Diskusia: Halloween

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem |Oromë|, 19/10/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Borat

    Borat User

    Na test servery sa brány nerobia, ale testuju sa novinky a hráči posielajú reporty ak nájdu chybu alebo ako sú spokojný.
    To, že si sa tam zasekol je len a len tvoja chyba, ale skús si ešte raz napísať na podporu lebo tu to nijako nevyriešime.
     
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    Dobre chápem čia je to chyba. To už neodstane.
    Ale aký má to význam o tom znovu napísať na podporu, keď to aj tak neporiešia? Tak ako minule.
     
  3. Borat

    Borat User

    A čo ak to teraz vyriešia? Nemôžeš vedieť výsledok kým si to neskúsil. To isté bolo aj s chatom. Najprv nevedeli ako nato a potom už vedeli takže za jeden ticket nič nedáš.
     
  4. -baghira2-

    -baghira2- User

    Tak dobre, skúsim. Jeden pokus ma nezabije, aspoň budem vedieť na čom som.
    O výsledku dám vedieť. Vďaka za povzbudivé slová.

    EDIT: Na podporu som napísal pred 15 minútami. Uvidím ako to celé napokon dopadne.
     
    Naposledy upraveno: 7/11/16
    SSCUltimateAero tohle ocenil(a).
  5. -baghira2-

    -baghira2- User

    Dobrá správa. Konečne som bol z kuiperky na testovacom serveri vytiahnutý.
    Nanešťastie na PVP mapu 4-1 kde si jeden nečestný hráč z mmo robil agendu.
    No čo už. Cross Zónu som síce neskúsil, ale aspoň som si tam dal Surgeona,
    Tartarusa a Venoma do bezpečia domovskej mapy.
    S hókusmi pokusmi tam končím. Nemienim riskovať, aby som opäť uviazol
    v nejakej z GG brán. - Tak to už konečne vyšlo. A to ma teší.

    Borat veľmi veľká vďaka za to, že si ma poslal na podporu.
    Bola tam jedna veľmi ochotná duša, pracovníčka Petra, a práve ona ma
    odtiaľ vytiahla v inklinovanom čase 18:45h. Taktiež som jej vyjadril
    cez svoju mailovu adresu, obrovské Ďakujem.
     
    *SATKO* a Borat tohle ocenili.
  6. |Oromë|

    |Oromë| User

    -baghira2- Kazdy hrac si moze zalozit novy testovaci ucet ak ma problem s prihlasenim na iny. Dalej, ano, podpora ta sice moze vytiahnut, no test server nie je na farmenie bran, je na testovanie noviniek.

    Najlepsie by bolo keby sa brany na teste kompletnezakazali.

    Problem halloweenskej bran nema s tymto problemom nic spolocne, tam ide o druh bugu, ktory hraci hromadne zneuzivaju. Ak sa u niekoho najde hangar v ToT, bude z tejto brany odstraneny.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Badmaniak

    Badmaniak User

    Založit nový učet s lopatou? No to si moc nezalítá. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. -baghira2-

    -baghira2- User

    Badmaniak v tom máš úplnú pravdu. Na tesťáku nie som žiaden nováčik a ani slaboch. Mám tam titul Boss všech Bossu.
    5x LF4. Lode Surgeon, Pusat, Venom, Tartarus. G-Centaur a Citadell. Chápem že je to OT, a že to sem pravdepodobne
    nepatrí. Avšak v tom čo píšeš je svatá pravda, nový účet s lopatou není nic moc vhodného na lítání; na tož ještě do toho
    vlézt do GG. Titul Boss všech Bossu si třeba zasloužit. Bránu Lambdu sem dal jenom se svým full elite Surgeonem.
    - Chápu, že to sem nepatří. Jenom popisuji, že zakladat nanovo nový účet s horší lodí; by mi moji situaci tam jenom
    zhoršilo. Toť vše.

    P.S.: Alespoň podle toho můžete vědět, že před Váma vůbec nic neskrývám. Plánoval sem tam dát
    i ostatní GG, vrátaně Kronos. Ale teď už z toho nic nebude, odteď tam sekám už jenom dobrotu.
    Jedno popálení mi tam zcela stačilo.
     
    Naposledy upraveno: 9/11/16
  9. -Neptun-

    -Neptun- User

    Práve sme odstránili 9000 zaparkovaných lodí z Tunelu hrôzy, všetky lode boli presunuté na mapu 4-4.
    To je jako vsechno?Zadny trest?Pekna spravedlnost.Ted je uplne jasne ze podporuju enom nepoctivce,je to uplne stejne jak UBA...O tyden si prodluzi akci a jakoby nic.Clovek si mysli jak na to doplati a ono nic to mohlo byt zrovna ofiko at si to dela kazdy a bez obav z nejakeho trestu.Fakt palec hore za takoveto pff...
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  10. Drift1

    Drift1 User

    By mě zajímalo co z toho měli..životu pár..a jak je vubec možné že se tam dalo dostat...vlastně mě to ani nepřekvapuje při problémech co hra má poslední měsíc..dva..:D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Kdyby smazali 9000 účtů, tak už by mohli jen v pátek vypnout elektriku do serverů a v pondělí už nechodit :D.
     
    *Firefox1* a -baghira2- tohle ocenili.
  12. Trest ? Ak by bol za to volaky trest , povedzme dost neprávom . Ano mal som tam 3 lode ale ani raz som tam nebol , co je zaujimave tak neviem či ale ked som mal handar tam a dal na mapu tak ma ho hodilo na 2-1 na mieste kde ta lod bola .A prepáč dostat trest za to , za čo nemožeš resp nikde v ofiku som nečital o tom , že by museli byt po skončeni akce lode odtial prewarpnute .Bral som to ako samozrejmost preste , že po akcii ma odtial sám vyhodí systém .
     
    Naposledy upraveno: 10/11/16
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    -Neptun-

    Vytváranie skriptu na tresty kvôli tomuto by bolo zlhave, ako už hráči vyššie poznamenali, treba brať ohľad na tých čo tam nestrielali a pod.

    Takže ak by sme povedali do predu, že žiadne tresty za to nebudú tak by si robil bránu s radosťou a využíval chybu? to nie je taktiež riešenie.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Ja osobne som si tiež zabudla v tuneli citadelku. Mala som ju tam preto, lebo som si posielala seprom do lode. Je takmer bez výbavy,čiže by som tam s nou nič nenarobila. Iba lietala dookola mapy aby ma nešvihli npc :D .Ked som zistila že ju tam mám dala som sa jednoducho zničit. Má to znamenat že som nepoctivý hráč?

    A čo sa toho týka,ako by prešetrili tolko hráčov? Kto zneužil a kto nie tú bránu? Čo ak by niekoho zabanovali neprávom,čo sa v minulosti v mnohých prípadoch aj stalo? Osobne som si tým prešla. No čo už. Nezbláznim sa ale ani nezabudnem . . Ved treba najprv zvážit ,kus rozmýšlat a potom strielat do vetra!
     
    *pursuer* a -baghira2- tohle ocenili.
  15. |Oromë|

    |Oromë| User

    Vyuzivalo toho velmi vela hracov, to je pravda, no nejake tresty by boli velmi komplikovane a jednoducho treba brat ohlad na lode co tam ostali zaparkovane a nic nestrielali.

    Osobne som ale rad, ze BP rychlo reagoval na moje hlasenie problemu a vsetky ucty odtial vykopol. Minuly rok sa to zneuzivalo tiez a vtedy sa to neriesilo vobec...
     
  16. Drift1

    Drift1 User

    Komplikované to je to slovo..osobně bych si dal tu práci a sebral těm kteří tam vesele likvidovali npc veškeré kredity a uridium.Náledně bych dal šikovnou kompenzaci za to že to problémy dovolily tam loď nechat..500 gg by mohlo stačit jako vždy..:D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Badmaniak

    Badmaniak User

    Taky mě to samé napadlo. Ale co hráči, co si tam loď nechali omylem. Někteří tam warpovali například proto, že se jim to seklo a tohle jediné pomohlo. Jiní kvůli česti na jiné lodi nebo tak. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Stastnej

    Stastnej User

    Ahojte pár týdnů uběhlo, titul nikde. V ofic. ozn. jsem četl (asi před 2 týdnama), že se do připisování odměn vrhnou. Proto se ptám, zda nemáte nějaké nové info :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. |Oromë|

    |Oromë| User

    Stastnej Zatial nie, kazdopadne problem bol hlaseny a aj potvrdeny. Minuly rok trvalo mesiac nez to pripisali. Musime cakat.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Badmaniak

    Badmaniak User

    A jak víš, že jsi se zrovna ty umístil? :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).