Zpetná vazba Diskusia: Empyrianský pochod

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 31/8/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. Drift1

  Drift1 User

  Já jsem spokojený.Další design na orcus. Střílím to na mapě podle své taktiky kvůli kolotočům. Vyberu si jednu čtvrku mapy od portu k portu na jedne straně a jde to docela rychle.
   
  -baghira2- tohle ocenil(a).
 2. *Firefox1*

  *Firefox1* User

  neneman321 Na luminy nepotřebuješ 7,5násobek bílé a momentální montáže jsou pro mne nezajímavé takže nuda.
   
  ****4**** a -baghira2- tohle ocenili.
 3. neneman321

  neneman321 User

  *Firefox1* však ano, každého baví něco jiného, já se s tebou nechci hádat, jenom mě přijde hezké kropit uber a boss npc 7,5 násobkem, já hraji jen pro zábavu a spíš jen přes akce a tak mám ještě 700 000 bílé z vortexu a za Luminium chci sesbírat jen ty moduly, nikdy nevíš jaký ti padnou a třeba se zadaří a padne nějaký dobrý
   
  -baghira2- tohle ocenil(a).
 4. Honzin

  Honzin User

  Ještě můžeme sbírat bomby na NPC .
   
  -baghira2- tohle ocenil(a).
 5. *Firefox1*

  *Firefox1* User

  ta bomba je za luminium pěkně drahá v klas.pemanentce je daleko levnější
   
  -baghira2- tohle ocenil(a).
 6. kentik007

  kentik007 User

  Klikanie GG absolútne počas tejto akcie nespolupracuje.
   
  -baghira2- tohle ocenil(a).
 7. *brutus*

  *brutus* User

  kentik007 nediv se víš co kliká autopilotů
   
  -baghira2- tohle ocenil(a).
 8. kentik007

  kentik007 User

  *brutus* Oni sú tu už dlho a toto sa nedeje dlho tento problém.. Nepripisujem to boterom.
   
  -baghira2- a pepan70 tohle ocenili.
 9. A zase nikde nevidím krystal rozvratu, hlavně že bez něj nevyrobíš ani lepší raketomety, je to zoufalost už, ani po roce nemám např. Hydru, a to beru krystal vždy za klíče (je ho tam ale pořád málo) a průběžně dělám brány a neplýtvám ho na speciální bedny. Nemluvě o alloy hydra atd., které ti přijde 1 kus sem tam. To je dřív na loď Plus!
  Vždy když BP něco nového nasadí, tak je potřebných součástek spousty v kalendáři aj., jenže po čase na to zapomene, protože je další nová věc, kterou podporuje a pořád dokola. Takže současně s novou věcí hrající hráči ji brzy mají a ti co zrovna nehráli mají už smůlu:eek:.
  Jinak bohužel akce spíše nezajímavá, samé možná, malá šance atd. Zkušenost z této minulé, kdy byly vesměs fragmenty k ničemu, se za nimi honit nebudu.
  Jediné zajímavé na akci jsou mikrotranzistory, které prostě v bednách nejsou, takže štíty B-03 po roce také nemám full.
   
  -baghira2- a -*J*A*G*U*A*R*- tohle ocenili.
 10. *brutus*

  *brutus* User

  opět a zase jenom fňukáš,já mám raketomety všechny protože nejsem líný a místo plakaní na fórum pravidelně chodím hádesky a to s kýmkoliv a o víkendu nějaký čas branám taky věnuju,protože světe div se je z toho nejen bílá,ale i ten zmiňovaný krystal.Už mi to trochu přijde že máte představu jako od státu,že nátáhnete pazoury a dávej a mít všechno hned,hra je nekonečná a nemusím mít všechno hned
   
  -baghira2- tohle ocenil(a).
 11. ZOHAN

  ZOHAN User

  *brutus*, Nemusíš zase tak hned nasazovat na ''naši'' irenku.
  Proč se jí raději nezeptáš, kolik hraje účtů, na jakém serveru a kolik minut denně(týdně či měsíčně) se této hře či eventu vlastně nakonec věnuje? A ještě když je zcela evidentně farmář, tak proč to stále tak hrotí. zeptej se na ge-2 bbb jak to dělá, že má už skoro všechno a skoro to nehraje.;)
   
  -*J*A*G*U*A*R*-, *Firefox1* a *brutus* tohle ocenili.
 12. *Firefox1*

  *Firefox1* User

  neneman321 taky hraju pro zábavu a převážně akce již 12let a vím které moduly potřebuji a kde je získám a co potřebuji do momentální + lodě kterou hraji. Ostatní jsou v depozitáři hangáru a již je asi nejspíš ani nepoužiju. Neplácám zbytečně munkou na kraviny co mi nic nepřinesou a tak mám k dispozici mmj.přes 4mil. bílé ;)
   
  -baghira2- tohle ocenil(a).
 13. Sygauras

  Sygauras User

  Je fascinují jak je někde v faq napsané že Luminium padá z NPC a čím silnější je tím víc Luminia.
  Sestřelím straunera - 11 Luminia, sestřelím Boss devo = 16 Luminia ..... hmmmmm, co mi asi tak vyjde líp když si to luminium chci nasbírat ?
   
 14. *brutus*

  *brutus* User

  Sygauras hmm co takhle nějaký uber,třeba uberkristallon má rozmezí 50 až 80 nebo ještě lépe za dodělání abg alfa 500,beta 1500 a gama 3000 luminia a to už je snad pěkný ne+ s každé brány 2 klíče empyrian:confused:
   
  -baghira2- tohle ocenil(a).
 15. Sygauras

  Sygauras User

  Éééééé ..... nechci ze sebe dělat matematického génia ale přijde mi že je "efektivnější" sestřelit 200 lordakii než jednoho Ubercokoliv když mi jde v podstatě o počet Luminia.
  Ale je možné že jsem matematicky mimo a něco mi uniká.
  Je taky možné že já se bavím o voze a ty o dortech.
   
 16. *brutus*

  *brutus* User

  tak jasně pokud to dáš na pomocníka jako to vidím na 1-2 tak tomu potom rozumím,jinak nevím jaké dorty řešíš ty,ale já se bavím o luminium!;)
   
  -baghira2- tohle ocenil(a).
 17. ....tak BBB je jaksi v tomto kontextu mimo mísu, ne?? 3 účty (full Citadelay) každý den ve správný čas a na správném místě.....o_O ;)
  ...a pozdravem -*VΣNI*VIDI*VICI*-
   
 18. Ahoj,
  padají někde ty epion designy na lodě, nebo se dají jen koupit? Nebo padají v deltě? Minule prý něco padalo ale malá šance
   
  -baghira2- tohle ocenil(a).
 19. *brutus*

  *brutus* User

  -baghira2- tohle ocenil(a).
 20. maronon

  maronon User

  nuda a zas len nudná dlhá akcia iba tak dobra pre autopiloti ..... ale nie pre hráča čo sa v strielačke nechce zahrabať do blbého zberu...
   
  -baghira2- tohle ocenil(a).