Diskusia: Halloween

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem |Oromë|, 19/10/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Borat

    Borat User

    *Firefox1* niekomu ide v pohode, ale väčšina ľudí sa sťažuje a hlavne preto že keď kliknu tak loď ide inde alebo kliknu a ten klik niekoľko sekúnd trvá a až potom zareaguje a všetko sa hádže na BP a pritom problém je v prehliadači (Mozilla).
     
  2. mohli by se oddělat ty kameny co padají z npc co má davat box s munici pak máme tak o 30-50 procent munice mín
     
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    Přesně. Osobně používám Chrome a problémy pak nemám žádne.
    Tunel Teroru mám za sebou kromě GE5 a cz3, také na cz2. Ani 1 trhnutí.

    Zajímalo by mě proč se curcubitori a Boss Kucurbium vyskytli jenom v pondělí 17. záři.
    Proč nejsou časteji?
     
  4. Borat

    Borat User

    °¤ßuRtOn¤° suroviny tak aj ostanu. BP sa vyjadrilo, že chyba to nieje a tak namiesto boxu je šanca že ti padne aj surovina.
    A myslím, že uridium, česť, kredity, boostre je dosť pekná odmena a k tomu aj munícia.
     
  5. Tenhle problém se sekáním mám už skoro měsíc vše způsobuje poslední verze flash playeru. Po aktualizace na verzi 23 se hra stává nehratelná, každopádně po přepnutí hry do "full screenu" lagy okamžitě odezní, případně nahodit starší verzi flashe také pomůže
     
  6. taky jsem pozoroval neco spatne lodicka si dela co chce nejde poradne nakliknout tak jsem udelal udrzbu a furt to same zeptal jsem se kluku na chatu a poradily mi abych dal full screenu jak pise justcheckit a bylo po problemu. dalsi vec baqhira2 pise proc nejsou curcubitori a Boss Kucurbiumtak to by me tez zajimalo!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. LowEnough

    LowEnough User

    Mě vyhovovali 3 životy protože to dělám jen do sedmé mapy , 8 a 9 nedělám. Devátá trvá zbytečně dlouho a to mě nebaví točit a potom se musím nechat 10 x sejmout. Komplet bránu jsem udělal jen první.
     
  8. Badmaniak

    Badmaniak User

    Hehe, nestačí ji přeinstalovat, ale smazat i se všema uloženýma souborama, co si na disku nechává. :)

    A k těm životům: Nediv se že máš furt tři, pokud jsi v minulé bráně nerupnul nebo ji nedokončil. 10 budeš mít až v té další. Snad nečekáš, že všem budou měnit životy ve stávající bráně. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Drift1

    Drift1 User

    Dotaz-ten plasmid padá z dýní nebo zelených boxu když teda nejde o chybu?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. LowEnough

    LowEnough User

    V bráně místo boxu s municí takže to ani trochu nepotěší
     
  11. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. pecko

    pecko User

    tak že brána by mala byť ľahšia? určite ďakujeme
     
  13. SepulturΛ

    SepulturΛ User

    Určitě si nemyslím že by brána doposud byla nějak těžká, aspoň mluvím za lidi co mají prémko a kruh. Ohledně změn.. Nevím jestli se mi to občas bugovalo u uvk v rohu, nebo melterů a občas jsem po kami nedostal odměnu a při normálním sestřelu lasery ano, každopádně nebude mít tato změna větší vliv na odměnu jež se z brány dá získat v podobě uridia? Osobně si myslím že každý kdo projde přes UVK by neměl mít problém se sibelony a meltery už jenom z jednoduchého důvodu nižšího range.
     
    Naposledy upraveno: 21/10/16
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. -baghira2-

    -baghira2- User

    Nechápem, pýtal som sa prečo nelietajú častejšie curcubitory a Boss Kucurbium
    okrem pondelka 17 októbra. Pričom odpovede som sa dosiaľ, a to vôbec nedočkal.

    Na druhej strane príjemné zistenie, uber sibelony v tuneli teroru už nie sú pre
    mňa takým strašiakom ako dosiaľ. Dnes na cz1 4 padli na 3 mape. Fintu však
    neprezradím, na to si musí každý prísť sám. Ide však o to, aby uber sib nemal
    možnosť triafať do Teba, ale Ty do neho áno. Zvyšok je len o včasnom uhýbaní
    pred jeho zásahom. Už len prezradím že z 1 uber siba mi padla aj UCB munícia.
     
    Naposledy upraveno: 21/10/16
  15. Baghira , mě víc potěšila RB munice , síla jako bílá a neni mi ji do těch uberek líto louskat z UCB munice nemám zas takovou radost , větší radost je z HST a UBR raketek :) ty jen tak zadáčo neseženeš , UCB si můžeš nahonit v bránách kolik chceš a jen tak pro zajímavost , oproti UCB munici dostaneš RB munice asi o 40% víc , moje maximum bylo kolem 110 000 ;) takže RB u mě nad UCB rozhodně vede;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. NØVIS

    NØVIS User

    Já bych chtěl nahlásit, že na serveru CZ2, v čase 7:30 - 7:40 mi nepadnul box z krystalona (mapa 5, vlna 44) místo toho padnulo prismatium.
     
  17. Drift1

    Drift1 User

  18. ja som mal v prvej mape UMK ULordakia Kristallon USibelon a neviem čo všetko U a zisk uridia +/- 8 tisíc, to je ok? :)
     
  19. zřejmě jsi v tomto letošním eventu dělal první bránu , což znamená že jsi ji začal od vlny , ve které jsi skončil minulý rok , tvůj popis docela odpovídá na mapu 5 , neboli
    20 kristallin , 5Usibelon
    20 bosskristallin , 5 Ulordakium
    20Ukristallin , kristallon

    ------------------------------------------------------------------------------
    Jinak k úpravám :
    Jedná sa o nasledujúce zmeny

    MapaVlnaStaréNové
    65010 Melter10 Uber Kristallin
    75310 Melter10 Uber Kristallin
    75510 Melter10 Uber Kristallin
    75740 Melter20 Uber Kristallin
    862-6330 Lordarkia
    1 Saimon
    1 Boss Kucurbium s 100% šancou na získanie boxíku s muníciou
    869-7020 Sibelonit
    20 Uber Sibelon
    10 Uber Sibelonit
    10 Uber Devolarium
    jakože tohle je smutný , místo toho aby to upravili tak , že (určitě to jde) by k dropu suroviny dali i drop munice na 100%(viz například HITAC , tam padalo písmenko plus byla šance kolem 2% na desingy) , tak radši upraví vlny a ještě k tomu ty , které jsou právě pro každého pilota nejatraktivnější a maskují to 100% šancí dropu z kucurbia - jelikož z něj nic jinýho padnout nemůže (ironický smích).
    mapa 50 - 50% výdělek oproti původní
    mapa 53 - 50% výdělek oproti původní
    mapa 55 - 50% výdělek oproti původní
    mapa 57 - 16,6% výdělek oproti původní (šestinový výdělek)
    mapa 62+63 - původní výdělek 9600 - pochybuji že Bkucurbium vám tolik dá ALE , je tam těch 100% na munici;)
    jedinou výhodu vidím v té poslední vlně - ta už alespoň neodradí ostatní piloty bránu dodělat.

    pokud nebudu počítat úpravu sibelonů a saimona s lordakiemi - rozdíl ve vlnách s Meltery a od pondělka je nahrazujícími UMK , výdělek dělá 41,5% oproti původní bráně kdybych to počítal na cca 25000 U , nyní vyděláte 10375 U
    Takže to se vyplatí ;)
    Jen pro info - nestěžuji si , ale jde o princip , místo toho aby mohli upravit drop (viz výše) , rozhoděj celou bránu a z 83 000 uridia lidi budou rádi , pokud dostanou z brány 60 000.

    Samozřejmě se ale mohu mýlit a UMK , které nahradí meltery budou třeba mít upravené staty a budou třeba 2x až 3x silnější.
    Tak už stačí jen nevěšet hlavy a doufat , že update se opět vyplatí :D
     
    Naposledy upraveno: 22/10/16
  20. to akoze bude nizsia odmena celkovo uz nie tych lakavych 83 k urka?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).