Diskusia: Halloween

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem |Oromë|, 19/10/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. PaiMei Právě, asi to tak nakonec bude a designy pro parádu najdou konečně využití :) Tahle brána by se v nějaké obměně mohla opakovat i na vánoce, velikonoce apod. třebas, páč nastálo by asi neprošla moc se na ní dá vydělat ;) I když třeba ta 8má vlna je na zabití hlavně časově :D Osobně z těch chystaných novinek (oddělění designů letounů, nová steuner brána, nové akce, přesunutí věcí do klienta na mapu atd. těším na tu funkci Montáž a jestli už konečně boostery budou mít odpočet času i na mapě, což je věc, která mi tu dost chybí :) + tlačítko klávesnice, např. B jako box, pro funkci PETA na aktivaci funkce sběr boxů, které by bylo naprosto super, ale to už by sme toho chtěli po BP asi moc :D )
     
    Naposledy upraveno: 3/11/15
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Musím sa vyjadriť k tomuto eventu.. Dávam veľký palec hore pre tvorcov tohtoročného helloweenu. Páčia sa mi dizajny na drony, ale zo všetkého najviac sa mi páči ta galaktická brána na x-4 toto bol zásah do čierneho !. Teší ma že padá munícia urobil som tam 1000.000 usb aj viac, mám cez 40 demonov, 21 skulov, 20 batov a 11 reaperov /kde to budem dávať ? :D/ . Ešte raz gratulujem BP tímu za tento event !
     
  3. Zazar13

    Zazar13 User

    Pry v te brane pada i munice? Jen z tech velkych bosu nebo to je nahodne?
     
  4. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    V každé poslední vlně z NPC ve spec.boxech, tuším od 3 mapy.
    ------------------------------------------------
    »Wε•αяε•Łεgεŋđ« pěkná sbírka :) kolikrát jsi dělal bránu ?

    Multipost spojený!!!
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 4/11/15
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Ahoj :) chcel by som sa opýtať ak je dnes ten posledný deň kedy môžme spraviť bránu tak sa chcem opýtať ak by som ju nestihol dokončiť do 23:59 môžem ju dokončiť aj na ďalší deň čo je vo štvrtok? ... Ostane mi tam tá brána?
     
  6. Drift1

    Drift1 User

  7. robil som ju minimálne 10 krát tušim aj viac

    Tunnel of terror
    Mapa 1:
    30 Lordakia
    30 Lordakia + 10 BossLordakia
    30 Lordakia + 10 Boss Lordakia + 5 UberLordakia

    Mapa 2:
    1 Demon-Dron
    30 Saimon
    10 BossSaimon + 2 Mordon
    20 BossSaimon + 10 UberSaimon + 2 BossMordon
    10 UberSaimon + 5 UberMordon + 1 Devolarium

    Mapa 3:
    1 Demon-Dron
    20 Devolarium + 10 Saimon + 2 Sibelon
    10 BossDevolarium + 10 BossSaimon + 2 BossSibelon
    10 UberSaimon + 2 UberSibelon
    2 UberSibelon + 10 Sibelonit
    2xMUNÍCIA
    Mapa 4:
    1 Demon-Dron
    30 Sibelotit + 1 Lordakium
    20 Sibelonit + 10 BossSibelonit + 2 Lordakium
    20 UberSibelonit + 1 BossLordakium
    1 UberLordakium + 3 UberDevolarium
    3xMUNÍCIA
    Mapa 5:
    1 Demon-Dron
    20 Kristallin + 5 UberSibelon
    20 BossKristallin + 5 UberLordakium
    20 UberKristallin + 1 Kristallon
    1xMUNÍCIA
    Mapa 6:
    1 Demon-Dron
    1 BossKristallon + 10 UberSibelonit
    20 UberSibelonit + 1 UberKristallon
    10 Melter + 3 UberDevolarium
    3xMUNÍCIA
    Mapa 7:
    1 Demon-Dron
    10 Melter + 40 Ufonit
    10 Melter + 40 Ufonit
    40 Melter + 3 Devourer
    3xMUNÍCIA
    Mapa 8:
    1 Demon-Dron
    30 UberKristallon + 1 Devourer + 30 Lordakia + 1 Saimon
    10 UberDevolarium + 20 UberKristalline
    1 Ufo + 1 UberLordakium + 1 UberKristallon + 20 UberSibelonit + 20 UberSibelon
    1xMUNÍCIA

    Posledný je streuner to nemusím písať :D
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 4/11/15
    -baghira2- a Enriqe-XXX tohle ocenili.
  8. !W!A!N!T!E!D! Drift1 Sice to není nějak potvrzené :), ale já bych si zase až tak moc úplně jistý tím, že ta brána zůstane na mapě rozdělaná i po skončení Halloween akce dnes večer, i když není hráčem dokončená, moc nebyl. Není to úplně klasická a typická brána a je vázána přímo na tuhle akci, takže uvidíme..aby nakonec nezmizela večer, i když není dokončená ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. TRIXT

    TRIXT User

    Drift1: Stát se může cokoliv. Může to být i tak, že v avizovaný čas tě to z brány vykopne a port brány se z x-4 ztratí. Může to být i tak, jak píšeš a může to být něco mezi tím. Nebo máš nějaké zaručené informace, že to bude tak jak píšeš?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. ja si myslím že to tiež bude tak že si ju môžeš na druhý den dokončíť.. uvidíme
     
  11. TRIXT

    TRIXT User

    »Wε•αяε•Łεgεŋđ«: Myslet a vědět jsou dvě rozdílné věci. ;) Kdyby to bylo tak jak ty myslíš, bylo by to fajn. Je také možné, že tě v bráně nechají dokud ji neopustíš, je i možné, že se do ní budeme moci vrátit dokud ji celou nedokončíme, ale jak to bude, zatím nevíme. Pokud tedy někdo nemá bližší informace od BP.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Akciu hodnotím aj ja vyborne. Nerobil som bránu veľa krát nemal som žial čas kvôli práci ale ajtak som stihol urobiť aspoň 10 demonov. Boxy ani nič iné som nerobi len tú bránu - celú s motýlom, x2, x3, x4 a sepromom.

    Nemám preštudovanú celú túto tému možno sa to už niekto pýtal neviem ale 20 stránok sa mi čítať nechce tak sa spýtam dve otázky čo ma napadli:
    1. Spektralizér - koľko vydrží jedno použitie? Do smrti alebo do útoku alebo je to časové? (napr minutu, 10 minut..)
     
    Naposledy upraveno: 4/11/15
  13. PaiMei

    PaiMei User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Korben

    Korben User

    Pᗣᗧ•••Nαrcis••, S okamžitou platnosťou máš zakázané používať v texte inú farbu ako bielu. Za každé farebné písmenko máš jeden bod.
    Dávam ti šancu na úpravu, po 18tej hodine, začnem počítať písmenka. ;)
     
    -baghira2- a PaiMei tohle ocenili.
  15. -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Korben

    Korben User

    OT post zmazaný, prečítaj si pravidla pre fórum a ja som kat.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. PaiMei

    PaiMei User

    Pᗣᗧ•••Nαrcis•• jen z toho odkazu nevyplývá, jestli se funkce spektalizéru vymaže v případě sestřelu. Já osobně jsem tuto možnost koupě nevyužil, z celé akce je toto asi ta slabší část akce, ani jsem snad na mapě žádného hráče neviděl.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. |Oromë|

    |Oromë| User

    PaiMei Ono spectralizer nema ziadnu funkciu, hrac bude akurat graficky priesvitny ako duch, nieco podobne ako wiz raketa. Preto o to ani nie je zaujem, nikto to nechce kupit a uz vobec nie za realne peniaze.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Prosím vie mi niekto povedať či tam tá brána ostane ak ju nedokončím viem že sa opakujem no zatiaľ mám názory hráčov, tak sa chcem spýtať či moderator vie na 100% či tam ostane alebo nie :)
    Ďakujem.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. |Oromë|

    |Oromë| User

    !W!A!N!T!E!D! Nie nevieme to na 100%, toto info nam nedoslo.

    Osobne si myslim, ze tam urcite nezostane, pravdepodobne to vyhodi hraca z brany ako pri konci invazie.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).