Diskusia: Halloween

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem |Oromë|, 19/10/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. jaritko

    jaritko User

    To tam bolo aj predtým.

    Mapa 8:
    1 Demon-Dron
    30 UberKristallon + 1 Devourer + 30 Lordakia + 1 Saimon
    10 UberDevolarium + 20 UberKristalline
    1 Ufo + 1 UberLordakium + 1 UberKristallon + 20 UberSibelonit + 20 UberSibelon
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Takže bonus k poškození funguje i na raketomet nebo ne? Vím, že jsem už poněkud otravný, ale rád bych znal jednoznačnou odpověď.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. |Oromë|

    |Oromë| User

    DeadlyMageCZ Nikde sa tam nic o raketomete nepise a pokial viem na raketomet ziadne bonusy neposobia, ale aby si mal klud pojdem ti to teraz otestovat este.

    Hodnoty s demonom okolo 14K az po 29,5K max.
    Bez demonu 13K az 29K cca max.

    Nezaznamenal som tam zvysenie o 10%, to by musela ist max. dmg nad 30K a nesla ani jedna strela.
     
    Naposledy upraveno: 29/10/15
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Díky, mne zaráží že se totiž nikde nepíše o tom, že by bonus na raketomet nepůsobil, taky mně připadá, že nějaký slabší nárůst v dmg raket jsem zaznamenal, ale možná jsem se spletl.
     
  5. |Oromë|

    |Oromë| User

    DeadlyMageCZ Skusal som aj bonus na obycajne rakety a ten narast je tam skutocne minimalny, nestoji to ani za rec.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Ahoj mám 2 otázky...
    1. Na vetsi drop z tech boxů ( munice ) je potřeba zdovjnásobovač BB nebo booster na zdroje? :D
    2. Jakto že jsou jen 4 ukoly a piše se že jich je 7... budou jeste další
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. TRIXT

    TRIXT User

    ˜™¤†»ЯΔÐÐΘ«†¤™˜₁₄: Předpoklám, že myslíš boxíky s municí v bráně. Pak potřebuješ zdvojnásobovač. Hodí se mít i profil na boxíky (vlečný paprsek II) a ještě pomáhají protokoly záchrany, ale pak musí boxík sbírat PET.

    Co se týká úkolů, je jich skutečně 7. Čtyři jsou na úkoly na mapě a naskakují postupně, 2 jsou úkoly na bránu a to poslední je vlastně výzva a týká se opět brány.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. A jo.. díky :) já nepočítal ty bránový :) dík
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. dobry vecer mohol by byt niekto taky dobry a napisat mi link na npc v brane tunel teror.. nikde som ho totiz nenasiel
    dakujem
     
  10. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Seznam najdeš na straně 2, v příspěvku od spoluhráče: #39
     
    -baghira2- a sused.FT.raziel tohle ocenili.
  11. Alagesias

    Alagesias User

    A zvyšuje Demon poškození raket z raketometu?
     
  12. Korben

    Korben User

    A nevieš čítať ? Prečítaj si len túto stranu.:rolleyes:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. další 2 otázky :D :)

    1. Co se stalo s boss cucurbium
    2. Když bude 8 demonu z brany a 2 koupene bude se počítat bonus za všechny designy za demona?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. miki.no1

    miki.no1 User

    A načo chces kupovat dalsie 2 demony ked mas sancu ich ziskat v brane ? Ved akcia je predlzena o 2 dni ,to by si mohol zmaknut.
     
  15. nn já je nechci kupovat :) jen mě to zajímá jestli je ponus kampatibilní mezi 2 druhy stejného letounu :)
     
    -baghira2- a IronWolf tohle ocenili.
  16. Ano je, on je to stejný design, jen ten koupený nevypadá tak hezky.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. bandaliro

    bandaliro User

    Zdravím,nevím zda to zde už bylo zmíněno,ale docela dost jsem sebral logdisků ze zničených npc,jinak za tuto akci musím pochválit BP,super akce.Zrovna dělám 7 bránu a zisk parádní(zdvojnásobovač jsem si koupil poprvé :) ).Pro slabší hráče mohla být k dispozici jiná brána(s o polovinu slabšími npc)
     
  18. Asi by byl problem v tom jak chces vyfiltrovat "slabsi" hrace.. level nic nevypovida a lod taky ne :) Kazdopadne ja jako podprumerna lod (8 iris, lf3) se s kamikadzi doplacam do zacatku tusim 5. mapy - to je ta s tema 5 ubersibelonama na uvod a dal uz nejdu, protoze bych tam ztratila ranec casu a munice, to mi vydelek nezaplati. Prumerny dmg kolem 5.000, uridiovou munici nestrilim. A i tak muzu rict ze po snizeni zivotu a jeste navic pridani onech boxu s munici: luxus :) Mam nasysleno, i v obyc GG bych to sbirala dyl.
    Po dlouhe dobe mne BP prijemne prekvapilo a myslim ze nejen mne :) Akce se vydarila, palec hore.
     
    -baghira2- a ChuckNorris tohle ocenili.
  19. Enriqe-XXX

    Enriqe-XXX User

    Zostane mi misia Tekvicová slávnosť aktívna aj po skončení akcie?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Enriqe-XXX úkoly akce obvykle zůstávají i po skončení, pokud ji během ní přijmeš.
     
    Enriqe-XXX tohle ocenil(a).