Diskusia: Halloween

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem |Oromë|, 19/10/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. |Oromë|

    |Oromë| User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. S tím odškodněním si mohli dát větší práci než o dva dny prodoužit akci. Hra nebyla hratelná přes půl akce na GE1, kdy se nedalo ani přihlásit.
    Ale nic jiného nám nezbývá a musíme být rádi za tohle :)
     
    Naposledy upraveno: 28/10/16
  3. To odškodnění se jim opravdu moc povedlo :D
     
  4. Ja som tušila ,že to takto dopadne. Už ked sa písalo o predlžení,tak som vravela priatelovi ,že určite dajú predlženie na max tri dni. A oni ho dajú na dva. Nie som nadšená, ked si pomyslím na to ,aké nevýhody sme podaktorý mali na GE1. Nejakým sposobom sa podarilo znova turkom nahrabat aj cez prblémy,tak že celá vec vyriešená a my ostatný možme len šúchat nohamy. Čo už,všetci vieme ako to tu funguje. Niekomu kopec ,iným figa!
     
  5. ZOHAN

    ZOHAN User

    Zdravím a pozdravuji. Chci se jen zeptat, jak přesná je informace ve FAQu k akci o velikosti boxíku v 9.kole ze streunera (a předpokládám, že faq vytváříte na základě informací od BP a ne že ho vytváří admini a modi jako hráči?), konkrétně o munici ucb-100 , že tam má padat 25.000 ks a já dostal na jiném účtu dohromady 40.800 ks. Mám zdvojnásobovač, v profilu pilota vlečný paprsek II. a v petovi 12 protokolů záchrany? Na podpoře mi vyprávějí pohádky o promněnlivosti této munice, že mi tam může vypadnout třeba 15k. místo 25k.?
    Mám za sebou více než 20 těchto bran na více účtech a nestalo se mi zatím, že by mi vypadla jiná suma munice, než je uvedeno v tabulce ve FAQu k akci. Na podpoře mi tvrdí všelijaké jiné zavádějící informace a čekám na další odpovědi..
    Udajně si dosud nikdo z hráčů nestěžoval na výšku odměny? Jak jste na tom vy?
     
  6. Badmaniak

    Badmaniak User


    To jste mohli rovnou vypípat celé. :D
    Tyjo moc to hrotíte. Já tuhle akci udělal 4 brány neclé a stačí. :) Ne že bych neměl na to udělat každý den jednu, ale prostě ty dvě hodiny radši strávím jinak. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN ja som osobne nikdy nesledoval koľko som dostal, a či to je 10k viac alebo menej, ja som bol rád, že som dostal :D ale nie bohužiaľ zatial som neevidoval nikde alebo sa aspoň ku mne nedostalo, že by niekto dostával o niečo menej a pod. Pokiaľ viem ani nemáme oficiálne oznámenie, že v boxíku sa nachádza toľko a toľko a pod. Stále keď som dostal, to bolo iné číslo, či už RB alebo rakety do raketometu a pod. takže čiastočne majú pravdu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. A ZNOVA SAMÁ NÁDHERA.... seká to ,laguje k tomu invázia momentálne velmi dobre načasovaná ,ktorá bude trvat minimálne do zajtra, resp. skončí na Vianoce.
    V bráne namiesto boxíkov kamienky do zbierky.
    Tak že na zhrnutie... po problémoch ,ktoré trvajú dost dlho na to ,aby sme dostali primeranú kompenzáciu nám BP nadelí dva dni navyše so všetkým čo k tomu patrí .......A to : nehratelnú hru plnú LAGOV A KAMIENKOV V BRÁNE NAMIESTO BOXÍKOV. Pekná kompenzácia,
    Ešte že aspn pet momentálne funguje. Otázkou je ...do kedy....?
     
  9. citát vymazaný

    Krutá pravda :(

    K tomu jsem si koupil premko a double boxíky...
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 30/10/16
    SSCUltimateAero tohle ocenil(a).
  10. NicoGamingCZ načo citujes posledný príspevok každý vie na čo odpovedaš. :)
     
  11. VirgiCZE

    VirgiCZE User

    Zdravím, chtěl sem se zeptat jak je to stým ukolem na 8 Demonu ktery je na čas ? Nikde nemužu najít své umístění ani umístění vš
     
  12. Ešte by som poprosila vysvetlenie..ako je možné že pet na domácej mape 1-2 funguje a na ostatných mapách nie? Ked niečo nefunguje ,tak nefunguje a nie že na jednej mape áno a na ostatných nie . Už len z toho hladiska,že na domácej 1-2 je vždy najviac hráčov. Všetci vieme prečo. Alebo si mám mysliet to, že týmto "hráčom" bude vždy kvapkat najviac? Ako to teda je?
     
    -baghira2- a Eρεβος*SK tohle ocenili.
  13. to neni na umiestnenia, tam len ukazuje cas, kolko tu ulohu mozes robit akokeby :)
    ty hras na GE1?...lebo ja som sa na GE2 s takymito problemami, ako tu popisujes, nestretol :D
     
  14. Áno hrám na GE1 a je to hotová pohroma. Ja osobne by som sa hambila za takúto funkčnost hry ako pes. Nie len že to je tu na GE1 úplne naruby , pretože je totálne hra nehratelná ,ale odškodnit hráčov 2-dnami je kus na hlavu. Vobec ich nezaujíma pocit hráčov,ich nespokojnost a ako vidím nič preto ani nerobia. Prečo to píšem? Pretože nebudem do hry zapínat akcie typu invázia,bb ,tdm a podobne,ked som si vedomá toho že to len zhorší chod hry!!! To dáva logiku...no nie tomu,čo to mám v paži. Potom drbnú akciu tipu Helix a majú vybavené ,pretože-zarobené. Včera pet konečne fungovala,dnes už nie. Aj to mi príde kus zaujímavé. Bud funguje alebo nie!
    A ak si myslia ,že sme tu všetci blbci ,nech sa páči. Ved podla toho funguje celá hra. To čo si ja osobne o nich myslím by určite počut nechceli. Len škoda že im to nemožem napísat!!!!!
     
    -baghira2- a *SATKO* tohle ocenili.
  15. no podla mna GE1 je samostatna kategoria, pretoze to je jediny server, kde nefunguju veci ako maju momentalne a urcite pracuju na tom, aby ich odstranili.....my normalni hraci do toho nevidime a mozno to nie je jednoduche opravit.....a co sa tyka toho co si napisala ohladom akcii invazka, bb a tdm.....proste tie akcie bezia naraz na vsetkych serveroch, maju to tak nastavene.....preco by mali rusit akcie na vsetkych serveroch, ked nejde "iba" jeden z nich?.....to by bolo podla mna nelogicke, kedze GE1 by nesla normalne ani keby tie akcie vypnu :D.....a ak by sa to dalo vypnut napriklad len na GE1 a ak by to spravili, tak by boli zase staznosti, ze su ukrateni o tie akcie.....to je moj nazor :D

    neostava Vam nic ine ako len pockat, kym ten server opravia....a asi lepsie spravis, ked si das pauzu na tyzden od tej hry, ako zbytocne pri nej nervacit :D.....tiez som to tak spravil, ked tusim montaz zaviedli a aj novy hangar do hry, lebo ta hra strasne sekala.....BP vobec nezvlada v poslednej dobe vkladanie noviniek do hry
     
    Naposledy upraveno: 30/10/16
    -baghira2- a *SATKO* tohle ocenili.
  16. *SATKO*

    *SATKO* User

    Aθηνa*SK nuž nemám ta ako utešiť,je to proste tak ako píšeš.Možno je v pláne už iná akcia ked má DO tie narodky a z toho dôvodu sa táto nechá už len dokončiť tak ako je.Takže hlavu hore
     
    -baghira2- a Aθηνa*SK tohle ocenili.
  17. Borat

    Borat User

    Aθηνa*SK viem v poslednej dobe je GE1 doslova peklo, ale musíš pochopiť to, že mi na hru nemáme vplyv. Len posielame reporty a snažíme sa na nich tlačiť a prizerať sa na to.

    Ohľadom petky som si nevšimol žiadne problémy, ale to nehrám na GE1 iba občas sa mi stane, že petka sa bugne no nieje to tak často.

    A tie 2 dni predlženia po pravde dosť prekvapili aj mňa, ale čo už.
     
    Aθηνa*SK tohle ocenil(a).
  18. Borat áno viem ,že na hru nemáte žiadny vpliv. Viem to a chápem. Keby to bolo vo vašich rukách som si istá ,že by to bolo úplne inak :)

    edit:

    Ale prosím ta....akonáhle akcia BB skončila ,pet začala fungovat a prestalo to tak ukrutne sekat či na mape,tak aj v bráne. Tak si toho zeleného smajlíka odpusti,pretože asi nevidíš ani do tohto.Tak že podla všetkého ..áno zhoršuje to chod hry.

    Ja som nehrala už pár mesiacov, čiže dost na to aby mi niekto písal či si mám dat pauzu alebo nie. Vrátila som sa len koli akcii, tak sa prosím zdrž komentára takéhoto druhu. Ked nevieš- nerieš.
     
    Naposledy upraveno: 31/10/16
    jetecha a -baghira2- tohle ocenili.
  19. ja som ti chcel len poradit, ale vidim, ze ty si nejaka frustrovana :D
     
  20. JAJAJ00

    JAJAJ00 User

    když je akce prodloužena proč už neni k dostani formace netopýr ?