trochu moc.

    Až tenhle citát je off topic, ale je vlastně topic, protože se vyjadřuju k příspěvku administrátora v tomhle topic!
    K smíchu!
     
  12. jaritko

    jaritko User

    Čo je výhodné pre hráčov, to vedia veľmi rýchlo opraviť.
     
  13. Chyba je opravená a demeteři lítaj pořád... tak neví no :/
     
  14. Borat

    Borat User

    No malo by to byť opravené, ale ako vidím nieje. Čo už. Nahlásim to znova, ale odpoveď skôr ako ráno nedostanem.
     
    Monika2020 a cernakockanatrave tohle ocenili.
  15. Borat tak co teda? Můžu je dělat, nebo si dát radši pauzu a pokračovat v nich až zítra?
     
  16. ZOHAN

    ZOHAN User

    A může náš multiklan na cz1 tyto NPC střílet? Nechceme odpočet ani žádný trest za to?
     
  17. Borat

    Borat User

    Pozrite sa. BP to malo opraviť a to mi písal vývojar hry súkromne, ale ako vidíte neurobilo sa to tak. Možno sa ešte vypne o 00:00, ale pochybujem. Je len na Vás čo budete robiť. Do toho sa Vám miešať nemôžem

    A po pravde stále sa nájde niekto kto by ho zničil aj keď bude cez noc.
     
    Monika2020 a cernakockanatrave tohle ocenili.
  18. Borat, ale mě by zajímalo zda za to budu trestně stíhán :oops:, nebo se bavíme jen o morálním pohledu na tuto chybu.. nechtěl bych tu zase zítra vidět důkazy pana baghiry vol.2 :D:D
     
  19. 123812

    123812 User

    pyяø•uиsтøppαblє Stojí ti to za případný ban? Jsou ty odměny tak skvělé, že se ti to vyplatí? Je to chyba, hlášená, co udělá BP - jestli to nechá tak, nebo potrestá - to je ve hvězdách. Já bych ti nedoporučoval to dělat, ale je to na tobě... Klidně to riskni, ale pak se nediv a nestěžuj si.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. 123812 právě proto se tu ptám :) Primárně tam chodím na lodě, ale boxíkem taky nepohrdnu :D