Zpetná vazba Diskusia: Gólová Horúčka 2024

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 13/6/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. tmbk.jpg

    Upraveno moderátorem: úprava velikosti obrázku
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/6/24
  2. Drift1

    Drift1 User

    No hurá došlo na boxíky. Teď si bude každý stěžovat že z nich padá málo. Ano 24sedmičky to chápu ale když si takhle normální hráč dokáže nasbírat tak proč toho nevyužít? Pro mě jako normálního dlouholetého hráče je x desítek tisíc energií poklad a postup zase dopředu. Na co při akci nebo po skončení banovat když se o může osekat...no uvidíme o kolik..
     
  3. Kuličky zůstaly, ale po lodích na mapách ani památky. Padaj po úpravě z těch kuliček ty dizajny? To jsem čekal, že omezej EE, ale taky jsem čekal, že pro nás bez autobotů přidaj víc dizajnů a asi nic. Jen z beden asi žádnu národní sadu nedám. Počítám, že ty automaty maj posbíranejch sad několik, ne-li všechny. Taky zklamání.












    Edit: On ten restart ráno rozbil automaty, že jo? Že jo? Prd že ten další restart opravoval bránu, oni se snaží pustit do hry ty automaty, kterejm to nejde, že jo?
     
    Naposledy upraveno: 20/6/24
    *brutus* tohle ocenil(a).
  4. uUu

    uUu User

    No vazne uplne pusto na mapach, nik uz nezbiera boxiky, 8EE tak za 10min, to sa im asi neoplati
     
  5. Drift1

    Drift1 User

    Je to škoda...co naděláme..na co něco udělat aby ty automaty poklesly když to mužem zničit i těm poctivým...
     
  6. *brutus*

    *brutus* User

    no bodejď by někdo sbíral,každý vypisuje že má 100 a víc ee a navíc se mluvilo o skenovaní a možném banování,banovat se mělo automaticky kdo sbíral 24/7 a ješte ty ee sebrat,všem poctivím tu hru boteři skazili
     
  7. Vidím, že autoboti jsou zpět, takže restart se povedl :-D
     
  8. Mne príde, že máte strašne krátkozraké riešenia. Súhlasím že programy sú problém, bezpochyby. Ale nonstop ich banovať nie je riešenie ale vznik ďalšieho problému. Naozaj si myslíte, že keď ich zabanujete tak si taký hráč povie "okej, tak si vytvorím nový účet, budem hrať poctivo a možno za 5rokov bude fullka" ? Nie to sa nestane. Stane sa iba to, že to prestanú hrať nadobro a prestanú do toho sypať peniaze, ktoré sú potrebné na fungovanie hry. Zameral by som sa na systém, ktorý to vie detekovať a nepustiť ich hre, tak ako to má konkurencia, kde musíš prejsť cez Anti-cheat kontrolu. Vieš si predstaviť, že zabanuješ 90% hráčov ? S kým by si hral so steunermi ? Veď sa už nad tým zamyslite, potom by zas ľudia plakali, že to nikto nehrá a hra by umrela. Táto hra je v takom stave, že nie je možné trvalo banovať programy, inak tá hra rovno môže skončiť celá, minimálne nie na starých serveroch. Už to, že im berú česť je dostatočný trest, veď tie programy to muselo stáť toľko peňazí za boostre až to nie je možné. Treba vytvoriť anticheat a nie trvalé bany. Ja si dobre pamätám ako ľudia plakali pred spojením serverov ako je tá hra mŕtva a po vlne perma banov by bola ešte mŕtvejšia, to si rovno môžete vytvoriť single-player verziu.
    Ja budem radšej hrať proti programom, ktoré mi plnia úlohy a tým si vytváram dopamín, čiže radosť ako tam poletovať sám a zabíjať si kristalony. Každý deň paladko na hodinku, popukám pár 100viek programkov a som šťastný. Len by som chcel podotknúť, že táto hra nikdy nebola fér. Teraz získavajú ranky programy a predtým hráči čo do toho neskutočne sypali, takže ak Vám ide o ranky a ste F2P alebo hráč čo dá max prémko a zľavák tak v TOPke aj tak nikdy nebudete či budú programy alebo nie.
     
  9. neneman321

    neneman321 User

    PaloSčerba, nesouhlasím, jsem pro to aby banovali v BP a to tvrdě, žádný mazlení 3 dny stopku a vzít jen čest, ale permici hned, když si hráč založí nový účet a začne hrát na automatu znova jednoduše mu zablokovat IP adresu, případně najít jiný způsob aby se do hry už nedostal, a co se týče toho zabanovat 90% programu ? jednoduše spojit poctivé hráče na jeden velký server kde by to žilo, upřímně mě to nebaví lognout na mapu a přeletět mapu a vidět jen kolotoče, úplně mě to odrazuje od toho abych hrál zase aktivně.
     
  10. ZOHAN

    ZOHAN User

    PaloSčerba, Jak BP pozná prokazatelně ''poctivé'' hráče, když v minulých ban vlnách zabanovali i takové hráče, kteří ani nevědí, že něco jako program ani neexistuje a to dokonce opakovaně, když po prvním banu ani nenalogovali? Za co dostali ten druhý a závěrečný ban?
    A proti jejich rozhodnutí není odvolání? Proč asi? Něco mi tu nesedí....
     
  11. Už to říkám po nekolikátý. Stačilo by mi, kdyby prostě ty, co lítaj 24/7, nepouštěli do akcí a žebříčků. Ať si tu botujou do aleluja.
     
    *brutus* tohle ocenil(a).
  12. neneman321 Pekná predstava, ale bohužiaľ takto to v reálnom živote nefunguje a ani fungovať nebude :) BP je firma, ktorá ma zarábať peniaze a vysvetli mi jediný dôvod, prečo by BP zabanoval všetky programy, vytvoril iba 1 server kde by hralo pár stoviek poctivých hráčov, keď zarobia kľudne o 90% menej ? :) Uvedom sa, je to firma, stále nám to dokazuje, jediné o čo BP ide sú peniaze a neexistuje 1 racionálny dôvod z pohľadu biznisu, prečo by spravili tak krok, stále dávajú akcie a v nich niekoľko platených balíkov :) Vieš teba frustruje, že sú tam kolotoče, akcionárov BP frustruje, že si nemôžu kupovať každý rok nový Rolls Royce :) Žiješ v strašne nereálnom svete, nerobia to pre to, aby uspokojili teba ale aby zarobili peniaze. A realita je taká že automaty im pokrývajú väčšinu ziskov.
    ZOHAN - jednoducho, stačí na to vytvoriť algoritmus, ak to funguje v iných hrách bude to aj tu, len to niečo stojí a asi si vypočítali, že im to za to nestojí alebo dôvod je otázny.
     
  13. Od úpravy jsem z kuliček zobnul letadla asi 3 či 4x v neděli nebo kdy a včera jednou. Sbíral jsem tak intenzivně, že jsem byl včera i podezřelej a byl ve vězení.

    Takže si odpovím sám. Ano padají, ale padají tak málo, že vlastně nepadají.

    A sám si poděkuju. Díky!

    Pravděpodobnost, že vypadne z kuličky národní dizajn, je zhruba stejná, jako vyklepat ze Stingera Kavkaz. Takže šance krásná...
     
  14. ZOHAN

    ZOHAN User

    To jako BP vytvořil algoritmus na banování poctivých hráčů? To ten algoritmus vytvářeli asi děti ve školce jen tak, než si šly lehnout po obědě? A kupodivu to fungovalo, protože si nikdo nestěžoval. No vlastně stěžoval, jen to BP neřešil.
    Jak je to jednoduché.:)
    Tak po včerejšku jdou ty české designy do koše a nasadíme ty slovenské...
     
  15. Ad kuličky. Ten obsah se každym dnem snižuje a upravuje nebo se mi to jen zdá? Uplně (od včera) mi přestaly padat klíče. Jsou tam ještě?
     
  16. neneman321

    neneman321 User

    Delta-7925H, boxuji na slabším a za poslední půlhodinu jen 1x 3 klíče 1x 11 EE a Uri skoro žádný, jediný co se vyplatí jsou logdisky, jinak to nemá smysl boxíkovat, BP to moc osekal, co se týče desingu na letouny tak za celou dobu akce mě padl jen jeden z kuličky, zbytek z beden
     
    Delta-7925H tohle ocenil(a).
  17. ZOHAN

    ZOHAN User

    neneman321, A nesbíráš to i petem a hlavně záleží na jaké mapě? A pořád funguje nepochopitelný redukční systém boxíkovaní a samozřejmě i tolik oblíbený dminishing.
     
  18. S tou mapou víceméně souhlasím, ale jak letouny tak klíče mi zobla petka víckrát. Dizajny bych řekl jen petka...
     
    *brutus* tohle ocenil(a).
  19. ZOHAN

    ZOHAN User

    Delta-7925H, Ono je krásné pozorovat, jak pet díky profilu pilota na boxy a samozřejmě s double balíčkem a protokoly záchrany sbírá zajímavé počty věcí, jen BP ti dovolí takto sbírat cca 2 hodiny na stejné mapě, potom začne fungovat jejich systém a hráč je nepochopitelně omezen na uridiu minimálně...to je ten ''biznis'', jak píšou na chatu borci?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    P.S A to se vyplatí Horste.;)
     
  20. No však jo, mě to na jedný mapě ani víc jak 20 minut nebaví. Navíc jsou v kuličkách kupóny na skoky, takže je využívám víc než hojně. Dokonce mi to fungovalo tak, že po třech ze čtyř skoků jsem na tý mapě zobnul dizajn první z bedny. Chytám při sbírání taky speciály, tak cestuju Orbitem.