Diskusia: Halloween

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem |Oromë|, 19/10/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. To je aj v ofiacialnom oznameni, ale neviem najst odmenu za dokoncenie brany.

    EDIT:
    Modrý text ukazuje v akej mape a z akého npc padajú špeciálne boxy. Veci v zátvorke sú možné odmeny.
    Map 3: 2 UberSibelon [25.000 UCB-100,35.000 RB-214,2.500 UBR-100,5.000 HSTRM-01,5.000 PLT-2021]

    Namiesto toho mi padlo hned z 1. npc demon drone silver skull design, je to v poriadku? Z uber siba bud box alebo plazmid.
    18.10.2016 - 20:44[​IMG]Získaný predmet: Silver Skull
     
    Naposledy upraveno: 18/10/16
  2. Celková odměna za bránu = 83.431 Uridium.
    = 138.470.702 Credits.
     
  3. Lenze to je asi za npc a nie za dokoncenie brany.
     
  4. Za dokončení brány nic není :)
     
  5. No minimalne cerveny demon dizajn asi je.
     
  6. Podle mně není, protože odměnu dostáváš za vlny této brány. Kdyby ti to na konci dalo ještě odměnu, tak by to bylo až moc přehnaně výhodné a to by se BP nelíbilo. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Teraz ma ale zaujima preco mi napadol ziadny balicek s municiou za uber sibov... a z demona padne silver skull co ani neni napisane. :D
    EDIT: A ten cerveny demon pada bud z boxu npc v poslednej vlne alebo z dokonecenie brany, ale ani to neni napisane. :/
     
  8. Ti to vysvětlím :D
    Takže z demon boxu ti může padnou:
    Silver Robo-bat
    Silver Reaper
    Silver Skull nebo ten Demon.

    Z sibelonů a takový dalších NPC na konci vln ti může padnout munice, ale nemusí, protože ti může padnout surovina do montáže. Takže ta surovina ten box s tou municí prostě jakoby vymaže :) a ty dostaneš surovinu.. např. plasmid :)
     
  9. Dufam ze moderator potvrdi co si napisal. :)
     
  10. Mělo by to tak být :)

    A ještě dodám, že když máš Bonusový balíček "Zdvojnásobovač" tak ti můžou padnout 2 a více těch designů na letounu. Např. 3 ti můžou padnout pokud máš PP
     
  11. A ten balíček platí i na tu munici jsem zapoměl dodat. :)
     
  12. Ale mam pocit ze pri 2. mape (vlastne 1. lebo 1. a 2. dava naraz) mi po zniceni demona padol obycajny box, takze nemusi padnut ziadny dizajn? A nieje tam nahodou sanca aj na silver demon?
     
  13. Vždycky na začátku nové vlny ti přiletí demon, kterého setřelíš a dostaneš design. Bohužel silver demona si musíš koupit za 100.000 urka :/
     
  14. Zostrelil som ho, ale padol obycajny box.
    EDIT: Sorry, prave som nasiel ze tu mam robo-bat to je urcite zo vcera ked som robil 1. mapu. :) Dik za odpovede... len aj tak by som to chcel najst niekde oficialne.
    17.10.2016 - 22:27[​IMG]Získaný predmet: Silver Robo-bat
     
    Naposledy upraveno: 18/10/16
  15. Myslíš cargo box? Pokud ano, tak napiš na podporu hry.
     
  16. -baghira2-

    -baghira2- User

    Silver demon som obdržal včera na GE5. Tipoval by som že je to 1 ku 4.
    Pretože dnes na cz3 som obdržal Silver Skull a Silver Reaper.

    GE5 17.10.2016 - 18:50 Obdržen předmět: Design letounu - Epický design letounu Demon
    Pre overenie: ID 166151686
     
    Naposledy upraveno: 18/10/16
  17. tak potom 1 ku 5 - Silver Robo-bat, Silver Skull, Silver Reaper, Silver Demon, Cerveny Demon
    Pri specialnej misi znic 8 demon chyba odmena, co za to dostanem. :D
     
  18. Selendix

    Selendix User

    FPS 1, to není tunel of terror, to je tunel of masakr :cool: Při připojení 42Mb/s
    A to na mapě pouze já a UFO
     
  19. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Selendix,nejsi sám,taky sem na konci té brány měl strašné lagy,byl sem rád že sem to dodělal vůbec.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. -baghira2-

    -baghira2- User

    Pre kompletnosť uvádzam takisto z GE5:

    18.10.2016 - 22:41 Obdržen předmět: Design letounu - Epický design letounu Demon
    18.10.2016 - 23:31 Obdržen předmět: Design letounu - Epický design letounu Demon

    Nechápem, prečo práve mne to musí padnúť 2x po sebe?
    Súhlasím, iste to poteší. No ale oveľa viac ma teší odteraz na GE5 titul Lovec Démonů.
    Na druhej strane, avšak mi to pridá oveľa väčšie dmg u rakiet ako dosiaľ. Čo už s tým.