Diskusia: Halloween

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem |Oromë|, 19/10/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Lord_Scorpion já zatím v bráně ani na mapě žádné lagy neměl a to jsem momentálně na 5 let starém ntb. Každopádně doporučuji zkusit Co dělat když mi nejde hra, a na hlášení problému je téma Ohlašování technických problémů ve hře.
    Btw. jsou ta 2 PC ve stejné síti? Pokud ano, zamyslel bych se jestli není problém právě tam,slabé připojení, nebo přes wi-fi, tam to občas kolísá.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. =Marvin= Jasný nechci tu vytvářet OT :) Ale jinak jak říkám. Dvě různá pc, každý úplně jinde jedno doma a druhý mimo domov, i čištění sem provedl na tom pc doma, hned po prvním pádu i aktualizace + restart. Nic..jen mi přišlo škoda toho času, to člověka přeci jenom vytočí něco střilet přes půl hodiny a nic z toho, ne jeho vlastní vinou..a vzápětí to samé, to už je fakt na zabití..a když se to stane i potřetí, na úplně jiném místě a pc tak to už je fakt..:( ale tak uvidíme no..třeba to ještě půjde..nějak :D
    Btw první bránu sem dal celou bez sebemenších problémů, až teď poslední dva dny nebo respektive od včerejšího poledne to začlo..no nic..tak jedeme dál zkusím je ničit ještě před rohem.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. TRIXT

    TRIXT User

    Lord_Scorpion: Možná jsem to přehlédl, ale nehraješ náhodou ve FireFoxu? V tomto prohlížeči se mě, ale i jiným, občas stane, že se zasekne FlashPlayer a projevuje se mi to obdobně jak jsi psal.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. |Oromë|

    |Oromë| User

    Lord_Scorpion Bohuzial problem musis hladat niekde v tvojej sieti alebo PC, hra a brana momentalne ide hladko. Ak mas firefox, tak odporucam zmenit, mne vzdy robil problemy.

    Bol som v nej velakrat a ani zavan lagu, hram na obycajnom NTB cez wifi .

    K odmenam z boxov, co som postrehol tak su tam len taketo typy. Vsetko je v zaklade, bez doublu, profila a protokolov.

    8500 x4
    25000 x4
    8500 RB municie
    15000 RB municie
    12000 RB municie
    35000 RB municie
    750 UBR-100, HSTRM-1
    1500 PLT-2021, UBR-100, HSTRM-1
    2500 PLT-2021, UBR-100, HSTRM-1
    5000 PLT-2021, UBR-100, HSTRM-1
     
    Naposledy upraveno: 28/10/15
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Hmm..tak se mi to stalo počtvrté právě před chvilkou :( Jak sem psal nechci tu dělat OT, ale tohle vážně už celkem zamrzí. Jednalo se na obou ruzných pc doma i mimo domov včera i dnes o Internet Explorer..průběh vždy stejný..běží to oki..střílím střílím pak jakoby malé minizáseky posléze bílá obrazovka uprostřed vykřičník šedý a šmitec po přihlášení byl ste zničen. Sice sem se poučen z předchozích 3 výpadků snažil dodělat pc ještě než doletěj, do rohu, u pár se mi to podařilo, i když se tím hra dost natahovala ti Melter jsou celkem rychlí...no..tak to asi nechám a zkusím to ještě z domu znova a z jiného prohlížeče. Jinak první brána bez problémů a druhá do včerejška odpoledne v pohodě začlo to až v 5tým kole u 5 UberLordakium..sice bych mohl rupnout a jet od začátku kde je to méně náročné ale chtěl sem to zkusit dát podruhé ale s takovou to moc nevidím 4 životy sem už ztratil tímto a tuším dva sem ukončil sám když sem šel spát a nebo od pc..no nic (ps..tu chybu bych u sebe i hledal, ale jak říkám tyhle dva různé pc nic nespojuje, jedině stejný druh prohlížeče)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. TRIXT

    TRIXT User

    Lord_Scorpion: Zkus použít Operu nebo Google Chrome. Alespoň ověříš, zda na to má prohlížeč vliv.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

    Lord_Scorpion Internet explorer? To nemyslis vazne? Vazne pouzivas tento prehliadac? Ten by som nepouzival ani na prehladavanie v googly, nie to na robenie bran...

    Prejdi na operu alebo chrome, su ovela stabilnejsie, hlavne opera, tu odporucam ja.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. :D No myslím to vážně. :) Ale jinak sem teď alespoň sbíral boxiky abych doplnil stavy a mimo bránu to jede bez problémů, tak nevím no:rolleyes:. Ale fajn zkusím večer přehodit prohlížeče a uvidím, snad to nějak doklepu, už mi chybí jen jeden design, to bude závod s časem. Každopádně už NPC nenechám dojít do rohu i kdybych je měl dokončovat bílou a uberkama, nestojí to za to ty kola pořád začínat znova když to vždycky spadne.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. _Yano_

    _Yano_ User

    Pôvodne som túto bránu chcel urobiť len raz kvôly úlohe, ale po zavedenú munície ju robím, kedy sa len dá. Zatiaľ nemám nejak vymakaný účet (aktívne hrám niečo cez 3 mesiace), ale brána nie je taká ťažká. Aj keď bez motýla, kruhu a aegisky by som ju isto nedal. Muníciu zbieram petom - 9x protokol, 5 lvl vlečného paprsku a double boxy. Len to rozpätie, čo písal |Oromë| mi nejak nesedí. Zatiaľ som našiel len malý a veľký počet munície:

    PLT a HSTRM - 4.572 a 15.240
    Uber - 2.286 a 7.620
    RB - 36.576 a 106.680
    UCB - 25.908, raz som tuším našiel 60k, ale to som si ešte neviedol štatistiku a nemal som protokoly.

    Ale v tom, ako padá munícia je istý systém, teda aspoň u mňa. V tretej, piatej, ôsmej a deviatej vlne padne to väčšie množstvo a v ostatných padá to menšie. Ďalej mi v tretej a piatej zatiaľ vždy padli len rakety. Ak to je takto, tak sa skôr oplatí bránu dokončiť do konca, keďže mi v jednej z posledných dvoch kôl vždy padlo veľké množstvo munície a vrátili sa mi náklady za ôsme kolo, len to chce čas.
    Za túto bránu si zaslúži bp veľké uznanie, rakiet som mal vždy málo, len z boxíkovania počas akcií, ale tu sa mi to kopí. Zatiaľ som robil 5 brán, prvú bránu som robil od šiesteho kola po update tejto brány, 4 som dokončil a v jednej som skončil po super lordakiách.
    Zatiaľ za cenu 150k dvojkovej a 170k ucb munície (na začiatku som mal 220k, aktuálne mám 50k) som získal cca 70k plt, 122k HSTRM, 45k uber rakiet a 670k RB munície, takže som spokojný a ešte pár krát ju snáď stihnem prejsť.

    Len sa stretávam s menšími problémami. V bráne sa snažím čo najviac šetriť muníciu, tak využívam vo veľkom kami. Problém som si všimol až v ôsmom kole. Všimol som si už minule, že po zahnaní 30 ubk do rohu a zničením ich pomocou kami mi to zle zaráta uridium, teraz som si to odsledoval a získal som 408 uri za ich zničenie a v denníku mám tiež odmenu kreditov a uri len za 4, vlna lordákií sa mi zaráta správne, ale následne za 20 uberkristallinov nedostanem ani ň, za 10 uberdevolariumov dostanem odmenu za troch, za ubersibelonitov tiež nič nedostanem. NPC, ktoré dávam muníciou sa mi rátajú správne, ale aj ubersibeloni sa mi nezarátajú ... ak ich teda ničím všetky v rohu pod kami. Za celú bránu som získal cca 65k urídia, za predošlé to bolo tiež okolo 70k ak si dobre pamätám. Bolo písané, že zisk je tam skoro 90k, ale ja dostávam o dosť menej, čo už len pri tých piatich bránach je pomerne cítiť.
    Ďalej mi padne rýchlosť v druhej vlne siedmeho kola, ale viem, že na to už je téma a riešia sa ten problém. Tak len vymením loď a vrátim si pôvodnú a problém zmizne. No a posledné, čo som si všimol, že ak som bojoval pod motýlom, s ubersibelonmi, tak ak som sa stiahol a počkal, kým sa mi začne obnovovať život, tak sem tam mi najprv padol dole o nejakú hodnotu, raz ma kvôly tomu zničili, pár krát sa mi to stalo aj v iných vlnách, ale tam som to nejak ustál, uber sibelonov už radšej robím s kruhom a kami a nemám žiadny problém s nimi, len si musím dávať pozor na to kolísanie.
    Pridal by som aj ID, ale nejde mi sa lognúť do hry, tento problém som mal aj ráno o piatej, skúšal som to pol hod, potom som to vzdal ...
    Oprava, už som sa tam dostal: server cz2, ID 87521732
     
  10. -xghost-

    -xghost- User

    Hraju ve firefixu a celkem v poho. Velmi vzácně spadne FP. Chce to dodržovat jednu podstatnou radu, co už padla: dostřelovat NPC - nenechávat v rohu. Jde to vždy. Stačí mít jednu rychlou konfu se štíty a obletíš balík NPC a dostřelíš. Malinko to zdrží, ale vyplatí se to. A 10 životů na pár lagů v poho stačí.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. pecko

    pecko User

    pár otázok prv OT:
    čo znamená 9x protokol a 5lvl vlečného paprsku :)

    a teraz k téme: ak budem mať bránu po akcii nedokončenú či mi zanikne platnosť vstupu? (možno je to tu písané, ale má to už pár strán, takže prepáčte za otázku)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Filthy16

    Filthy16 User

    Zdravím , měl bych otázku ohledně výzvy k té bráně , několikrát jsem ji splnil ale bod ani jeden , celkem mi to už vrtá hlavou protože se stále propadám a propadám v žebříčku a bod ani jeden . Předem díky za odpověď a omlouvám se pokuď už to tu někde bylo.
     
  13. sokolik31

    sokolik31 User

    Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli někdo neví, jaká je Halloweenská mise č. 5, co se tam musí plnit a jaká je tam odměna... Díky
     
  14. Spartakus

    Spartakus User

    pecko 9x protokol do PET a 5x vlečný paprsek jsou studijní body.
    Na to neví odpověď zatím nikdo, ale asi zmizí.
    sokolik31 4 Jsou standartní dýňové mise, kde střílíš NPC a sbíráš kameny. Pak je jedna na splnění brány. Další je na sestřelení 2 dronů v bráně a poslední je speciální na rychlost.
    Filthy16 To se úplně přesně neví, ale je ani se to započítalo jen prvním deseti hráčům co úkol splnili... Teoreticky se ses měl najít ve Výzvách.
    Edit: pecko jinak akce je prodloužená o 3 dny. :)
     
    Naposledy upraveno: 28/10/15
    -baghira2- a Korben tohle ocenili.
  15. už sem to tu četl a brána bude aktivní do konce poslední dne,pak by měla zmizet :) přece jen akce je dlouhá a bran sis mohl udělat každý den jednu,navíc pak začne prosinec a možná BP dá narozenivku
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Alagesias

    Alagesias User

    Zvyšuje desing Demon poškození raket a snižuje cooldown i u raket z raketometu?
     
  17. jaritko

    jaritko User

    Pri ničení NPC v rohu pomocou kamikadze sa stáva, že nezaráta odmenu za zostrel ( nie len Uridium, ale aj BS, česť a kredity). Už sa to tu niekoľkokrát riešilo. Preto sa odporúča NPC v rohoch radšej normálne dostrelovať.
     
  18. |Oromë|

    |Oromë| User

    Alagesias Nie, znizuje len cooldown beznych rakiet.

    _Yano_ Tie hodnoty ti nesedia lebo mas urcite zapnute bud protokoly v PET alebo profil pilota. To com napisal ja je uplny zaklad bez bonusov.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Drift1

    Drift1 User

    Tak jsem postřehl že v 8 mapě je změna..20 uber kristalinu a uber deva..asi tez 20..vic nevim protože se mi to seklo a rup.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Spartakus

    Spartakus User

    Nevím, právě jsem jí dodělal a přijde mi úplně stejná...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).