Diskusia: Halloween

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem |Oromë|, 19/10/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Jak píše NicoGamingCZ
    z demon boxu ti může padnou:
    Silver Robo-bat
    Silver Reaper
    Silver Skull nebo ten Demon.
    tak to má asi pravdu, vzpomínám že minulý Tunel to tak padalo .
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Stastnej

    Stastnej User

    Kopa odvahy, ždibec rozvahy → splnil som tuto ulohu RSB, Bila, uberky, kappa booster, vsetko kvoli achievmentu, vo vyzvach vidim zebricek, som 163 a kazdy v zebricku ma 0 bodů, kde je chyba?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    Asi to zahrali rýchlejšie ako Ty. Pokým viem, v tejto misii uteká Ti čas.
    Pokým to rýchlejšie vystrieľaš a oveľa skôr to máš za sebou; o to lepšie vyhliadky by si mal mať.
     
  4. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Zmeny pre Halloween 2016

    Ahoj piloti,

    sme si vedomí lagov, ktoré sú poznateľné na frekventovaných serveroch. Preto sme sa rozhodli urobiť nasledujúce kroky.

    • Navyšujeme počet životov v bráne z 3 na 10. Stane sa tomu tak pri zajtrajšej aktualizácií.
    • Budeme predĺžovať Halloween akciu o niekoľko dní, presný počet dní bude určený až budeme schopný stabilizovať servery.
    Oficiálne oznámenie bude vydané až budeme mať viac informácií k tejto situácií.
     
  5. Tie 3 neboli tak zlé, na odpaľovanie brány,škoda no. Aj tak som zvyknutý pri bránach neprísť ani o jeden život
     
  6. Badmaniak

    Badmaniak User

    Já to hrál včera po desáté a naprostá plynulost celé dvě hodiny...

    A je vtipné, jak si tu stěžujete, že vám místo munky padá surovina. :D
    Nebo vám mám kopírovat ty vaše zprávy z druhého vlákna, kde si stěžujete, že vám nepadá šrot a plasmidy? :D Tak vám konečně padá, ale vám nic není dost. :p :p
     
    -baghira2- a ddavidd11 tohle ocenili.
  7. Badmaniak to by som chcel vidieť kde si to hral včera po desáte úplne v pohode...cha cha asi ti dal BP súkromný server a to aj vysvetluje tie tvoje chválospevy.... na GE1 sa už po 19.tej nedalo ani prihlásiť a laguje to už teraz tak o dve hodky to bude total....
     
    -baghira2- a NicoGamingCZ tohle ocenili.
  8. Badmaniak.. když nevíš o co se jedná, prosím nereaguj :/
     
    Naposledy upraveno: 19/10/16
  9. Badmaniak

    Badmaniak User

    Mluvím o lagách, na který si stěžuje pár lidí a pořád ti stejní.
    Hrál jsem to na CZ1 včera po desáté, celej tunell v pohodě. Jo, lagovalo mi to myslím v pondělí a to jen občas, nic hroznýho.

    Nevim proč máte potřebu si na něco stěžovat. Přetíženost serverů je prostě normální věc, chyby v něčem novém jsou normální věc. Když nejste vývojáři, tak to asi těžko pochopíte.

    A tohle nejsou žádné chvalozpěvy, prostě jsem trpělivej hráč a když se to seká, hned nezveličuju. A taky to hraju mimo špičku.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Strašné lagy zažívá jenom GE1, na CZ1 budou lagy velmi málo + stěžujem si, protože kdybychom si nestěžovali, tak to nikdy neopraví. :)
     
    ddavidd11 tohle ocenil(a).
  11. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    NicoGamingCZ no sťažnosti na fóre tomu nepomôžu, my to neopravíme, BP to rieší, takže každý deň sa sťažovať že to nejde je zbytotočné :/ Kopec rôznych modov s tým má taktiež problém bohužial :(
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Jessie ale toto je zásadná vec!!! Tá hra je po 16-tej nehratelná a trvá to už niekoľko týždňov a je to stále horšie, nikto vás adminov neobviňuje, ale nečuduj sa, že sa ľudia sťažujú....
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Stastnej

    Stastnej User

    Ano a preto maju 0 bodov a su prvy a ja som to zasiel za 40 minut a som 160 v zebricku a vo vyzvach to mozem prijat znovu...
    Bolo pisane ze tuto vyzvu nemozem prijat viac ako raz. Kde je chyba? Proc nikdo v zebricku nema body? Preco mozem prijat vyzvu 2x?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. No pro mě je celá akce naprosté fiasko, bránu nejsem schopen dodělat, protože mi to laguje jako v začátcích Darku(hraji od 2008). Jsem sám nebo toto zjistil i někdo jiný?
     
    -baghira2- a Rasputinn13 tohle ocenili.
  15. Na GE1 to laguje všem :) kromě některých málo hráčů
     
  16. -hejko-

    -hejko- User

    zdravim da sa kupit zivot do halloween gate?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. 1980milan

    1980milan User

    nie nedá a bolo by to aj zbytočné :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. *Firefox1*

    *Firefox1* User

  19. stale sa neopravilo padanie surovin do montaze namiesto padanie boxikov s municiu? :D.....pretoze teraz som dokoncil 3. vlnu a z poslednych ubersibelonov 2-krat plazmid.....
     
  20. Tak,po dlhšom čase som si prišla znovu zahrat,ked že "AKCIA" a ako vidím ..zbytočne. V BP znva a v podstate stále natrepú do hry plno noviniek a potom im nefunguje nič! Ja neviem už pochpit ,čo v tých hlavách majú ,no v poriadku to určite nie je. A prosím,nevravte mi že som to prehnala,pretože mám právo vyjadrit svoj názr na všetko tak,ako oni majú právo na to aby túto hru celú pokašlali a znechutili ju hráčom. Áno som vytočená ,no kto by nebol. Podmienky a pravidlá poznám a vobec mi neprekážajú body ani ban za PRAVDU!