Diskusia: Halloween

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem |Oromë|, 19/10/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. LowEnough

    LowEnough User

    Je pravda že tato akce je velmi povedená, odměny super nepamatuji nikdy lepší (samozřejmě myslím bránu) takže pokud bude tento trend pokračovat , tak se máme na co těši. Vždy si koupím double box a protokoly mám 9 *3% + profil 20 %. Takže není problém i přes 100k RB-214 :eek:
     
    -*-*-*-*-*-*- tohle ocenil(a).
  2. -xghost-

    -xghost- User

    |Oromë|: Brána jako celek se mi rozhodně velice líbí. Ostatně celá akce. Chápu, že DO zoufale potřebuje přilákat novou mízu... Ale prostě když srovnáš to, co je možné získat tady a třeba v normal bráně, nebo kdekoli jinde (jasně, že akce musí být o něco výhodnější), tak mi toto přišlo už moc zisku za moc "málo" práce... Na druhou stranu je hezké, že to je za střílení... Jako hráč jsem za odměny velmi rád a díky BP za ně. Ten negativní postoj k extra velkým odměnám se týkal spíše vyváženosti hry - tu muni využije spíše elita než nováčci, o které dnes jde především. Tahle akce bude znát ještě hodně dlouho po skončení.

    FE jsem už dlouho, UFE ještě dlouho nebudu. Celou bránu už znova asi nedám. Na to x1 nemám nervy, x2, x3 nemám, a x4 se mi moc nechce patlat :) Možná jestli chytím v obchodě JOB (pokud není předražená - eště jsem ji tam nezastih). Ale dík za radu.

    LowEnough: No to mi přišlo třeba divné, proč v boxu je více RB-214, než v podobném boxu UCB-100, když RB-214 je lepší až stejná.
     
    Naposledy upraveno: 26/10/15
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. zdravím.jenom bych se rád ujistil,že v tunnel of terror v osmé mapě mě čeká 30 uberkristallonů,nebo uberkristallinů(ono je to dost podsatný rozdíl).díky za info.
     
  4. -xghost-

    -xghost- User

    Je tam 30 Uber KristallOnů. Ale jsou oslabeni (někde se tu psalo, že 10x, což celkem sedí). Ale dostřel mají svůj - tj. velký.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. TRIXT

    TRIXT User

    jednouranou13: Pokud máš kamikadzi a hodně štítů, není těch 30 UVK vůbec problém. Pokud ne, tak to tahání ti zabere díky jejich dostřelu více času, i když jsou výrazně oslabeni (spíše jsou jako VK).
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. hmm.díky za info a radu.kami a nějaké štíty mám.zkusíme,uvidíme,zvítězíme,nebo padneme.v nejhorším sezobnu jen bobek po demon-dronovi.
     
  7. Uz se budu opakovat a jeden dotaz uz na to byl i od jineho hrace,ale ve vyzvach na teror branu(cz2) kde hraju je uz tyden zebricek hracu ktery se nemeni a je tam rozsah bodu o 7k prvni po 900 bodu posledni ho hrace v top 10. Ukol na 8dronu jsem splnil,vyzvu mam jako dokoncenou a v zebricku me to pise nula bodu. A co tak zjistuji nejsem sam. Prosim jen o prispevek moderatoru,ne nejake uvahy. Dekuji.
     
  8. a to jako ten desing za 100 k U je jen jeden nebo všech 10 ? :)
     
  9. vidíš sám,že 1 démon stojí 100 000 U :) navíc není barevný,ale ošklivě šedý,lepší je si je získat z GG :)
     
  10. za den se asi zvladnout neda ale 2-3 kola se daji ale ta munice zarvava ve velkem ale jinak sem z brany spokojeny zatim sice 1. ale zitra vletnu na dalsi ucko uspokujici az na ty prisery nektera kola sou brutalni co dodat
     
  11. zdravim, nevie sa nahodou dopredu ake budu zlavy na zajtra pripadne na dalsie dni ?
     
  12. Korben

    Korben User

    To nevie nikto.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. LowEnough

    LowEnough User

    Asi máš pravdu že z boxu padne více RB-214 než UCB-100, ale to mi nevadí protože se dá využít obojí na hráče. Já mám už jen 400k X2 a hlavně mizí seprom :).
    Ale odměny ve formě munice a uridia za to stojí
     
  14. |Oromë|

    |Oromë| User

    Deborka[TVL] Ono to vyzera, ze ta vyzva sa ratala len pre prvych 10 hracov a najrychlejsi z nich je na 1. mieste.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Takže to mám chápat tak, že jen prvních deset hráčů co tu výzvu dělalo ji má započítanou do žebříčku a zbytek má smůlu?. Hmm ještě štěstí že jsem plánoval na čas tu bránu udělat až ke konci akce, alespoň ušetřím munici.
     
  16. »OLDBOY«

    »OLDBOY« User

    Kdyz tu bránu budu mít rozdelanou-nedodelanou a akce skoncí, bude brána k dispozici pro dodelání i pak, nebo proste zmizne...?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Korben

    Korben User

    Tak to sa dozvieš až po skončení akcie.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. TRIXT

    TRIXT User

    »OLDBOY«: Asi bych se obával, že po skončení akce se portál uzavře a do brány se nebude dát již skočit. Ale uvidíme.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. »OLDBOY«

    »OLDBOY« User

    Tak já jenom ze zvědavosti:D Uz ji delám potretí a snad to stihnu i počtvté, ale pátou asi nedám do konce, tak mě to zajímá... Jinak brána supertežká, ale ta munice za to stojí. Jen doufám, že neudělají opravu a nenapíšou pak, že kdo má 2xboxíky a protokol na peta bude tím sebraná munice dodatečne odebrána... To by me nastvalo.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. TRIXT

    TRIXT User

    »OLDBOY«: No já si double boxy kvůli tomu koupil. ;) Nemyslím si, že by měnili pravidla zpětně po akci.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).