Diskusia: Halloween

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem |Oromë|, 19/10/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. OK. Ďakujem :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Akurát do nej idem naposledy, škoda mohli by tu bránu dať normálne na mapu a že ju možeš robiť raz týždenne :D :D toto je najlepšia akcia všetkých čias ! Great helloweeen
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 4/11/15
  3. Akce totálně super, pochvala... před začátkem jsem se bál co od akce čekat a že bude na nic... spletl jsem se... brána a celkem akce totálně super.. je vidět že má BP pořád velký zájem hru tlačit dále a dále... opravdu pochvala... jen se mi ale na druhou stranu zase zdá že tohle byla akce jen pro elite a lepší hráče kde začátečníci nemeli šanci... i když bránu chválím asi bych ji v dohledné době nechtěl... zase u toho sedět tak dlouho :D Ale určitě za mě akce TOTÁLNĚ SUPER... PROMAKANÁ ATD. bp má palec hore... a tahle hra si založí žít další desítky let! :)
     
    -baghira2- a Kuchařík tohle ocenili.
  4. pecko

    pecko User

    ja tiež pridávam poďakovanie za bránu a dúfam že nasledujúca akcia bude minimálne o mesiac, taký nával hrania nevydrží môj pilot
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Akurat som dorobil tu bránu posledný krát :// ale som rád že to končí príde niečo nové a dufam že to bude stale lepšie a lepšie
     
  6. Spartakus

    Spartakus User

    Tak nejbláznivější akce na DO pomalu končí. Mám 2 lodě Full Daemon a docela dost i jiných desingů. Bránu jsem celou dodělal 2x, ale potom jsem jí dělal jen do sestřelení UFA a pak jsem se nechal ničit a jel jsem jí znova. Tahat Usibi mě vážně nebavilo. Většinu Urka jsem vrážel do nových boosterů a JOB 100. Šikovná munice. Mám jí 250 000. :) UBR 100 mám taky pěknou zásobu. Nemám zdvojnásobovač, ani protokoly do PET tak toho není tolik co mohlo být, ale nevadí. :) Do Vánoc to vystačí. :D Potom jsem za vystřílené urko koupil Kruh. Na brány šikovná formace. Stačí pak pouštět Kami a ušetřím munici.
    Jsem zvědaví co BP chystá na Vánoce. :) Škoda, že budu v práci makat, tak nebude tolik času. Něco málo jsem viděl na Anglickém foru a vypadá to zajímavě. :) BP se opravdu snaží. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Spartakus.. souhlas no jestli myslíš to na UNOFFICIAL od okapi tak to vypadá na další designy a další sezení :/ :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. akce super,bránu jsem udělal 5x celou a 1x jen do silných lordiček se asmimonkem :) škoda,že byla docela náročná a já přes týden neměl moc času hrát,ale jinak super BP :) jen tak dál
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. |Oromë|

    |Oromë| User

    ˜™¤†»ЯΔÐÐΘ«†¤™˜₁₄ No takto, moc velke sedenie tam nebude, halloween len tak nieco uz asi neprekona, uvidime. ;)

    Tak ono ta brana zostala ciastocne aj po polnoci, schvalne som do nej vliezol a cakal co to spravi, nevyhodilo ma odtial. Cize kto pred polnocou skocil do brany si ju moze dokoncit celu, no nesmie z nej vyskocit von alebo puknut. Potom sa uz portal na x-4 nezobrazi.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. vosinoha1

    vosinoha1 User

    taky se přidám k hodnocení tato akce je asi to nejlepší co kdy BP vymyslelo bránu sem udělal každý den ta hromada munice třeba 500 k helstormů nebo 2.3 mega radiačky to se bude hodit , ranků za bránu odhadem asi 150 k jen mě trochu mrzelo že nedali nějaký těžký denní úkoly nemusela by ani bejt nějaká super odměna jen ty úkoly aby lidi lítali po mapách a bylo co střílet úkoly byli jen čtyři a navíc se dali udělat hned , vždy se BP vytáhlo na vánoce jestli tohle bylo zatím to nej tak na vánoce se asi máme na co těšit ale jen tak dál tato hra podobné akce potřebuje aby přitáhla nováčky , hry typu sector control nebo TDM nikoho nezajímaj BP dávám palec nahoru a těším se na vánoce....
     
  11. chci se zeptat co ta odměnaa jaká?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. -Neptun-

    -Neptun- User

    Tak ja musim akci take pochvalit velice povedena.Munice mam nahrabane hafo,branu jsem delal skoro kazdy den kdyz byl dabl pak enom po lordky.Celkem mam 13x skull,13x reaper,10x bat a 36x demon :D.Akorat jak na potvoru kdyz prodlouzili akci tak jsem nemel pristup k netu :(.Takze urcite palec hore a doufam ze neco podobneho jeste bude :)
     
  13. svi1

    svi1 User

    BP děkuji! Nasadili jste laťku hodně vysoko pro další akce. Budu doufat, že budoucí akce budou stejně kvalitní jako byla tato. Jediné co bych si přál je více úkolů na střílení a méně na sběr :) Jen kvůli sběru surovin jsem úkoly nedělal.
    Držím palce. Ubíráte se dobrým směrem.
     
  14. |Oromë|

    |Oromë| User

  15. odmena za nej cas... za ten ukol s 8 demonama
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. -Neptun-

    -Neptun- User

    Tam dostanes titul mistr teroru nebo jak to je...vic nic.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. No asi se ptá na to ze ve FAQ k akci je že deset nejrychlejších ve vyzve sestrel 8 démon dronu má získat za odměnu desing démon. Je to sice trochu úsměvné pokud jich mas v hangáru 35 jako já ale treba nekomu může jeden chybet a doplní si sadu
     
    Naposledy upraveno: 6/11/15
  18. *pursuer*

    *pursuer* User

    Som velmi zvedavy,ci sa BP dalsou akciou bude aspon trosku priblizovat tejto :) Na vianocne sviatky by som privital nieco podobne s tymi branami,je to lepsie ako boxikovat ;) Snad sa vsetky tie pozitivne ohlasy dostanu na spravne miesta ako podakovanie za tuto akciu a coskoro bude tiez nieco podobne a velkolepe :cool:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. |Oromë|

    |Oromë| User

    ˜™¤†»ЯΔÐÐΘ«†¤™˜₁₄ A ty si v top 10 ze sa pytas? Pokial viem tak je tam titul a ten dostal len 1. hrac.

    *pursuer* Ono uz len Kupier brana bude 10x lepsia jak halloween gate, staci mat zlavu 30% a vsetky dizajny, potom si hrac moze tu branu farmit do aleluja s minimalnou stratou ucka. Samotne BP uz spominalo, ze chce hre vratit pocit hrania bez penazi, preto su stale akcie, zlavy a nova vynosna brana. Defakto v dnesnej dobe nie je problem zarobit 100K u za 3-4 hodky, cez tieto akcie aj viac.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. orome.. ne nejsem ale prostě mě to jen zajímalo :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).