Diskusia: Halloween

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem |Oromë|, 19/10/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. -baghira2-

    -baghira2- User

    Tunel teroru mám za sebou na GE5 a cz3. Osobně sem velice spokojnej.
    Titul Lovec démonů a na GE5 kromě toho 3x Silver Demon.
    Vůbec nechápu, proč si tady nekteří pořád stežujou.
    Kdyby nebyla táto akce, breptali by mnohem víc.

    Ješte polezu do tunelu teroru na cz2, GE7 a GE4. Zvažuji také zopakovat na cz1 a GE6.
    Zmysel vidím v tom, že ten Silver Demon může i tam padnout. Tak proč to neskusit.
    Jdu spět na mapy a fórum pronechávam večným nespokojencům. :);):D

    Btw. s Halloween 2016 sem víc než jen spokojen. BP jen tak dál.
     
    SSCUltimateAero tohle ocenil(a).
  2. To jsme rádi že jsi spokojenej, věřím že tyhle laciný servery fungujou, ale GE1 je v katastrofálním stavu už nejmíň 14 dní, večer se nedá hrát vůbec a někdy se štěstím ve dne. Odpověď: "víme o lagách", mě moc neuspokojuje když to trvá 14 dní!! Jen aby to věděla ta "elita" co na tom pracuje. Vždyť díky tomuhle právě přicházíte o hráče, ketří zoufalí, že tahle hra neběží, odchází hrát jiné hry, ze kterých se mnohdy už zpět nevrátí, protože je chytne něco jiného a hlavně to taky funguje. Proč se tady pořád nervovat. Pak marně rozesíláte přiblblé dotazníky proč dotyčný vlastně nehraje??? No proč asi.
     
  3. Ja som predvčerom skočila do brány a mala som 7 životov. Ocitla som sa v 6-tej vlne. Preto som predpokladala že životov je 10.
    Minulý rok boli životy znížené z 20 na 10. Myslím.....ale nie som si istá
    .
    Tunel hrůzy (Halloweenská brána)-22.10.2015 se v bráňe provedli následující změny.
    - Množství životů bylo
    sníženo na 10


    V tohtoročnom oznámení som nikde totiž nevidela ,nečítala ,že by životov zrazu bolo len 3. na tak tažkú bránu.
    Preto aj moje otázky,ked že to v podstate nedávalo zmysel.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. uz aj ge 7 laguje jak nenormalne
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. SepulturΛ

    SepulturΛ User

    Osobně zatím maximální spokojenost. Samotná brána nezabere moc času pokud má člověk lepší výbavu a bere to x3-x4 s motýlem a kamkuje. Z brány je dost boosterů, což znamená že je člověk pořád minimálně na všech základních boosterech a o munici ani nemluvě. Super věc jako minulý rok. :)
     
    -hejko-, -baghira2- a ddavidd11 tohle ocenili.
  6. |Oromë|

    |Oromë| User

    Aθηνa*SK V skratke? Prve dni bola brana zabugovana a kazdy mal iny pocet zivotov.

    K padaniu plasmidu a podobne, bohuzial odpoved je taka, ze sa nejedna o chybu a jednoducho suroviny budu padat aj nadalej.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. V skratke? Prepáč ale myslím že som to napísala pochopitelne.
    To že životov nikdy nebolo 3 ale najprv 20 ,ktoré znížili na 10.
    Tak že novinka,resp. podniknuté kroky pre problém lagov tipu že sa navyšuje počet životov z 3 na 10 je nezmysel.
     
    -baghira2- a Eρεβος*SK tohle ocenili.
  8. Badmaniak

    Badmaniak User

    Od pondělí do středy byly tři.
    První brána byla s tolika životy co jsi zůstal. Sníženo minulou hru bylo ze 100 na 10, ted nová akce z 10 na 3, kvůli bugům po třech dnech opět na 10.
    20 nebylo nikdy.
    A nevim proč potřebuješ ke všemu oznámení. Akce je nová a tedy mohla být změněna bez upozornění. Prostě životy dali jen tři a je to dobrá volba, nebýt lagů.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. |Oromë|

    |Oromë| User

    Aθηνa*SK Brana mala len 3 zivoty. Ak si robila len prvu branu, ostali ti tam zivoty z minule roka. ak by si zacala dalsiu, mala by si len 3.

    Jednoducho kvoli lagom sa zvisili zivoty na 10.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. pecko

    pecko User

    k tym zivotom mam ich len 3, uz len 2, preco?
     
  11. THORAS

    THORAS User

    tak životy jsou stále jen 3 !!! zbytečně tam nelézt páč díky lagům stejně puknem !!
     
  12. 3 životy jsou tak akorát .. šak každý den tam můžeš lézt ... kolem 80k U z toho máš.. dělej to každý den a máš za HW nad 1 mega U a k tomu té munice co z toho padá...
     
  13. pecko

    pecko User

    3 su v pohode, ale ked puknes kvoli malemu lagu, tak je to otazne ci 3 stacia, tu nejde o uridium, ked 3 krat puknes nemas uridium :)
     
  14. Zatím jsem kvuli lagu rupnul jen 2x... a to vždy v jiný den.. sice v jednu chvíli v tu nejméně vhodnou ale tak co se dalo dělat.. USiby se dělali nanovo :D Ale jinak v pohodě.. a aj kdyby ti 2-5 bran ruplo.. stejně toho těm hráčům napadá až až...
     
  15. môže mi niekto čo sa to deje ? od včera mi hra moc seka ako kedy.. napr kliknem na minimapu aby som šiel napr do stredu.. a lod si ide uplne inde.. a ani nakliknuť nič sa neda..
     
  16. BP má očividně nějaké mega problémy. Mi to začalo lagovat dneska, tak tím způsobem, že někam kliknu a loď letí jinam, popřípadě neletí vůbec. Ale jak tak sleduju, tak se nelaguje jenom DO, ale laguje se asi 1/2 her od Bigpointu. No nezbývá nám nic jiného, než doufat v to, že to opraví co nejdřív. Pokud tyto lagy budou nadále přetrvávat, tak nejspíš BP příjde o další hráče, jelikož při takovýchto problémech se prostě hrát nedá.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Borat

    Borat User

    Ak sa môžem spýtať na akom prehliadači hráte DO? Lebo podľa discordu ak idete na Mozille tak ta ma teraz nejaký problém a vidno to hlavne na Darku.
    Takže ak idete niekto z vás na Mozille tak najlepšie je ju odstrániť a znova nainštalovať a malo by to ísť úplne v poriadku.
     
  18. No, tak přeinstaloval jsem tu Mozillu, ale ani to nepomohlo a furt se to sekalo. Tak sem si stáhnul Chrom a už to běží jak po másle. ;)
     
    Borat tohle ocenil(a).
  19. Borat

    Borat User

    Ct_3oJIomKA tak to som rád, že iný prehliadač pomohol ;)
    Takže tým čo blbne hra a idú na mozille zmeňte prehliadač na Chrome alebo Maxthon.
     
  20. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Jedu na mozille bez problémů :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).