Diskusia: Halloween

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem |Oromë|, 19/10/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. svi1

    svi1 User

    Už jsem zapoměl, jak je předposlední mapa únavná a nezáživná:) Nezávidím těm, kdo mají poněkud slabší výbavu. Pro ně to je opravdu teror :)
     
  2. Borat

    Borat User

    Na konci eventu hráč s najlepším časom dostane špecialny titul, ktorý bude mať ako jediný na servery.
     
  3. K-A-R-E-L

    K-A-R-E-L User

    Seznam vln v bráně:

    Mapa 1:
    30 Lordakia
    30 Lordakia + 10 BossLordakia
    30 Lordakia + 10 Boss Lordakia + 5 UberLordakia

    Mapa 2:
    1 Demon-Dron
    30 Saimon
    10 BossSaimon + 2 Mordon
    20 BossSaimon + 10 UberSaimon + 2 BossMordon
    10 UberSaimon + 5 UberMordon + 1 Devolarium

    Mapa 3:
    1 Demon-Dron
    20 Devolarium + 10 Saimon + 2 Sibelon
    10 BossDevolarium + 10 BossSaimon + 2 BossSibelon
    10 UberSaimon + 4 UberSibelon + 10 Sibelonit
    (2 boxi s municí padají z UberSibelon)

    Mapa 4:
    1 Demon-Dron
    30 Sibelotit + 1 Lordakium
    20 Sibelonit + 10 BossSibelonit + 2 Lordakium
    20 UberSibelonit + 1 BossLordakium + 1 UberLordakium + 3 UberDevolarium
    (3 boxi s municí padají z UberDevolarium)

    Mapa 5:
    1 Demon-Dron
    20 Kristallin + 5 UberSibelon
    20 BossKristallin + 5 UberLordakium
    20 UberKristallin + 1 Kristallon
    (1 box s municí padá z Kristallon)

    Mapa 6:
    1 Demon-Dron
    1 BossKristallon + 10 UberSibelonit
    20 UberSibelonit + 1 UberKristallon
    10 Melter + 3 UberDevolarium
    (3 boxi s municí padají z UberDevolarium)

    Mapa 7:
    1 Demon-Dron
    10 Melter + 40 Ufonit
    10 Melter + 40 Ufonit
    40 Melter + 3 Devourer
    (3 boxi s municí padají z Devourer)

    Mapa 8:
    1 Demon-Dron
    30 UberKristallon + 1 Devourer + 30 Lordakia + 1 Saimon
    10 UberDevolarium + 20 UberKristallin
    1 Ufo + 1 UberLordakium + 1 UberKristallon + 20 UberSibelonit + 20 UberSibelon
    (1 box s municí padá z Ufo)

    Mapa 9:
    1 Demon-Dron
    1 Streuner
    (1 box s municí padá z Streuner)
     
    Naposledy upraveno: 28/10/16
  4. Jen doplním pro ty co by nevěděli, že oproti loňsku to že padne box s municí není 100%. Padne buď surovina do montáže nebo box s municí
     
  5. ZOHAN

    ZOHAN User

    Je sice hezké, že se to nějak po restartu změnilo a konečně padá z uvedených npc box s municí, ale taky asi někdo zapomněl, že sice nevypadává cargo box, ale ve většíně případech vypadne z npc surovina do montáže? Je to záměr nebo zase chybička? Můžete to prosím nahlásit nebo to ověřit?
    server cz1
    děkuji
     
  6. |Oromë|

    |Oromë| User

    €ŊĐŲŖΛŊĈ€|CZE| Ano, minuly rok totiz este nebola montaz a developeri asi zabudli na tieto suroviny.

    Prave som to hlasil na BP ako chybu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Padá už minucia z brany ? :)
     
  8. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Veď si prečítaj 4 posledné príspevky to je taký problém? Áno padá, ale môže ti padnuť na miesto toho surovina, takže neni to 100% mne včera padali len suroviny až som sa na to vykašľal :D
     
    -baghira2- a energýček tohle ocenili.
  9. ja som teraz prešiel šesť map a munícia padá....
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. zdravím.nejde mi přijmout žádná nová mise z dýňové slavnosti,ani brána teror.co s tím?
     
  11. Bellator

    Bellator User

    ZDravím, včera jsem skočil poprvé do Tunnelu a první vlna která na mě přišla byla mapa7 Melteři a ufoniti, ovšem bez Demon Drona na začátku. To tak má být? :D

    A ještě bych se rád zeptal kde najdu ty DemonDrony co jsou v Halloweenských úkolech, jsou to ti co jsou přímo v Tunnelu?

    Díky :)
     
  12. ano
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    jednouranou13 a nemáš neukončený nějaký starší úkol mise ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. teraz mi padlo toto
    Obdržal si 94080 ks laserovej munície typu RB-214

    ma padat vzdy len jedna vec?....alebo to nejaka chyba tiez?...lebo minuly rok padalo viacej typov municie z jedneho boxiku

    a inak prislo k uprave zivotov z 10 na 3 :D
     
    Naposledy upraveno: 18/10/16
  15. ne,starší úkol nemám rozdělaný žádný.mám - čisté ruce,neúpltnost,doba hojnosti a sponzoruje m.a.s.q.u.e.
     
  16. Opravte mě pokud se mýlím ale doba hojnosti je úkol který byl při akci na saimony a ten byl ve speciálních úkolech a speciální úkol můžeš mít přijmutý jen jeden a je jedno z jaké je akce
     
  17. Almáreon

    Almáreon User

    jednouranou13 Doba hojnosti.Nesbírá se tam náhodou 60 ks šrotu?Jestli ano tak je to z akce a pokud ho neuděláš nebo nezrušíš tak nemůžeš přijmout další jak psal €ŊĐŲŖΛŊĈ€|CZE|.
     
  18. jo,máš pravdu.hojnost odstraněna a nové úkoly se už dají přijmout.moc díky.
     
  19. Dobrý den pišem ohladom technickej chýbe hre, hra nejde plynule zvlašt v brane tunel of teror kvôli vašim lagom som prišiel o 3 životy ktoré mi hra poskitla len kvôli vašim lagom a nelagovalo to len mne ale lagovalo to aj mojim kamarátom z klanu ktorý sme boli spojení cez teamspeak ... dvom z nich ste poskytli 10 životom len ostatným nie ...
     
  20. pecko

    pecko User

    tých 10 životov, bolo asi z minulého roku, ja som mal tiež 10, iní mali po 3.