Diskusia: Halloween

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem |Oromë|, 19/10/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. BP asi zabudlo vsetko predlzit :D
     
  2. Poradit? Hm. No ale ked myslíš.......Uspokojilo ta to? Dúfam ,že áno....
     
    -baghira2- a *SATKO* tohle ocenili.
  3. pecko

    pecko User

    ja by som chcel predčasne sa vyjadriť ohľadom akcie. určite viac plus, aj keď množstvo u mňa bolo bugov. čo by som chcel ale povedať, je to že už "nigdy" nedávajte, ak bude táto akcia v bráne menej ako 10 životov, len pre istotu :) a viac munície, či viac misii
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. *pursuer*

    *pursuer* User

    Pozeral som tie nove zbrane Lasery Spectral Lancer - maju dosah 600,co je slusne,kedze tie predosle lasery Rozptylový laser mali len 450 dosah.Ale zaujimalo by ma,aky dosah maju LF4 teda.Predpokladam,ze tiez 600,kedze na EN fore som cital,ze tych 450 je po odratani 25%.Len mi je divne,ze ak je dosah rovnaky ako pri klasickych LF laseroch,tak preco je tam uvedeny ten dosah,ved ziadne obmedzenie nan nie je :rolleyes:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. TRIXT

    TRIXT User

    Osoně netopýra v obchodě mám, asi ho BP opět zpřístupnil.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. JAJAJ00

    JAJAJ00 User

    TRIXT ano je tam asi to byla nějaka chyba :)
     
  7. Badmaniak

    Badmaniak User

    Je to na umístění ta uloha a taky jsem žebříček nenašel, asi je skrytý...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. |Oromë|

    |Oromë| User

    *pursuer* Spectral Lancer nemaju ziadne obmedzenie v dosahu, cize je to rovnake ako u LF4.

    Badmaniak Bohvie ci ta uloha bola tento rok vobec funkcna, minuly rok trvalo asi mesiac nez sa pripisali tie odmeny za tu challenge.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Stastnej

    Stastnej User

    Ahoj dorobil som ulohu Kopa odvahy ždibec rozvahy. V žebříčku jsem se umistil 1, taky proto ze na serveru nikdo nemel body kvuli tomu, ze nikdo z hracu nedodelal ukol pod 90 minut. O připsání odměny Vás budu informovat, zatím nemám ani achievment :eek:.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. -baghira2-

    -baghira2- User

    Gratuluju.
     
  11. Badmaniak

    Badmaniak User

    Kdesi bylo napísané, že za to je 10 Demonů, kdo se umístí a titul pro prvního.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. |Oromë|

    |Oromë| User

    Stastnej Aj minuly rok to nebolo pripisane hned, trvalo to zopar tyzdnov, uvidime ako to pojde a pripadne to potom nahlasime.

    Badmaniak Ano, titul a nejake mensie odmeny pre top 10.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. -Neptun-

    -Neptun- User

    Enom tak ze srandy bude BP neco delat s tyma "hracama" co si nawarpovali lode do tunelu a ted ho mozu dela da se rict neomezene?
     
  14. Badmaniak

    Badmaniak User

    Neomezeně ne, myslím že mohou dodělat jednu bránu, pokud z ní nevyskočí. :)
    Zas takovej horor to neni, ale já bych si to nelajznul, kdoví za co se zas bude banovat. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. -baghira2-

    -baghira2- User

    Event už dávno skončil. Nechápem, prečo sa ešte stále rieši?

    Inak. Z tunelu teroru sa vyskočiť nedá. Buď sa nechať puknúť od npc, alebo od radiačky.
    Iný spôsob ako z neho vyskočiť, po pravde, neexistuje. Teda nepoznám.

    Btw. omnoho lepšie je o ňom nevedieť vôbec nič. A byť čistý.
    A takému už len ťažko bude dokázať, že si ten vymyslený ban zaslúži. :D

    Poznáte snáď to známe rčenie: "Kto chce psa byť, palicu si nájde!"
     
    Naposledy upraveno: 7/11/16
  16. Borat

    Borat User

    Vážne? Ak dokončiš vlnu tak máš na výber 2 porty. Jeden na pokračovanie druhý na skok z brány von. Tak to je v každej bráne.
     
  17. -baghira2-

    -baghira2- User

    Rozumiem. Tunel Teroru však nie je obyčajná GG. Písal som o situácii, keď si medzi 2 vlnami.
    Stojí to aj vo FAQ. Jedna vlna je v obyčajnej GG. U Tunelu teroru je to rozkúskované na 1 mapu
    niekoľko kôl vo viacerých vlnách.
    halloween-2016

    napríklad: Mapa 3:
    Vlna 17: 1x Demon Drone
    Vlna 18: 20x Devolarium
    Vlna 19: 10x Saimon
    Vlna 20: 2x Sibelon
    Vlna 21: 10x Boss Devolarium
    Vlna 22: 10x Boss Saimon
    Vlna 23: 2x Boss Sibelon
    Vlna 24: 10x Uber Saimon
    Vlna 25: 2x Uber Sibelon
    Vlna 26: 2x Uber Sibelon
    Vlna 27: 10x Sibelonit

    Tie npc neletia všetké hneď naraz v jedinej vlne. Ale postupne po sebe. V niekoľkých nárazových vlnách.
    Demon drone letí vo vlastnej vlne.
    Za ním Vlna 18, 19 a 20 spolu.
    Po dokončení a vystrieľaní týchto npc nasledujú spolu 3 vlny: 21, 22, 23.
    Po nich dvoj-vlna 24 a 25. A na záver 26 a 27. Viem to, pretože som to riešil na cz1.

    A myslel som práve na tú situáciu, keď to začalo byť neúnosné pri 2x uber sibelon.
    Nechať sa od nich puknúť. Ak to je práve ten prípad, ktorý spoluhráč vyššie popisuje.

    Ty si asi myslel po zdolaní všetkých vĺn danej mapy, že sa dá odtiaľ vyliezť. Ja som písal len po dokončení
    jednej z vĺn, podľa poradia ako nasledujú za sebou. Pretože postupujú po častiach, napríklad: 21, 22, 23.
    A nie všetky vlny z tretej mapy naraz. Tzn. príklad, pre porovnanie.

    Pretože s inými GG sa to nedá zrovnávať. A to som mal v podstate na mysli. Podobne je na tom aj Kuiperka.

    EDIT: Ospravedlňujem sa za svoje vyjadrenie. Ak je to, pre niekoho nepochopiteľné.
    - Pre budúcnosť sa budem vždy snažiť pre lepšiu formuláciu.
     
    Naposledy upraveno: 7/11/16
    Cruenta†Ultionem a -Kaperko- tohle ocenili.
  18. Borat

    Borat User

    -baghira2- tak nabudúce sa aspoň lepšie vyjadrí. To tvoje vyjadrenie znelo úplne ináč ako si to myslel.
    A ToT je obyčajná brána taká ako Kruiper. Rozdelená na mapy po vlnách. Nič zvláštne.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. |Oromë|

    |Oromë| User

    Chyba warpnutych uctov v halloween brane aj po skonceni eventu je hlasena. Budem vas informovat o dalsom rieseni tohto problemu.
     
  20. -baghira2-

    -baghira2- User

    Rád by som sa spýtal, i keď to je trochu mimo témy.
    Nakoľko som zúfalý po trištvrte roku trčiac v bráne kuiper na testovacom serveri.
    Pretože to vnímam ako "Chybu warpnutych uctov v brane kuiper aj po skončení minulého eventu."
    Či sa bude riešiť aj toto?
    Bol by som za to mimoriadne vďačný. Nakoľko sa na to vtedy z podpory len pozreli a nechali to len tak.
    Bez akéhokoľvek vytiahnutia z tej nešťastnej brány. To takto ostane naďalej? Bez prehodenia?
    - Za takýto prístup by som sa osobne veľmi hanbil, keby som za to zodpovedal. :(

    ID: 164210075

    Btw. vždy sa teším na testovací server. V poslednom čase je mimoriadne vzácny.
    Akurát po prihlásení naň ako vždy zisťujem, že ma z tej brány vôbec nevytiahli.
    Čo ma vždy poriadne zamrzí. :( Naposledy ani nenabehlo herné okno vzhľadom
    na to, že mám všetko dôkladne prečistené.
    K čomu potom ten tesťák je, keď ma na neho vôbec nepustí? Možno pre druhých.
    Vzhľadom k tomu, že môj prípad vôbec neporiešili. Teda tak; pre mňa mrzutosť.
     
    Naposledy upraveno: 7/11/16