Diskusia: Halloween

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem |Oromë|, 19/10/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. pochybuji,že by BP dal napřed munici jako odměnu a pak jí odčítal :) já jsem si doubly díky té GG taky koupil a nemyslím si,že to bude bP odečítat
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. zdravím.hledal jsem ufonit v seznamu npc,ale buď mám vlčí mlhu,nebo tam není.můžete mi prosím někdo napsat,jaká je za něho odměna a jak je silný.díky za info.
     
  3. Ufonit je slabý,hp a štít sice nevím,ale odměna
    • + 32 U.
    • 26.10. 13:35 Zničil jsi loď vetřelců. + 12,800 k.
    takže na 2 kamky většinou odletí celý hejno do rohu :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Jeden člověk se na to ptal, ale otázka nebyla zodpovězena, takže se zeptám znovu: Funguje bonus z designu Demon i na rakety do raketometu? Mně tedy připadá že ano, aspoň jsem doteď z eco-10 nepřekračoval dmg 14 000, jak se mi poslední dobou stává.
     
  5. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    DeadlyMageCZ osobně si myslím že bonus funguje čistě na rakety, ne raketomet. Zkusím to otestovat, pak dám vědět výsledek.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Zdravím, Zdravím, mohu kombinovat letouny typu Demon pro dosažení maximálního bonusu při zaplnění 10 letounů? (silver a epic) ? např 2x silver demon+ 8xdemon epic dostau i bonus za vybavení 10 dronů designem typu demon?
     
  7. jednouranou13 na ufonita pozor..není sice moc silný, ale je dost rychlý, podobně jako proti u cubika. Doporučoval bych na sedmou vlnu trošku pošachovat s rychlostí a zvýšit ji :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    TRIXT no já si myslím, že ty boxy padaj z NPC, takže dabl se na ně nevztahuje - dabl je jen na bon.boxo_O
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. |Oromë|

    |Oromë| User

    *Firefox1* Na demon boxy s municiou funguje double, protokoly a aj profil pilota.
     
    -baghira2- a *Firefox1* tohle ocenili.
  10. assaskocze

    assaskocze User

    Bránu musím pochválit.. Já mám pořád problémy s municí (nedostatek) takže pro mě ráj :) jakože celkem 90k x4 :) Tímhle BP zabodovala..
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. pecko

    pecko User

    tak ja z brány nemám nič ćo dostanem to vystrieľam. ale za to mám aspoň kredit a niečo uri. nieje niekde napísané aká je munícia v bráne?
     
  12. Drift1

    Drift1 User

  13. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    pecko napsané to nikde není, odměna padá z boxů náhodně. Každopádně munici můžeš dostat buď UCB, RB-214, PLT-2021, Hellstorm-01 a Uber rakety.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. pecko

    pecko User

    jasne však v poho, hellstrom a uber som ešte nemal teraz dám poslednú mapu v bráne a zajtra začnem zas tak aby som mal niečo z toho :) do tej 6tej mapy sa dá ale potom už je to moc
     
    Naposledy upraveno: 27/10/15
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. brána není těžká,ale je zdlouhavá,osobně sem si dneska dal pauzu a zítra odtočím už jen bránu po silný lordky a vypukám,4x sem jí prošel celou a už nemám náladu kropit 20 uber sibelonu a ufo,hrozně to vysiluje a je za to bídná odměna :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    *×BossMentos×* no tady to máš jasně napsaný v obchodě : Silver Demon - Tento design letounu ti poskytne 1% bonus k raketovému poškození. Pokud je designem Demon všech 10 letounů, obdržíš dodatečný 5% bonus k raketovému poškození a 5% redukci cooldownu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    †The*Phantom*Menace† taky s tebou souhlasím, to některé zbytečné množství NPC v některých vlnách - typu Alfa,Beta ,Gama mě také odrazuje ji dělat celou znova. Preferuji raději obtížnost a nápaditost než nudnou rutinu v počtu NPC zbytečně natahující čas a spotřebu munice.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Hmm..tak nevím co s tou bránou jeo_O..včera rup..prostě zásek, zásek a rup..bílé okno s vykřičníkem..byl ste zničen..myslel sem, že je to počítačem, pročištěno restartováno atd..hraju dál..zásek..a rup..říkám nic zkusím to na jiném pc dnes..dokonce ráno údržba říkám ok..a dnes hraju a na konci to samé :( Tu munici bych i tak nějak oželel, nejedu to 4kou jako někteří i když i ta dvojková pak bude chybět, ale ten čas u téhle extrémně náročné brány, když už máte víc jak půlku NPC v rohu je fakt na.. :oops: První brána na začátku Halloweenu přitom šla jak hodinky, tam sem ztratil jen dva životy a jeden i vědomě, páč ta 8má vlna byla nekonečná a musel sem od pc, ale tohle je fakt..:rolleyes:
    Ps: Chápu, že tady tímhle ničemu nepomůžu, ale musel sem to napsat alespoň někam, když už nic :D a možná v tom ani nejsem sám ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Lord_Scorpion,ted jsem z brany vylezl a krome melteru s ufounkama a 70vlny sibi kde se to malinko prisekavalo to jelo uplne v pohode. A to si nemyslim,ze mam nejaky extra notebook.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Deborka[TVL] tak ono to bude asi nahodilé. Jak sem říkal, nejvíc na tom štve a zamrzí hlavně ten čas, i sem si říkal, že ty npc budu radši ničit, než doletí do rohu pro sichr, ale to né vždycky jde. Taky sem si napřed říkal, že to je pc..ale pročištěno a dvě různé pc..to už mi nepříjde..no nic, co nadělám.;) Brána je zdarma (i když boostery, palivo pro PET, a munice taky něco stojí) tak co už. Jo stát se mi to v některé GG, taky se třema životama, tak to by byl asi krapet větší problém.:D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).