Zpetná vazba Diskusia: Galaktický svár

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Komunikační Satelit, 12/8/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Je to akce o ničem člověk nemůže ani teď 14 dnů jít na paladko jelikož hraje na PVE serveru a jakmile bych proletěl 4-4 tak ztratím ochranu na 24 hodin :(
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Pominu to, že sbírat pala v dnešní době je samo o sobě dost k zamyšlení, ale když si necháš jednu loď na 5-2, druhou budeš sbírat a až budeš potřebovat prodat, tak odloguješ 5-3, naloguješ 5-2, prodáš, odloguješ 5-2, naloguješ 5-3 a vesele sbíráš dál a 4-4 ses úplně vyhnul.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Vidím, co se tím snažíš říct, ale dovol, abych ty úkoly trochu rozebral:
    - znič nepřátelské hráče 5/10/25/40/150: Pro slabší prakticky nesplnitelné (v PvP proti jiným top hráčům se to prostě nedá)

    - poškoď libovolné hráče 2,5 mil./8 mil./13 mil./23 mil./150 mil./250 mil.: Opět pro slabší prakticky nesplnitelné (možná se s někým domluvit, ale myslím, že to je proti pravidlům. A i kdyby, neznám nikoho, kdo by měl ty nervy být na PvP mapě, nechal se poškozovat a taky by byl ochotný si furt opravovat loď - protože vždycky se najde někdo, kdo by proletěl kolem a sestřelil nás)

    - použij EMP 10/15/50: Splnitelné, ale za vysokou cenu (uridium a zdroje do montáže se neshánějí snadno)

    - použij maskování 10/20/40: Splnitelné, taky za vysokou cenu.

    - dovol nepříteli poškodit tvoji loď 2,5 mil./5 mil./10 mil./30 mil.: Tohle je jeden z těch snazších (stačilo by si vzít citadel bez štítů)

    - zůstaň 30min. /1 hod./ 2 hod./ 5 hod.: Upřímně nevím, jakou má BP představu o tom, jak dlouho chce průměrný hráč DO strávit hraním této hry. Čas, který strávím opravou lodi a letem zpátky na PvP mapy je 3-4x delší v porovnání s časem, který tam přežiju.

    - splň 20 cílů: Tohle slabší fakt nedá...

    Čili: s tím co mám bych byl z tohohle množství úkolů schopen splnit asi 7 - 13 cílů (a těch 13 skutečně počítám i to, že bych přetrpěl ty úkoly s časem, a fakt se snažil použít ty předměty). A to množství permanentek by taky nebylo nijak převratné. To mi za ty nervy fakt nestojí.

    Těm z vás, kteří se do toho vrhnou, upřímně držím palce a přeji mnoho úspěchů a pevné nervy (protože budou potřeba). A my ostatní si holt počkáme na nějakou další akci.

    PS: Ano, permanentku je skutečně lepší koupit až po splnění těch cílů (dělám to tak už po několikáte). Chápu ale, že z mého prvního příspěvku to vyznělo, že si je kupuju předem.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. riadna somarina ked takato akcia tak 1 vz 1 a nie 8 vz1
     

  5. Chápu tvůj pohled na věc. Asi budeme mít rozdílnou výbavu i názor na to, co je drahé a co ne. Zkus tam jít s klanem (pokud nemáš nějaký lepší, tak zkus najít) To taky dělá hodně. Jinak tahle pvp akce je většinou 1 na vícero pve akcí, takže celkově to není zas takovej průšvih i pro slabší hráče. A ber to tak, že je fér mít i akce tohoto typu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Jistě, názor máme určitě každý jiný, ale jsem rád, že jeden druhého chápeme. Děkuji za podnětný příspěvek do diskuse k tématu a přeji hodně úspěchů při hraní.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Děkuji, tobě taky :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. -baghira2-

    -baghira2- User

    123zelenina

    poškoď libovolné hráče 2,5 mil./8 mil./13 mil./23 mil./150 mil./250 mil. splnitelné.
    Pokud máš míny, formaci lyže, mask a citadell. Jde to na pohodu. A na sebe.

    dovol nepříteli poškodit tvoji loď 2,5 mil./5 mil./10 mil./30 mil. splnitelné
    Pokud vlezeš do radiačky s citadell na 4x PvP mapách akce s mask, lehké.

    - použij EMP 10
    - použij maskování 10

    není škoda minout urko, z denních úkolů padá bohatě.
    Scrap který za tyto cíle padne, se shání mnohem hůř..

    EDIT: Jenom můj postřeh.
     
    Naposledy upraveno: 22/4/22
    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► tohle ocenil(a).
  9. dovol nepříteli poškodit tvoji loď 2,5 mil./5 mil./10 mil./30 mil. splnitelné

    Minulé taky byla akce kde tohle bylo a stačilo bitevní stanici mít z klanem co máme war byli jsme tam ve dvou já MMO a jeden VRU který mě dávál s aegisem opravy a úplně v pohodě :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. zdarec1234

    zdarec1234 User

    Na bojových mapách je až na pár hráčů prázdno. No nic moc.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. To se dá v neděli celkem očekávat...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. -baghira2-

    -baghira2- User

    To bylo dobře, že v nedeli bylo, až na pár hráčů prázdno.

    Na GE7 a GE5 sem rovnou udělal 12 cílů bez obtěžování jinými hráčmi. A v pohodě.

    EDIT:

    Co se týče původní GE7, získal sem nestabilní moduly na diminishera, kterého tam vlastním.
    Co moc potěšilo. A týkalo se to, této akce. Někdy je lepší, těšit se z mála. Doporučuji všem..
     
    Naposledy upraveno: 25/4/22
    zdarec1234 tohle ocenil(a).
  13. Ja som si akciu síce dokončil hned ako to bolo možné,ale tbh asi najhoršia akcia akej som sa kedy zúčastnil. Lepší program vyhráva.
     
    stefan.sv, -baghira2- a zdarec1234 tohle ocenili.
  14. Když pominu, že mě na bojovkách sestřelí to, čemu se asi říká vláček (+-6 lodí s jedním pilotem), mě dnes překvapilo, že mě o hromadu bodů reputace připravila loď stejný firmy bez válečnýho stavu. Jestli je to někde v pravidlech akce, nevím, ale je to ***** teda ještě o level vejš než multiklany!
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/4/24
  15. ZOHAN

    ZOHAN User

    FAQ :
    Proč na mapě 4-4 nefunguje horečka na ''vybrané'' lodě :: centurion, goliath plus???
     
  16. Neřeším nějaké umístění, řeším cíle :D

    Hrají na PVE serveru a musím říct že z takové odměny má fakt člověk radost:
    Zničil jsem saturn citadel :D
    Obdržel jsi 7.014.700 bodů zkušenosti.
    Bylo ti započítáno 39.292 bodů za čest.
    Obdržel(a) jsi 4.675 jedn. uridia.

    A pak že to nejde na klasickém serveru najít nějakého hráče na PVP nemožné ale na PVE máme saturny :D
     
    *Firefox1* a -baghira2- tohle ocenili.
  17. Až sa budem chcieť tejto akcie zúčastniť tak sa do nej zapojím. Je to PVE server tak nechápem prečo dostanem červený kruh pri prelete cez 4-4 ,keď na nikoho neútočím ani so to neaktivoval v CPU. Mňa akcia Galaktický svár vôbec neoslovila. na tomto serveri som začal hrať kvôli relaxu, nepotrebujem si nič dokazovať. Takže pre dnes dosť, vypínam.
     
    Fazer7λητк a -baghira2- tohle ocenili.
  18. Tak cíle hotové a může se jít nakupovat :D

    Získal(a) jsi 25 Scrap. (10x)
    Obdržel jsi 500 raket typu HSTRM-01. (10x)
    Obdržel jsi 500 raket typu UBR-100. (10x)
    Obdržel jsi 3000 raket typu PLT-2021. (5x)
    Obdržel jsi 2000 raket typu PLT-3030. (10x)
    Obdržel jsi 4.500 laserové munice typu UCB-100. (10x)
    Obdržel jsi 3.000 laserové munice typu RSB-75. (10x)
    Obdržel(a) jsi extra-energii do generátoru galaktických bran: 125 x (5x)
    Získal(a) jsi 50 Regulátor axionových paprsků. (10x)

    A pak sběr bitevní boxíku:

    Získal(a) jsi 1 DMG-ZPVE.
    Získal(a) jsi 100 Fragment věčnosti.
    Získal(a) jsi 100 Fragment věčnosti.
    Obdržel(a) jsi extra-energii do generátoru galaktických bran: 50 x
    Získal(a) jsi 100 Fragment věčnosti.
    Obdržel(a) jsi extra-energii do generátoru galaktických bran: 50 x
    Obdržel(a) jsi extra-energii do generátoru galaktických bran: 50 x
    Získal(a) jsi 100 Fragment věčnosti.

    Obdržel(a) jsi extra-energii do generátoru galaktických bran: 50 x
    Obdržel(a) jsi extra-energii do generátoru galaktických bran: 50 x
    Získal(a) jsi 100 Fragment věčnosti.
    Obdržel(a) jsi extra-energii do generátoru galaktických bran: 50 x
    Získal(a) jsi 1 DMG-ZPVP.
    Získal(a) jsi 1 SPC-ZPVE.

    Získal(a) jsi 1 DMG-ZPVE.
    Získal(a) jsi 1 HP-ZPVE.
    Získal(a) jsi 50 Scrap.
    Získal(a) jsi 100 Fragment věčnosti.
    Získal(a) jsi 50 Scrap.
    Získal(a) jsi 100 Fragment věčnosti.
    Obdržel(a) jsi extra-energii do generátoru galaktických bran: 50 x
    Získal(a) jsi 50 Scrap.
    Získal(a) jsi 100 Fragment věčnosti.

    Získal(a) jsi 1 Mechanismus P.E.T. Bóje boje. (tady jestli by se našla dobrá duše která by mě hodila odkaz co to dělá a jak se to používá jelikož nevím co to je, díky)
    Obdržel(a) jsi extra-energii do generátoru galaktických bran: 50 x
    Získal(a) jsi 1 SHD-ZPVP.
    Obdržel(a) jsi extra-energii do generátoru galaktických bran: 50 x
    Získal(a) jsi 50 Scrap.
    Získal(a) jsi 100 Fragment věčnosti.
    Získal(a) jsi 50 Scrap.
    Získal(a) jsi 50 Scrap.
    Obdržel(a) jsi extra-energii do generátoru galaktických bran: 50 x
    Získal(a) jsi 50 Scrap.
    Získal(a) jsi 1 SHD-ZPVP.
    Získal(a) jsi 1 HP-ZPVE.
    Obdržel(a) jsi extra-energii do generátoru galaktických bran: 50 x

    Já musím říct že jsem spokojený za ty ABR to se vyplatilo to otevřít a pak ten zbytek taky nebyl špatný akorát moduly na lodě které nemám :D a jak vy jste na tom?
     
    *Firefox1* a -baghira2- tohle ocenili.
  19. -baghira2-

    -baghira2- User

    CharlieSheppard tak to si šikulka. Gratuluji.

    Ať se Ti v této akci Galaktický svár, daří dál.

    A také v mnohých dalších akcí štestnou ruku.
     
  20. Neskončila sa už táto akcia náhodou hrám na pve serveri priletel som na 4-1 mapu a ochrana vypnutá to čo je za prekvapenie
     
    -baghira2- a Fazer7λητк tohle ocenili.