Diskusia: Halloween

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem |Oromë|, 19/10/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. tak jsem ji prošel tu bránu a jsem celkem v pozitivní náladě celkem za npc z brány necelých 90K uri ale je to strasny zrout eli muny.. slabsi lodky nemaju sancu .. :D
     
  2. -xghost-

    -xghost- User

    Nevíte někdo, co to je, těch 20 000, co se dostane za ten úkol za bránu?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Podívej se do obchodu na munici.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. pecko

    pecko User


    ja ten cooldown neviem zachytiť, kde je presne?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. tu 8 vlnu kto vymyslel pre boha 30 uber kristalonov a to dalsie ani nepisem mali by to neako upravit :confused:
     
  6. Tak som to konečne dokončil a náhodou celkom zajímavé...bolo trocha ťažké ale dá sa spraviť bez väčších problémov :) + som zabudol zbierať tie boxy z tých ťuťmákov takže mám až 1 desing :D Každopádne BP to pekne pripravil.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. pepouch

    pepouch User

    Ahoj,zrovna se na ni chystám,takže nestrašit
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Brána pěkná .. sice postupem těžká .. Ale řek bych že pro nováčky končí asi 2 nebo 3 kolem ... Další jsou těžké a sám jsme měl co dělat ... Hlavně takové 5 kolo ( Ano už nebudu nadávat na Kappy :) ) Ale chtělo by to něco aby i ten nováček mohl získat 8 letounu .. takže aby se to co celí den ta brána resetla sama pokud by to on chtěl ... takže třeba někde do nastavení přidat tuhle možnost něco někde .... kde si to ten hráč nastaví .. samozdřejmě s postupem a dělání stějné vlny ( 1- 3 [ třeba ] ) by klesla pravděpodobnost na Demona ..
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Zdravím :) Já jen dotazově, chápu to správně, že ten 20ti hodinový cooldown brány je pouze k tomu, když jí člověk bude chtít náhodou dělat podruhé, pokud rupne, na což je těch 100 životů, nebo se sám rozhodne a zopákne si jí že? (teda né že bych jí chtěl dělat podruhé, je docela náročná, ale spíš hlavně na čas :D) ale není to tak, že brána se musí stihnout udělat za 20 hodin a pak se restartuje, ale člověk si jí může nechat otevřenou jak dlouho sám potřebuje, i když pravděpodobně jen do konce Halloween akce že? :)
     
    Naposledy upraveno: 22/10/15
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Mne sa veľmi páčia premakania na bráne,svetielko,boxy,neviditelné npc a skusil som po dlhej dobre zapnut aj hudbu a aj ta je tam upravená na branu , veľmi pekne a dizajny, asi najlepšie vyzerajuce na mapke, chcel som ju dat dnes celu ale predtým som robil kronos takže robit ju bez sepromu s aegisou je dosť ťažké a gola si tam netrufam dať, inač chcel by som sa spýtat ako to je s tými.
    30 UberKristallon su fakt len na prvy pohlad silný alebo to je normál uber?
    Plus vie niekto čo je v 9tej vlne?
     
  11. SorathTomy

    SorathTomy User

    Tak jsem si bránu taky projel a musím říct, že je to tak pro hráče kteří opravdu nemají co dělat a nudí se... brána sežere hodně munice a to nemluvím o čase nějaký ty 2-3 hodinky to vzalo ...
    Možná prvních pár vln 3-4 kde dostanete pokud toužíte po dizajnech na letouny tak po tyto kola si to vytočit at alespon něco máte , další kola se nevyplatí z mého pohledu.
    Ale na druhou stranu co bychom chtěli , brána je zdarma a nějaké to urko si v ní nakamikadzujete nebo nastřílíte.
    Každopádně chválím BP za prostředí brány, z těch světel jsem byl mile překvapen :)
     
  12. |Oromë|

    |Oromë| User

    =Streuner=. Nie, su to sice uber krystalony, no su 10x slabsie, cize 1 je cca na urovni beznej krysy z x-7.

    V 9. vlne je cca 30x uber sibelonit, 1 uber krystalon, 1x uber lordakium, 20x uber sibelon a 1x UFO. UFO ma dmg sice len 5k ale HP velmi vysoke, cca 10 mega.

    Lord_Scorpion Brana ti ostane tam kde si skoncil, resetuje sa az po jej celom skonceni, potom nabehne 20 hodin cooldown.
     
  13. |Oromë| tak sem to pochopil správně, děkuji :) Jinak pochvala BP, tahle akce opravdu velmi povedená ;)
    SorathTomy ten reflektor bych si klidně i nechal, co kdyby ve vesmíru náhle někdo zhasnul :D

    Ps: Ono to tu už padlo, ale hlavně by si hráči při dělání brány měli pohlídat i speciální úkoly pro tuto bránu v Mise Akce :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Prosim vas mozete mi vysvetli ten rebricek TOP 10 hracov co dostanu setkych 10 demon dizajn, preco sa nikde nenachadza a zaco sa bude urcovat to poradie hracov ? kto viac spravi tich bran tunel of teror ?
     
  15. Skate

    Skate User

    Brana je naozaj Nočná mora..ale je to dobry napad a ludia si pri tom chvilku posedia. Presiel som 36/72 vl ale 1x reaper design a 2x Demon design.
    Pekna akcia :) Graficky je podarena ako tu spominali svetielko a priehladne NPC fajn.Este hudbu si vypocujem.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. 5x demon 2x skull 1x reaper super brana
     
  17. jan42

    jan42 User

    Mohl bych se zeptat zda je možný vrátit uridium ??? Já omylem koupil dizajnza 100 000 urka ten silver demon a myslel srm že to bude ten červeneja ne no a pak jsem ještě zjistil že se dají získat z brány no škoda uridi lepší to dat do upgradu,,, nešlo by to vrátit??? Pls díky
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Spartakus

    Spartakus User

    Sakra to abych si na dělání těch bran vzal dovolenou... :D :D Jinak mě moc baví. Můj Super Elit Surgeon se nenudí... :D Až dodělám tuhle rád si jí dám znova. Ideální jsou formace Netopýr (na ty malé potvory), Motýl na ty velké a Vrtačka taky není od věci. :)
     
    Naposledy upraveno: 19/10/15
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. počkejte pokud dobře chápu aby se brána resetovala musim jí vždy dokončit uplně celou ?
     
  20. jan42

    jan42 User

    To jo asi se hodim
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).